Коштуници награда задужбине Топаловић....

Strela

Elita
Poruka
17.244
Малочас на телетексту прошла ова вест, као и то да се одрекао новчаног дела награде...али моментално ме
је засмејала и поправила ми дан, ова информација...:lol:....можда ће и вас орасположити. :D
Па с тога, нек' је не дирају модератори, неко време. :cool:
 
Smešno je veoma. Rasturio je budućnost Srbije, a sad pokušava da kupi popularnost. Idiot glupi, čak je i pare dao nekom šiptaru za kuću koju će mu graditi Srbin. Tamo oni ostati neće, zahvaljujući Koštunici.

To se zove licemer glupi.

Opet lupetas, jel mozes jednom konkretno da kazes kako i cime je to rasturio buducnost Srbije
 
Наслов, буди ми неке асоцијације...



maratonci%20trce%20pocasni%20krug.jpg
 
Dabogda mu do kraja dugog života svi prema njemu bili humani, kao što je on prema Srbima. Posle mu ni pakao neće teško pasti. Nek ćuti i smrdi, kako je navikao, jebomupasmater



Kako te nije sramota o takvoj velicini ovako da pricas,:eek:

bas me zanima da li su ovi tvoji sposobni da organizuju onakav velicanstveni

"Moleban za patike" :roll:
 
Dalibore, mi smo ljudi u godinama, toliki stres utiče na šećer.:lol: Kad malo bolje razmisliš.. zbog čega se nerviraš??

Ma naučio sam da kontrolišem stres. Mogao bih danima da slušam Šešelja npr. ili Acu vaginoustog. Kad lažu, ja to ignorišem, kad se*u, takođe, itd... Ali kad na TV-u vidim Veliko Mlohavo govedo kako trepće ili onog majmuna Macu iz operacije t. kad progovori, meni se nekako promeni percepcija, i počnem da psujem besomučno, ne nerviram se, nego tako, samo budem vulgaran i mrzim ih. I defecira mi se od njih. A inače sam kul, samo sam osetljiv na glupost. :hahaha:
 
Малочас на телетексту прошла ова вест, као и то да се одрекао новчаног дела награде...али моментално ме
је засмејала и поправила ми дан, ова информација...:lol:....можда ће и вас орасположити. :D
Па с тога, нек' је не дирају модератори, неко време. :cool:

o, da, oraspolozila me je. valjam se od smeha
:hahaha:


pravda za kostunija !
 
Ma naučio sam da kontrolišem stres. Mogao bih danima da slušam Šešelja npr. ili Acu vaginoustog. Kad lažu, ja to ignorišem, kad se*u, takođe, itd... Ali kad na TV-u vidim Veliko Mlohavo govedo kako trepće ili onog majmuna Macu iz operacije t. kad progovori, meni se nekako promeni percepcija, i počnem da psujem besomučno, ne nerviram se, nego tako, samo budem vulgaran i mrzim ih. I defecira mi se od njih. A inače sam kul, samo sam osetljiv na glupost. :hahaha:


njega treba bejzbol palicom po glavi i nogama
 
Малочас на телетексту прошла ова вест, као и то да се одрекао новчаног дела награде...али моментално ме
је засмејала и поправила ми дан, ова информација...:lol:....можда ће и вас орасположити. :D
Па с тога, нек' је не дирају модератори, неко време. :cool:


Могла си нас о томе "обавестити"
овде:

http://forum.krstarica.com/threads/248629

ионако се питам,........................... а где је ОН?
(нема љутиш:bye:)
 
Ej, mrzi već da svim novajlijama redom opet pišem o Koštunici - zlikovcu.

Da si čitao malo, našao bi... Danas sam već pisao isto na temi "Jugonostalgija" pa čitaj....

One uopstene gluposti su tebi argumenti, kao da si novinar blica ili b92. Ono su obicne gluposti i budalastine, navodis neke stvari koje su potpuno neutemeljene i nicim dokazane. Ti znas da je on organizovao pobunu jso-a, sta rekli to na b92 i kao svakom ostrascenom sabanu to ti je dovoljno, iako posle toliko godina nemaju nijedan dokaz.
Da ne pricam da pored lopovluka i korupcije ds-a i ostalih stranaka ti dss-u to prebacujes iako po svim cinjenicama je kod dss-a to prisutno u manjem obimu.
 
Ma naučio sam da kontrolišem stres. Mogao bih danima da slušam Šešelja npr. ili Acu vaginoustog. Kad lažu, ja to ignorišem, kad se*u, takođe, itd... Ali kad na TV-u vidim Veliko Mlohavo govedo kako trepće ili onog majmuna Macu iz operacije t. kad progovori, meni se nekako promeni percepcija, i počnem da psujem besomučno, ne nerviram se, nego tako, samo budem vulgaran i mrzim ih. I defecira mi se od njih. A inače sam kul, samo sam osetljiv na glupost. :hahaha:

Ti si bash neki zao covek.
 
One uopstene gluposti su tebi argumenti, kao da si novinar blica ili b92. Ono su obicne gluposti i budalastine, navodis neke stvari koje su potpuno neutemeljene i nicim dokazane. Ti znas da je on organizovao pobunu jso-a, sta rekli to na b92 i kao svakom ostrascenom sabanu to ti je dovoljno, iako posle toliko godina nemaju nijedan dokaz.
Da ne pricam da pored lopovluka i korupcije ds-a i ostalih stranaka ti dss-u to prebacujes iako po svim cinjenicama je kod dss-a to prisutno u manjem obimu.

A ni ti nisi nista bolji.
 
A ni ti nisi nista bolji.

Hvala. Ne radi se samo o Kostunici, ovde pojedinci pljuju svakog ko im se iz nekog licnog razloga ne svidja, bez argumenata i cinjenica, na foru rekao mi komsija, pisalo u blicu itd, to je ono ako ja kazem da je tako onda je istina.
Kao sto su neki indijanci tvrdili da Tadic ima svalerku jer je to pisalo u Kuriru.
 
Hvala. Ne radi se samo o Kostunici, ovde pojedinci pljuju svakog ko im se iz nekog licnog razloga ne svidja, bez argumenata i cinjenica, na foru rekao mi komsija, pisalo u blicu itd, to je ono ako ja kazem da je tako onda je istina.
Kao sto su neki indijanci tvrdili da Tadic ima svalerku jer je to pisalo u Kuriru.

Evo kompromis. Ja cu da pljujem Kostunicu i da tvrdim da Tadic ima svalerku. Moze tako? :mrgreen:
 
Hvala. Ne radi se samo o Kostunici, ovde pojedinci pljuju svakog ko im se iz nekog licnog razloga ne svidja, bez argumenata i cinjenica, na foru rekao mi komsija, pisalo u blicu itd, to je ono ako ja kazem da je tako onda je istina.
Kao sto su neki indijanci tvrdili da Tadic ima svalerku jer je to pisalo u Kuriru.

Tadic nema shvalerku nego brdo prostitutki uglavnom oko 17,18 godina tako da je o shvalekama smesno pricati :mrgreen:

p.s-nije pisalo u kuriru ja licno video.

A Kostunicu pljuju bez ikakvog razloga,sto je i sam dokaz o lazima na slobin racun.......ista fela iste fore,samo sto za kostunicu niko nema ni 1 jednini argument,za razliku od predjasnjeg u vezi koga se zestoko manipulise 90-tim.
 

Back
Top