Loš...?

soba23

Zainteresovan član
Poruka
297
S obzirom da svi ovdje odlicno znamo da nema dobre veze bez dobrog sexa,
sad ja pitam:kad odlucite da prekinete dugogodisnju vezu bas zbog tog loseg sexa,odnosno koliko upraznjavate los sex nadajuci se da je to samo trenutna kriza, i ostala sra.nja?
I kako je moguce da nekad dobar sex postane toliko los,da odlucite da bas zbog toga ostavite partnera,iako ga volite jos uvijek?
Ja sam u toj situaciji vise od pola godine,i sinoc sam raskinula tu vezu.
Nisu pomogli razgovori na tu temu sa njim,i nisam shvatila u cemu je problem niti kako je nastao...
Postoji nekoliko opcija:vjerovatno me ne voli vise,ili je nasao drugu,ili mu ne odgovaram vise u tome,ili me se zasitio,ma milion je razloga,a odluka jedna-i to moja.
Jesam li pogrijesila,ili sam trebala cekati jos pola godine da mu se dig.ne kao nekad :) ?
 
dobro si uradila.
hoću reći, ako se ljubav ugasila u dovoljnoj meri da raskineš
pa bilo da je razlog mlitava kita lii prljave čarape u sobi
onda je sve ok
 
PA zavisi koji je razlog...cesto su zene dosadne kad su takvi problemi u pitanju...suvise gnjave, zapitkuju...pa se oni povlace u sebe...pa razgovor nema nikakvog efekta....
 
dobro si uradila.
hoću reći, ako se ljubav ugasila u dovoljnoj meri da raskineš
pa bilo da je razlog mlitava kita lii prljave čarape u sobi
onda je sve ok


Nije se ljubav ugasila,
nije bilo prljavih carapa u sobi ni podignute daske u wc-u :)
zato sam i bila u bedaku jutros pitajuci se jesam li pogrijesila,je li to dovoljan razlog da se prekine dugogodisnja "veza"
ali sam toliko umorna od tih razgovora...
i pukla sam sinoc :(
 
ma vidi
naravno da i u bedaku. ne znam nikoga ko je raskinuo dugogodišnju vezu, a da posle nije bio u bedaku.
ali
bedak nije merilo ljubavi.
stani malo, pa udahni i razmisli.

a prljave čarape su bile banalni primer, ja i ne znam nikoga kome to smeta u rl. na forumu je druga stvar.
 
PA zavisi koji je razlog...cesto su zene dosadne kad su takvi problemi u pitanju...suvise gnjave, zapitkuju...pa se oni povlace u sebe...pa razgovor nema nikakvog efekta....


Vjerovatno sam bila dosadna,zeljela sam da razgovaramo o problemu,a on je vjecito izbjegavao
govoreci da nemam strpljenja i sacekam da sve bude kao nekad.
A meni se ne ceka.Valjda sto sam ljuta.
 
Nije se ljubav ugasila,
nije bilo prljavih carapa u sobi ni podignute daske u wc-u :)
zato sam i bila u bedaku jutros pitajuci se jesam li pogrijesila,je li to dovoljan razlog da se prekine dugogodisnja "veza"
ali sam toliko umorna od tih razgovora...
i pukla sam sinoc :(

:roll: ako ti je bitno trajanje dobro se presaberi...imas osobe koje ne mere neki odnos kvalitetom nego ulozenim u njega....i kakve veze ima da li ste 5 god ili 2 godine zajedno ako si ti zakljucila da nemas sta da trazis u toj vezi?????....i ne klackaj se previse....to muchi i tebe i njega....
 
Nisam imala izbora,vjerovatno sam bila okrutna.
Mada,bila sam iskrena,to je valjda najbitnije,
zato ne bi trebao da se lose osjeca.

ma ne, ne oseca se lose...samo si ga sjebala za sva vremena
da si ga stvarno volela ti prvo ne bi izasla iz veze zbog takve jedne stvari a kamo li rekla pravi razlog koji je krajnje bolan
zato nemoj prodavati pricu kako jos ima ljubavi, ljubav ne diraj...to je nesto drugo
 
ma ne, ne oseca se lose...samo si ga sjebala za sva vremena
da si ga stvarno volela ti prvo ne bi izasla iz veze zbog takve jedne stvari a kamo li rekla pravi razlog koji je krajnje bolan
zato nemoj prodavati pricu kako jos ima ljubavi, ljubav ne diraj...to je nesto drugo

aj bre Gox ne seruckaj od sabajle.

Veza nema veze sa Holivudskom sh*it happy end production,veza mora da ima sve.

Ne trebala je da trpi ceo zivot i da bude nesrecna jel?

mojne bre sa tom patetikom cu povratim dorucak :thumbdown:
 
aj bre Gox ne seruckaj od sabajle.

Veza nema veze sa Holivudskom sh*it happy end production,veza mora da ima sve.

