Predlozi, ideje, sugestije, kritike...

Šakal

Elita
Poruka
17.385
... a sve u cilju poboljshanja kvaliteta a i kvantiteta ovog podforuma!
Dakle, ovde će se pishe sve ono iz naslova a može i neka pohvala ako je bude... :lol:
Nemo sad da navalite sa nekim spamom ili četovanjem na ovoj temi...(to ću da brishem odma i bez upozorenja) samo konstruktivno... a za spam i zezanje... otvorićemo neko kafanče...
 
Nemo sad da navalite sa nekim spamom ili četovanjem na ovoj temi...(to ću da brishem odma i bez upozorenja) samo konstruktivno... a za spam i zezanje... otvorićemo neko kafanče..
Ruvimeee, Svetopeleeeek! Imas li srca? Jel ja odje treba da provedem godisnji odmor ili da docekam penziju da se ti javis? Izlazi iz te misje rupe sto si se zavuk'o da podignemo ovaj forum na zavidan nivo koji zasluzuje! :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
shakal, gde su one silne teme shto obeca da cesh otvoriti?:P
Danas mi pauza na VIMBLDONU,djeca jedva docekala slobodan dan nedelju pa pobjuezali kud koji mili moji. Ja sa molo mira krstarim Krstaricom. Evo teme za mene.
HELENA33, i ja cekam,jer san neuka za postavljanje novih tema, no zato da cekamo sakala, ili da stvar uzmemo u svoje ruke .:eek:
 
Poslednja izmena:
Danas mi pauza na VIMBLDONU,djeca jedva docekala slobodan dan nedelju pa pobjuezali kud koji mili moji. Ja sa molo mira krstarim Krstaricom. Evo teme za mene.
HELENA33, i ja cekam,jer san neuka za postavljanje novih tema, no zato da cekamo sakala, ili da stvar uzmemo u svoje reke .:eek:

mozemo i da umremo chekajuci, on ih otvoriti nece, posebno sada kada vishe nije mod...:neutral:
 

Back
Top