Bljak

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Kada muškarac vidi devojku koja je našminkana, izgubi smisao za sexom...u šta on gleda onda..i šta očekuje da vidi kada se probudi ujutru kraj nje...izmazanu posteljinu i sasvim drugu osobu..A ko si ti ?..I onda se cura naljuti, ne znajući da je sama kriva zbog toga
 
Kada muškarac vidi devojku koja je našminkana, izgubi smisao za sexom...u šta on gleda onda..i šta očekuje da vidi kada se probudi ujutru kraj nje...izmazanu posteljinu i sasvim drugu osobu..A ko si ti ?..I onda se cura naljuti, ne znajući da je sama kriva zbog toga

a ima onaj Borin stih...''kad jednog jutra skines sminku i vidis sta si drugima dala,
prikupi hrabrost dodji do mene, ja sam jos ona ista budala, ista budalaaa....'' :D
 
Kada muškarac vidi devojku koja je našminkana, izgubi smisao za sexom...u šta on gleda onda..i šta očekuje da vidi kada se probudi ujutru kraj nje...izmazanu posteljinu i sasvim drugu osobu..A ko si ti ?..I onda se cura naljuti, ne znajući da je sama kriva zbog toga

ako je ruznjikava da li postoji bolji nacin da te zavede?
 
pa to ti pricam :D
ako voli prirodne nece mu se dogoditi da se ujutro zblene u "neku osobu"...ako pada na sminku moze svasta da ocekuje

mada sminka samo pojacava prirodnu lepotu bar je ja tako dozivljavam i naglasava pojedine delove lica
 
Kada muškarac vidi devojku koja je našminkana, izgubi smisao za sexom...u šta on gleda onda..i šta očekuje da vidi kada se probudi ujutru kraj nje...izmazanu posteljinu i sasvim drugu osobu..A ko si ti ?..I onda se cura naljuti, ne znajući da je sama kriva zbog toga

kako se to gubi "smisa ZA seksom"? :lol::lol:

a sto se brines, brajane, pa im ih dosta koje se ne sminkaju. sta te sprecava..?
 
Kada muškarac vidi devojku koja je našminkana, izgubi smisao za sexom...u šta on gleda onda..i šta očekuje da vidi kada se probudi ujutru kraj nje...izmazanu posteljinu i sasvim drugu osobu..A ko si ti ?..I onda se cura naljuti, ne znajući da je sama kriva zbog toga

:whistling: uuuuuu sta bi onda bilo da se ne sminkam...idem sad da bacim moje puno koferche sminke....ubedio si me a ja sam alava.....:hahaha:
 
neko reče kao ako je lepa biće i bez šminke
pa jesi ti svestan koliko šminka pojačava prirodne crte lica
koliko može da ih izobliči, promeni, dotera, naglasi
sakrije i ostalo...
a da ne pričam kako dobar puder od nikakvog tena
može da napravi porcelanski
i kako dobra maskara od sitnih očiju može da napravi krupne
i kako dobro rumenilo može da napravi jagodice, smanji nos, poveća nos
kako dobra senka može da sredi oči, našteluje mačkasti izgled lica
eh, kako ste naivni...
 

Back
Top