Predlozi, ideje, sugestije, kritike...

ДА ПРЕЂЕМ ОДМАХ НА СТВАР... :aha2:

Мој предлог са којим је стаф упознат ( остали нису ) је следећи:

На форуму Црна Гора ...потребна су по мени ...ТРИ под форума :

Туристичке Дестинације
Пдф намењен за теме у којима се траже информације о путовањима и дестинацијама у Црној Гори, као и теме у којима се описују исте ...забавног и информативниг ( рекламног ) садржаја и за размене мишљења о њима...итд

Архива
Пдф намењен за архивирање тема старијих од годину дана ( од актуелног датума ) које нису активне и чији садржај не изискује закључавање и које се у случају активирања и веће посећености могу вратити на " прву страну " форума. Остале закључати или не ...ствар процене...

Хроника
Пдф за теме које описују различите животне проблеме и негативна дешавања којих има свугде ...:( ...Теме које експицитно носе политичку конотацију или наводе на свађу...
o4gc.jpg
.....али ПРЕ ..:besan2:.
inpaint-icon.jpg
:besan2:

-----------------------------​

Постоје ТРИ под форма ...који сада носе називе градова у Црној Гори ...и које треба уклонити ( и у Србији су побрисани скоро сви градови и расподељени по регионима ) и не отварати нов. Како Црна Гора ...није регион него " држава "... мој је предлог да се пдф градова " преименују " ;) ..и да им се доделе имена према мом раније изнесеном плану...где би се теме у тим пдф-овима разврстале по критеријумима које сам навео...:think:

Оне теме које су " Актуелне " ( или би могле бити ), а немају политичку конотацију...МОГУ..на прву страну форума ЦГ.....
Yes%20emoticon.gif


У " Лепљивим Темама " на форуму или подфорумима ...убацити ...НАЈ-АКТУЕЛНИЈЕ ТЕМЕ

ШТА МИСЛИТЕ...;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ova ideja je od prvog dana bila *** kojeimedadam kao takvu sam je ja prihvatila i predlozila .
Sad na ovoj temi mozemo sve ideje da podijelimo sa ostalim korisnicima .I ti je dobro i hvala bogu da je tako .

Umjesto gradova Podgorica ,Bar, Niksic ....Turisticke destinacije...
....Arhiva...
....Hronika...

Poslije nas ceka rad razvrstavanja tema .
Tu ce nam pomoc biti dragocjena .
Evo nudi nam se nas korisnik JorgovaNNka ...
Pomoci ce nam samo da joj kazemo konkretno kako smo sve zamislili .
Da se i ona uklopi u nas rad .
Svima zahvaljujem i nadam se da cemo od PDF-ma Crna Gora uciniti prijatno mjesto za druzenje .
 
Poslednja izmena:
Imate dosta teme o apartmanima, otvoriti novu temu s naslovom Apartmani i sve stare teme prilepiti s ovom pa postavi kao lepljivu, velika je to potražnja.

Идеја је ..ОДЛИЧНА...:D

Али како би та " збирна тема " била прегледна и како би се лако могло наћи оно што се тражи...предлажем да се у заглављу теме постави " Садржај " са називима свих пијединих тема у ...форми линкова...са којим би се брзо могло приступити свакој од тих тема...:think: :aha2:

" Садржај " би се допуњавао линковима ...како се додају теме ..;)

ОВА ШЕМА...може да се примени и за друге ствари...:think:
 
Poslednja izmena:
Идеја је ..ОДЛИЧНА...:D

Али како би та " збирна тема " била прегледна и како би се лако могло наћи оно што се тражи...предлажем да се у заглављу теме постави " Садржај " са називима свих пијединих тема у ...форми линкова...са којим би се брзо могло приступити свакој од тих тема...:think: :aha2:

" Садржај " би се допуњавао линковима ...како се додају теме ..;)

ОВА ШЕМА...може да се примени и за друге ствари...:think:

JorgovaNNka - predlog je OK .I pozdravljam ga i ja a mislim da ce i moji drugari Moderatori .
Tvoj predlog sam pazljivo procitala nekoliko puta .


Zbirna tema linkova - sve o apartmanima na jednom mjestu ....
Kako to staviti u radnu verziju svega sto radimo ?
Da li raditi radnu verziju pa je tek tada zavrsenu oblikovanu, odobrenu , tehnicki obraditi ?
Mnogo pitanja... Moje nestrpljenje neka vas ne nervira ...Ja sam samo jedna Vodolija .
 
Идеја је ..ОДЛИЧНА...:D

Али како би та " збирна тема " била прегледна и како би се лако могло наћи оно што се тражи...предлажем да се у заглављу теме постави " Садржај " са називима свих пијединих тема у ...форми линкова...са којим би се брзо могло приступити свакој од тих тема...:think: :aha2:

" Садржај " би се допуњавао линковима ...како се додају теме ..;)

ОВА ШЕМА...може да се примени и за друге ствари...:think:

Upravo tako, da rastereti teme i skupi na jednoj tako olakšava pretragu i vezano sa njom.
attachment.php


Kako vidim, ovde nema mnogo, preporučujem popularne teme tako da to nije velik' posao
. :z;:

- - - - - - - - - -

JorgovaNNka - predlog je OK .I pozdravljam ga i ja a mislim da ce i moji drugari Moderatori .
Tvoj predlog sam pazljivo procitala nekoliko puta .


Zbirna tema linkova - sve o apartmanima na jednom mjestu ....
Kako to staviti u radnu verziju svega sto radimo ?
Da li raditi radnu verziju pa je tek tada zavrsenu oblikovanu, odobrenu , tehnicki obraditi ?
Mnogo pitanja... Moje nestrpljenje neka vas ne nervira ...Ja sam samo jedna Vodolija .

