voleo bih da mi neko Demokratski odgovori na moj post.HVALA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako dugo me nije bilo na sajti 4,5 meseci.Upravo sam se vratio iz Madjarske i Ceske i da vam porenesem svoje utiske.Ovako stoje stvari oni su totalno pukli ovde mislim na Madjare pre svega a i Cesi nisu nista bolji.Da krenem redom ovo nisam znao Francuzi su im kupili monopol na vodu tako da od gradkog vodovoda do toka reke Dunav kroz Madjarsku imaju Francuzi.Svabe su im kupili Elektro komplet tako da oni sve naplacuju,a Engleze telefoniju komplet nista od ovoga nisam znao od ove zute DEMOKRATIJE.madjarska je sva u strahu u Budimpesti svi kafici su prazni po koji stranac ili Srbin ili hrvat.
Jedan dan odem do Sent-Andreje da vidim vladikin dvor i tamosnjeg jednog druga Srbina i pricamo mi tako i dodju 2 Madjara i pokraj nas njega vec znaju a on mi kaze da sam iz Srbije. Te ova 2 madjara krenu ne ulazite u EU niza zivu glavu ne ubijajtese vidite sta rade nama madjarima koji smo katolici sta tek ceka vas pravoslavce ja vidim posteni ljudi te im zovnem duplu rakiju a oni nastavljaju paljbu po EU e ni to nisam znao Austrijanci su skoro svu kvalitetnu zemlju kupili po Madjarskoj tako madjari postadose obicni robovi.
Da su ovo pricali neki stariji ljudi koji su ziveli u doba komunizma bila bito druga slika ali ovi su bili mijih godina 28,29,30 Madjarska skoro nista nema danas svoje. U Ceskoj je malo bolje ali zahvaljujuci turizmu i Skodi.Upoznam jednog izbeglicu iz bisne i njega sve ispitam kaze da nije turizma i skode pukli bi skroz ali su na ivici pucanja.Pitam ga dali je sredio papire kaze da jeste dobio je i pasose i kaze da nas srbe vole sto me je jako iznenadilo narocito od poslednjeg gostovanja Dinamovih navijaca kada su razbili celi Prag i sto ih sikaniraju na moru kad odu jer Cesi su poznati kao skrti ljudi te ne trose na jadranu kao nekad mi ludi Srbi bojim se samo da se opet ne vratimo braci u zagrljaj. Te krenemo na hrvatsko nam bratsko more kakvi smo naivni i ne citamo istoriju lako se mozemo tamo vratiti.
Sada sam tek uveren da od odvajanja vojvodine nece biti nista posto ja zivim u Rumi i dace se bajni evropljani zabaviti o sebi.Gde je samo Ceda i ova vlada da skoknu malo do komsija a ne da nas lazu svaki dan ,
IZVINITE NA GRESKAMA BRZO SAM POSAO JER SAM NA POSLU HVALA VAM

Hvala ti do neba na ovim informacijama koje su ti plasirali neki kojima si "pozvao duplu ljutu". Juče sam zatvorila ovu temu, ti je danas ponovo otvaraš. Rekla sam već da smo imali more tema o Srbiji u EU, ili Srbiji van EU i nikada nismo došli ni do kakvog zaključka, osim što su se učesnici u raspravi međusobno izvređali.

Upozoravam te da ubuduće ne otvaraš teme koje ti je moderator već jednom zatvorio. Ako ovu temu otvoriš još jednom, bićeš banovan - trajno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top