Sta radite kada...

Poruka
15.196
ustali ste na levu nogu, imate neka leva smetala (citaj traume iz proslosti) koja vas sprecavaju da krenete dalje i vratite se u kolosek, onda vas i ON iznervira (taman pomislite sve super, hvala bogu)?:confused:
Jel se predajete, idete dalje, kazete : " Ma svi su oni isti " (sto su uradile mnoge osobe koje znam, kazu pre ce biti same nego da traze opet i prilagodjavaju se nekom:roll:) , ili prosto (kao ja) dodjete na forum i trazite prepametne savete kolega forumasha i forumashica sa LjiS-a?:lol:
Imate li uopste jasnu (ali realnu i mogucu) predstavu sta zelite od partnera?
Ili ste pogubljeni poput mene.. U praksi kao volim dobre i one koji mi popustaju , a u sustini mi se uvek svide i budem sa onima koji mi ne popustaju ni malo vec sasvim suprotno...:dash:
 
Kakva je to osoba koja se slaže sa svim što ja mislim, nemoguće je tako nešto,
volim osobe koje imaju svoje mišljenje, stav, pa nekad ćemo se složiti, nekad
raspraviti i stići do konstruktivnog zaključka...sve to uz puno tolerancije i razumevanja..
 
ustali ste na levu nogu, imate neka leva smetala (citaj traume iz proslosti) koja vas sprecavaju da krenete dalje i vratite se u kolosek, onda vas i ON iznervira (taman pomislite sve super, hvala bogu)?:confused:
Jel se predajete, idete dalje, kazete : " Ma svi su oni isti " (sto su uradile mnoge osobe koje znam, kazu pre ce biti same nego da traze opet i prilagodjavaju se nekom:roll:) , ili prosto (kao ja) dodjete na forum i trazite prepametne savete kolega forumasha i forumashica sa LjiS-a?:lol:
Imate li uopste jasnu (ali realnu i mogucu) predstavu sta zelite od partnera?Ili ste pogubljeni poput mene.. U praksi kao volim dobre i one koji mi popustaju , a u sustini mi se uvek svide i budem sa onima koji mi ne popustaju ni malo vec sasvim suprotno...:dash:

naravno i ne zalazim mnogo u detalje....i ne gusim nista preterano u sebi, ako me nesto izrazito tisti, gledam da to izbacim iz sebe na najbolji nacin, ne svadjom i podyebavanjem nego objasnjenjem....a da budem iskrena, kad prespavam problem, dobije mi sasvim druge dimenzije...nisam igrac koji je dobar na prvu loptu...treba mi vreme da realno sagledam sta mi je ciniti.....
 
ustali ste na levu nogu, imate neka leva smetala (citaj traume iz proslosti) koja vas sprecavaju da krenete dalje i vratite se u kolosek, onda vas i ON iznervira (taman pomislite sve super, hvala bogu)?:confused:
Jel se predajete, idete dalje, kazete : " Ma svi su oni isti "

svi su oni isti, a svi su tu samo tebi da bi sluzili, i samo da bi tebi udovoljavali, i kada ustanes na lijevu nogu njihovo je da to predosjete i da ti se sklanjaju ipred oci, ili, mozda, da puze pred tobom tada da ne bi slucajno postala nervozna ili mozda uradila sledece:dash:

meni smeta kada neko nije u stanju da kanalise svoju nervozu, izbori se sa njom, vec opterecuje druge i istresa se na njima
nebrojeno puta mi se desilo da mi draga osoba dodje nervozna sa faksa ili posla i onda i na moj veseo pozdrav, istrcavanje u hodnih prasne nekim divljim glasom, i svoju nervozu prenese i na ukucane
e, zbog toga mi se javi zelja da tooj osobi nanesem teske fizicke povrede

ako ustanes na lijevu nogu, to je tvoj problem, i ne mijesaj ljude koji te vole u to...
 
svi su oni isti, a svi su tu samo tebi da bi sluzili, i samo da bi tebi udovoljavali, i kada ustanes na lijevu nogu njihovo je da to predosjete i da ti se sklanjaju ipred oci, ili, mozda, da puze pred tobom tada da ne bi slucajno postala nervozna ili mozda uradila sledece:dash:

meni smeta kada neko nije u stanju da kanalise svoju nervozu, izbori se sa njom, vec opterecuje druge i istresa se na njima
nebrojeno puta mi se desilo da mi draga osoba dodje nervozna sa faksa ili posla i onda i na moj veseo pozdrav, istrcavanje u hodnih prasne nekim divljim glasom, i svoju nervozu prenese i na ukucane
e, zbog toga mi se javi zelja da tooj osobi nanesem teske fizicke povrede

ako ustanes na lijevu nogu, to je tvoj problem, i ne mijesaj ljude koji te vole u to...

:lol:sto mi ovo poznato..svaka cast za ostalo:zag:
 
svi su oni isti, a svi su tu samo tebi da bi sluzili, i samo da bi tebi udovoljavali, i kada ustanes na lijevu nogu njihovo je da to predosjete i da ti se sklanjaju ipred oci, ili, mozda, da puze pred tobom tada da ne bi slucajno postala nervozna ili mozda uradila sledece:dash:

meni smeta kada neko nije u stanju da kanalise svoju nervozu, izbori se sa njom, vec opterecuje druge i istresa se na njima
nebrojeno puta mi se desilo da mi draga osoba dodje nervozna sa faksa ili posla i onda i na moj veseo pozdrav, istrcavanje u hodnih prasne nekim divljim glasom, i svoju nervozu prenese i na ukucane
e, zbog toga mi se javi zelja da tooj osobi nanesem teske fizicke povrede

ako ustanes na lijevu nogu, to je tvoj problem, i ne mijesaj ljude koji te vole u to...

nisi ceo post citirala ja sam u daljem toku napisala da mi je taj stav bzv tj stavila ovaj smajl:roll:
jer da ne idem dalje posle traume, ne bi postojao taj neko nov.. a cim pisem temu , znaci da kanalisem bes, trazim savet, izvinjavam se, nisam savrsena, samo sam osoba;)
 
meni smeta kada neko nije u stanju da kanalise svoju nervozu, izbori se sa njom, vec opterecuje druge i istresa se na njima
nebrojeno puta mi se desilo da mi draga osoba dodje nervozna sa faksa ili posla i onda i na moj veseo pozdrav, istrcavanje u hodnih prasne nekim divljim glasom, i svoju nervozu prenese i na ukucane
kome to ne smeta? sto bi bio s nekim takvim? :) po sitnicama vidis kakav je neko,
samo treba znati gledati.
 

Back
Top