Договор пао! БРИК гради нови светски поредак!

?

  • Јееееееее!

  • Буууууууу!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Бразил и Русија сагласили су се да се сретну са Индијом и Кином на самиту на коме би саградили нову финансијску структуру света, јавља Асошијетед прес.

Бразилски председник Да Силва рекао је да је Руски председник медведев пристао да буде домаћин самита 2009 на коме би се створила нова светска финансијска архитектура, по оцени итер Тасс-а.
---

Нови свет се рађа!
http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5hryujm-8-mx7Qox7c-f_w4KTWmqwD94MRML00
 
A sve vreme smo mislili da ce SAD da stvaraju novi svetski poredak, kad ono braca Rusi....padose teorije zavere u vodu....:mrgreen::hahaha:

Американце схебале жене... Хилари и КондоМлиза, па сад Хилари да запечати...
И Хитлер се убио тек пошто се оженио...
 
Интересснатну ствар рече овај Шешељев сведок данас... Каже да су се Русија и Амери недавно договорили око поделе утицаја на Балкану, Русија је добила Србију, а Америка Космет, мада кажу да Немачка сада хоће да преузме Космет, а да иза тога стоје везе Берлин-Москва :think: :think: :think:
 
Интересснатну ствар рече овај Шешељев сведок данас... Каже да су се Русија и Амери недавно договорили око поделе утицаја на Балкану, Русија је добила Србију, а Америка Космет, мада кажу да Немачка сада хоће да преузме Космет, а да иза тога стоје везе Берлин-Москва :think: :think: :think:

zar to da nam urade braca rusi:think:
 
Интересснатну ствар рече овај Шешељев сведок данас... Каже да су се Русија и Амери недавно договорили око поделе утицаја на Балкану, Русија је добила Србију, а Америка Космет, мада кажу да Немачка сада хоће да преузме Космет, а да иза тога стоје везе Берлин-Москва :think: :think: :think:

Зависи под чијом контролом је немчка и ЕУ.
Судећи по томе што су се Шипци замерили немцима...
рецимо, појефтиниће квадратни метар у Приштини... знатно.
 
Интересснатну ствар рече овај Шешељев сведок данас... Каже да су се Русија и Амери недавно договорили око поделе утицаја на Балкану, Русија је добила Србију, а Америка Космет, мада кажу да Немачка сада хоће да преузме Космет, а да иза тога стоје везе Берлин-Москва :think: :think: :think:

Pa evidentno je da veza Berlin - Moskva postoji, mada ja smatram da je to zbog bitnijih stvari od Kosova. Ipak, pod utiskom nedavnog hapšenja nemačkih agenata na Kosovu, sve mi deluje moguće.
 
Интересснатну ствар рече овај Шешељев сведок данас... Каже да су се Русија и Амери недавно договорили око поделе утицаја на Балкану, Русија је добила Србију, а Америка Космет, мада кажу да Немачка сада хоће да преузме Космет, а да иза тога стоје везе Берлин-Москва :think: :think: :think:

:hahaha:

Jel pominjao mozda i Karadzica i dogovor sa Holbrukom? :mrgreen:
 
Pa evidentno je da veza Berlin - Moskva postoji, mada ja smatram da je to zbog bitnijih stvari od Kosova. Ipak, pod utiskom nedavnog hapšenja nemačkih agenata na Kosovu, sve mi deluje moguće.

Наравно да је због битнијих ствари од Космета, вероватно је само делић свега... Али свеједно делује занимљиво данашње сведочење.
 
Наравно да је због битнијих ствари од Космета, вероватно је само то део свега... Али свеједно делује занимљиво данашње сведочење.

Nisam pratio svedočenje, nemam ovde gde. Komentarišem na osnovu sopstvenih zapažanja.
 
Зависи под чијом контролом је немчка и ЕУ.
Судећи по томе што су се Шипци замерили немцима...
рецимо, појефтиниће квадратни метар у Приштини... знатно.

Ево интересантан текст на ту тему, борба још траје а ја мислим да ће Француска преломити
 
Brazil i Indija, pa oni ne znaju dal crkavaju od prljavstine , sifilisa ,side ili narkomanije ,yebote za put u tu Indiju moras da primis tri vakcine i opet prvih pet dana imas proliv kad odes usled visokog higijenskog nivoa tamosnjeg zivlja :roll:

Da, ali ta Indija, kao i Kina, postaju ogromno tržište. Neki od indijskih konglomerata i biznismena su postali vodeći svetski igrači. MItal i Tata na primer. Brazil sa svojim novootkrivenim zalihama nafte je idealan partner svakome.
Obična raja se ne pika. Nikad se nije radilo oko njih, neće ni sad.
 

Back
Top