Ne trebala je da trpi ceo zivot i da bude nesrecna jel?

mojne bre sa tom patetikom cu povratim dorucak :thumbdown:

nije ovo shi.t vec koliko neko voli a koliko ne
koliko pazi na svoje odluke i reci, da ne bi povredio drugog
nismo sami na ovom svetu majke mu ga
ne treba da trpi ceo zivot, ali ona prodaje pricu kako ima ljubavi
ja je ovde ne vidim, izem ti ljubav takvu, bar za mene to nije
mogla je sacekati malo daok ne razradi pricu da raskine zbog neke sitnice koja ne bi tolio povredila i uvredila muskarca
 
nije ovo shi.t vec koliko neko voli a koliko ne
koliko pazi na svoje odluke i reci, da ne bi povredio drugog
nismo sami na ovom svetu majke mu ga
ne treba da trpi ceo zivot, ali ona prodaje pricu kako ima ljubavi
ja je ovde ne vidim, izem ti ljubav takvu, bar za mene to nije
mogla je sacekati malo daok ne razradi pricu da raskine zbog neke sitnice koja ne bi tolio povredila i uvredila muskarca

Lupas ki otvoren prozor - jel htela da prica? Jeste
Jel on hteo? nije

Gotova prica - to sto je njemu sad uvredjena sujeta jer mu neko reko da mu stojko ne rabota nije njen problem.

Ljubav ide u dva smera ne zahteva da se jedan partner zrtvuje.
 
Lupas ki otvoren prozor - jel htela da prica? Jeste
Jel on hteo? nije

Gotova prica - to sto je njemu sad uvredjena sujeta jer mu neko reko da mu stojko ne rabota nije njen problem.

Ljubav ide u dva smera ne zahteva da se jedan partner zrtvuje.

zanemarujes mnogo stvari...prvo pogledaj njen ironican smajli na kraju
njoj nije zao, vec je uzivala poniziti ga, reci mu u lice da je mlitavko
to nije ljubav, reagujem jer je napomenula da ga jos uvek voli
prvo moras biti covek zbog sebe, a onda i zbog drugih
ona se ne bi zrtvovala, a malo dobrih ljudskih odnosa ne bi skodilo, makar da svet bude bolji
 
ma ne, ne oseca se lose...samo si ga sjebala za sva vremena
da si ga stvarno volela ti prvo ne bi izasla iz veze zbog takve jedne stvari a kamo li rekla pravi razlog koji je krajnje bolan
zato nemoj prodavati pricu kako jos ima ljubavi, ljubav ne diraj...to je nesto drugo


Ja sam ga sjebala sto ne moze da mu se dig.ne kao nekad,
sto nece sa razgovara o tome,
sto nece da ide kod psihijatra,seksologa,itd...?
A nije ti palo na pamet da je mozda nasao drugu,
pa da sam mu dosadila,da ne zeli da se trudi kao nekad?
Po tebi,to je nemoguce?!
Sto se tice ljubavi,vjerovatno ga ne volim,samo ne znam sto sam onda radila zadnjih pola godine,koliko sam se trudila da poboljsam sex,znajuci da me nijednom,ali bukvalnom nijednom u tih pola godine nije zadovoljio? Da li bi ti ostao sa djevojkom da pola godine ne uspije da te dovede do org.azma?
 
Ja sam ga sjebala sto ne moze da mu se dig.ne kao nekad,
sto nece sa razgovara o tome,
sto nece da ide kod psihijatra,seksologa,itd...?
A nije ti palo na pamet da je mozda nasao drugu,
pa da sam mu dosadila,da ne zeli da se trudi kao nekad?
Po tebi,to je nemoguce?!
Sto se tice ljubavi,vjerovatno ga ne volim,samo ne znam sto sam onda radila zadnjih pola godine,koliko sam se trudila da poboljsam sex,znajuci da me nijednom,ali bukvalnom nijednom u tih pola godine nije zadovoljio? Da li bi ti ostao sa djevojkom da pola godine ne uspije da te dovede do org.azma?

govorim o posledicama, mogla si nesto drugo reci, otici iz drugog razloga
nije te zadovoljio, ok, bitno ti je to, ali uz to pominjes ljubav
sta si radila pola godine, tebi je ljubav zrtvovanje?... nemoj prodavati tu kiselu pricu :neutral:
ljudi su razliciti, sto se mene tice, bio bih, sto ne znaci da je to ispravno, niti ovde raspravljam o tome da li bi neko bio u vezi sa osobom koja ga sexualno zadovoljava ili ne
zloupotrebila si rec ljubav, to mi se ne svidja
 
cim ima problem sa erekcijom bice da je "or'o dve njive jednim plugom" na tvoju zalost.
sad kad si ga ostavila vise ne mora on da smislja kako da raskine.

gox da tebi ne ide u krevetu sa devojkom PAR MESECI o kojoj ljubavi bi pricao? prema filmovima, markicama, salvetama....nisam bas siguran.
ne zna se kome je gore kad se ne dize devojkama ili muskarcima. situacija je neprijatna sama po sebi.

ako si ga ostavila. is*kenj*am ti se u vezu kad probleme ne resavate ZAJEDNO.
 
yioim...bio sam i bio bih u takvoj vezi i nisam raskinuo, napominjem, ljudi su razliciti i nisu svakom bitne iste stvari

da ga stvarno volis, sada bi ga pozvala, rekla da nisi tako mislila, vec time krila nesto drugo, a to je da imas drugog ili tako neko slicno sranje...ako vec zelis raskidati
 

Back
Top