Где је Коштуница?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103
Име Војислава Коштунице ће сигурно бити уписано у нашој историји,
да ли као позитивна или негативна личност?! :think:

Моје мишљење је да ће бити упамћен као негативна личност.
Касније ћу образложити зашто тако мислим.

Интересује ме и ваше мишљење,
а нарочито:

ГДЕ је сада Коштуница?
Рачуна ли ико на његов повратак?
 
Име Војислава Коштунице ће сигурно бити уписано у нашој историји,
да ли као позитивна или негативна личност?! :think:

Моје мишљење је да ће бити упамћен као негативна личност.
Касније ћу образложити зашто тако мислим.

Интересује ме и ваше мишљење,
а нарочито:

ГДЕ је сада Коштуница?
Рачуна ли ико на његов повратак?
U Belanovici, konsultuje se sa sovama. :mrgreen:
 
nema veze krsenje ustava srbije sa nelegalno potpisanim ssp

nije ista liga

znaci nisi citao, pa bilo je u popularnim dnevnim novinama kao dodatak, ali vas stoli bojko za ustav
citiram `ako vam je do morala idite u crkvu`, podseca malo, a?
 
e, dobro. vicovi su ok, ali malo o temi ovog foruma politici

pitanje za rezimske - jeste li procitali kritiku dss nacrta statuta vojvodine?
Mislim da bilo koja kritika upucena od strane dss nema smisla, pa ni ova ciji sam samo deo procitala. Ono sto sam napisala o sovi odslikava stanje u dss, odnosno odnos vojkana kostunice prema bitnim pitanjima u zemlji. Mene samo interesuje da li on zaista ozbiljno misli sve ono sto izgovori ili ne? Sada cu biti ozbiljna i navest da je u dss bilo ok likova, doduse na prste se mogu izbrojati, tacnije ima ih dvojica - Milan Parivodic i Vladeta Jankovic. Njih nigde nema, a oni ssu mozda mogli da budu neka konstruktivna opozicija.
 
nema veze krsenje ustava srbije sa nelegalno potpisanim ssp

nije ista liga

znaci nisi citao, pa bilo je u popularnim dnevnim novinama kao dodatak, ali vas stoli bojko za ustav
citiram `ako vam je do morala idite u crkvu`, podseca malo, a?

Očigledno nisi čitao, kaže voJislav da je potpisivanje ssp-a kršenje ustava.
isto kaže i za statut vojvodine.

Jedini problem je što ni ti, a ni voJislav dr koštunica ne činite ustavni sud:mrgreen:
 
odavno cekas da me `dobijes` na penal
ali uzalud.
pa voja je vas, samo ste se malo popickarali i uvideo je koliko ste zastranili i koliko ste nesposobni kao vlast i kao ideja, pa je pokusao da vise ne rastace drzavu srbiju i gle cuda dojucerasnja `dobitna kombinacija` voja postade posprdni ljubitelj macaka i sova, to vam je od socijalista, ako se dpbro secam kampanje iz 2000.

meni ne moras da odgovaras, ne zanimlje me sta imas da kazes
ali zbog forumasa slobodno daj svoj doprinos
 
Alo bre "inteligenciJo",vlast treba da se kritikuje i "prati" a ne stalno teme o opziciji i tome slicno.
Mishevi,pratite onog ko vam yehbe mamu svaki dan a ne onog koji to vec odavno ne radi(ili vam je mozda zao zbog toga:mrgreen:)?!
Postavite pitanje:gde je Tadic(bolnica?,teretana?,tenis?,tajni sastanak?),Dinkic(kome sada zavrce ruku za reket?),Djelic(gde ide da "ulaze" i cije akcije kupuje?),Ponosh(sastaje li se sa sestrom i pri tom da li prica sa Cekuom i o cemu pricaju?)...................................itd.
O tome pishite mishevi a ne o onom ko je trenutno nebitan i minoran!!!!
 
Alo bre "inteligenciJo",vlast treba da se kritikuje i "prati" a ne stalno teme o opziciji i tome slicno.
Mishevi,pratite onog ko vam yehbe mamu svaki dan a ne onog koji to vec odavno ne radi(ili vam je mozda zao zbog toga:mrgreen:)?!
Postavite pitanje:gde je Tadic(bolnica?,teretana?,tenis?,tajni sastanak?),Dinkic(kome sada zavrce ruku za reket?),Djelic(gde ide da "ulaze" i cije akcije kupuje?),Ponosh(sastaje li se sa sestrom i pri tom da li prica sa Cekuom i o cemu pricaju?)...................................itd.
O tome pishite mishevi a ne o onom ko je trenutno nebitan i minoran!!!!
E da se u necemu delimicno slozimo.:mrgreen:
 
Alo bre "inteligenciJo",vlast treba da se kritikuje i "prati" a ne stalno teme o opziciji i tome slicno.
Mishevi,pratite onog ko vam yehbe mamu svaki dan a ne onog koji to vec odavno ne radi(ili vam je mozda zao zbog toga:mrgreen:)?!
Postavite pitanje:gde je Tadic(bolnica?,teretana?,tenis?,tajni sastanak?),Dinkic(kome sada zavrce ruku za reket?),Djelic(gde ide da "ulaze" i cije akcije kupuje?),Ponosh(sastaje li se sa sestrom i pri tom da li prica sa Cekuom i o cemu pricaju?)...................................itd.
O tome pishite mishevi a ne o onom ko je trenutno nebitan i minoran!!!!

 
....
.....Sada cu biti ozbiljna i navest da je u dss bilo ok likova, doduse na prste se mogu izbrojati, tacnije ima ih dvojica - Milan Parivodic i Vladeta Jankovic. Njih nigde nema, a oni ssu mozda mogli da budu neka konstruktivna opozicija.


Мало о овом првом,
Милан Париводић...
......... Бави се "хуманитарним радом", помаже СИРОТИЊИ:



.."PRINCU DRŽAVA DA OBEZBEDI JOŠ PARA

Član Krunskog saveta Milan Parivodić kaže da država, koja je prošle godine Karađorđevićima dala 120 miliona dinara, treba da izdvoji najmanje 1,7 miliona evra godišnje za kraljevsku porodicu i Beli dvor.."

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=51915&sectionId=37&view=story

....

Идемо даље,
ваљда ћемо открити где нам је сада Коштуница.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top