Hvala Duškice :heart: dala sam ti predloge i savete pa ti sad vidi šta tebi odgovara.

Naravno, tvoje kolege i kolegenice će te usmeravati. :ok:
 
СВИМА...а по намање теби...и онима који су се одазвали или ће можда доћи ...на мој лични позив...:aha2:

НИСАМ НАВИКАО НА ОВАКАВ НАЧИН ( НЕ ) РАДА

Ne zameri ih, ljudi se udaljili i ne osećaju potrebu za tim, a onima kojima je stalo do druženja sami će da dođu. ;)

Hvala, delovalo je kao da je meni upućena pa mi nije jasno.
:D
 
Ја за десетак дана морам да идем својим послом и неће ме бити до јуна....и... још само тих десетак дана ...САМ РАСПОЛОЖИВ...и...РАД ДА ПОМОГНЕМ...:aha2:

Ако до тада.. не крене.. са реконструкцијом ...мораћете без мене...:think:
 
Ја за десетак дана морам да идем својим послом и неће ме бити до јуна....и... још само тих десетак дана ...САМ РАСПОЛОЖИВ...и...РАД ДА ПОМОГНЕМ...:aha2:

Ако до тада.. не крене.. са реконструкцијом ...мораћете без мене...:think:

Aha....dugačko je do juna. :lol: Pa videćemo, vidiš kako je teško aktivirati pdf JIS. Sve dajem od sebe ali ljudi su jako ljuti na ono 'gore' i u pravu su. :aha:
 
Aha....dugačko je do juna. :lol: Pa videćemo, vidiš kako je teško aktivirati pdf JIS. Sve dajem od sebe ali ljudi su jako ljuti na ono 'gore' i u pravu su. :aha:

Сем тебе, Душке и мене и случајних пролазника...НИКОГ НЕМА

Овај форум има три модератора, а само једног заинтересованог да се нешто уради.... :aha2:

На молбу моје пријатељице Душке дошао сам да јој помогнем да покрене овај форум...и учинио сам колико сам могао у оквиру својих могућности као члана...:think:

СВЕ ОСТАЛО ЈЕ НА ЊИМА...и...МОРА ДА СЕ РАДИ

Došla si ovde da to promeniš. Zasuci rukave i radi. To je uloga moderatora.
 
Сем тебе, Душке и мене и случајних пролазника...НИКОГ НЕМА

Овај форум има три модератора, а само једног заинтересованог да се нешто уради.... :aha2:

На молбу моје пријатељице Душке дошао сам да јој помогнем да покрене овај форум...и учинио сам колико сам могао у оквиру својих могућности као члана...:think:

СВЕ ОСТАЛО ЈЕ НА ЊИМА...и...МОРА ДА СЕ РАДИ

Toliko nas ima :lol:

Nije naše da im sudimo, ne znamo mi njihov život, vreme kako raspolažu, ali i svoje sposobnosti. ;)

Takođe, i na molbu naše drage Duškice, pomoći ću onoliko koliko mogu i usmeravati tako gde je neophodno. Ostalo ne smem da preteram inaće ću budem kažnjena. :malav:

Zašto postoje moderatori, da bi tu radili, tako je
. ;)
 
Подржавам укидање потфорума и уместо њих формирање збирних тема које би покривале атрактивније дестинације. Нисам за то да се праве додатни потфоруми (Архива и Хроника), јер бар за сада немамо толику посећност, да би неке важне теме могле да побегну са прве стране, а потфоруми се управо из тог разлога формирају. О другим темама се може још дискутовати и то би се у ходу могло довести у ред.
 
Подржавам укидање потфорума и уместо њих формирање збирних тема које би покривале атрактивније дестинације. Нисам за то да се праве додатни потфоруми (Архива и Хроника), јер бар за сада немамо толику посећност, да би неке важне теме могле да побегну са прве стране, а потфоруми се управо из тог разлога формирају. О другим темама се може још дискутовати и то би се у ходу могло довести у ред.

Збирне теме имају сврху само ако имају " Садржај " ( као што сам предложио ), али ако су као на Политици ...НАБАЦАНЕ & ИЗМЕШАНЕ...онда је то ко...КАНТА ЗА СМЕЋЕ...:(

Када мало боље размислим...просто је немогуће спречити мешање порука различитих тема - унутар збирне теме...јер их софтвер класификује и размешта по " датуму и времену настанка " и " јединственом броју поруке "...:per:....:think:

Када се " то узме у обзир "...ЗБИРНА ТЕМА = РУГЛО...како год да је склопиш...:( ...онда и " Садржај " на почетку збирне теме ...губи смисао...:(...:aha2:

-----------------------------​

Теме - Садржаји ...које у себи имају смо линкове тема ( ван збирних тема )...је сасвим нешто друго ...и ...нешто употребљиво....:aha2:

Тако да...НИСАМ ЗА ЗБИРНЕ ТЕМЕ

То је мој став као члана...и савет да...ТО НЕ РАДИТЕ...:aha2:
 
Poslednja izmena:
Dobro pitanje a tezak odgovor ....:D
Bar meni nestrpljivoj gladnoj promjena i ozivljavanja ovog PDF-ma .
Ali nema potrebe da zurimo ...
Neka bude sve temeljno uradjeno da bi imalo temelj - ko kuca kad se gradi ...

Волео бих да поседујем ту ...црногорску нестрпљивост...али ми врањанци смо ..ко..јапанци...:lol::lol::lol:
 

Back
Top