Lj&S

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Na ovom podforumu u glavnom preovladavaju teme o seksu...Mislim sta se desilo i sa prvom stranom podforuma ljubavi,zar vise niko nista ne pise o ljubavi,zaljubljenosti ne raspravlja se o tome.

Jel to strah se neki zavukao od zezanja il se samo ljepimo na teme o seksu(bludnim radnjama i perverzijama :per:!:D! I da nekada mi se cini da postoje odredjena prepucavanja medju polovima (m,f) :D
 
evo ja te podrzavam i necu da blatim polove niti da pricam o perverzijama....elem...jel zna neko kako se racunaju bodovi iz srednje skole za upis na fakultet???hitno mi je a nigde ne mogu da nadjem :D
 
pa ima ovde ljubavnih prica. evo one dve teme- losh i bol. govore o ljubavi. e sad, tu s enaravno provlaci seks jer to mu tako nekako dodje povezano..hm..
ali bazicno su teme o vezi, emocijama, neshvacenosti, ljubavnim problemima i sl.
daklen, ima ovde ljubavi ali se mozda ne primecuje dovoljno.
a i ja ne podnosim kad neko samo o seksu prica, fuj fuj to je tako ruzno:P
 
Na ovom podforumu u glavnom preovladavaju teme o seksu...Mislim sta se desilo i sa prvom stranom podforuma ljubavi,zar vise niko nista ne pise o ljubavi,zaljubljenosti ne raspravlja se o tome.

Jel to strah se neki zavukao od zezanja il se samo ljepimo na teme o seksu(bludnim radnjama i perverzijama :per:!:D! I da nekada mi se cini da postoje odredjena prepucavanja medju polovima (m,f) :D

Pa da ne bi bilo samo "Sex" $to je prilichno prostachki, odgovorni su morali da dodaju i ono "Ljubav", inache... Ljudi ovde dolaze zbog sexa (po mogucstvu $to perverznijeg), a ljubav se kupuje zna se gde
 
uuu, a ovde sve vrvi od seksa pa jos perverznog, aha:P
cak slusam non-stop ovde na forumu kako seks nije bitan:)
pa kao,ko zeli seks on nema drugi nacin da sepotvrdi kao licnost..oh..
 

Back
Top