Zatvoriti temu "Политика према Македонији и Црној Гори (мој предлог)"

Da li treba zatvoriti gore navedenu temu

  • Da

  • Ne

  • Ne znam/Ne interesuje me/Nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zike

Elita
Poruka
21.673
Ova tema je otvorena kako bi se širila mržnja prema Crnogorcima i Makedoncima. Takođe, ova tema vrijeđa nacionalna osjećanja pojedinih članova foruma, a može se protumačiti i kao poziv na nasilje. Zamolio bih administraciju da zatvori ovu temu. Evo, postaviću i anketu, da vidimo šta misle forumaši.
Takođe, postavljača teme bi trebalo kazniti shodno pravilniku foruma

Link teme je: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=8139150&posted=1#post8139150
 
Ova tema je otvorena kako bi se širila mržnja prema Crnogorcima i Makedoncima. Takođe, ova tema vrijeđa nacionalna osjećanja pojedinih članova foruma, a može se protumačiti i kao poziv na nasilje. Zamolio bih administraciju da zatvori ovu temu. Evo, postaviću i anketu, da vidimo šta misle forumaši.
Takođe, postavljača teme bi trebalo kazniti shodno pravilniku foruma

Kako ono kaže vaš Milo, to su emocije, nije to ozbiljno...
 
Kad sam već ovde...

picture.php


Av-av... Vazda, sekogaš....:hahaha:
 
Dosta puta sam se složio s tobom, ali ovo stvarno nije u redu. Pisati da su Crnogorci "divlja manjina" u Crnoj Gori je stvarno sramno, a i čitav uvodni post navedene teme

Ma slažem se i ja s tobom, ali moraš da prihvatiš da su to stvarno emocije. Pa netrpeljivos prema crnogorcima je i počela prvo vašim provokacijama na moru, pa zatim vašim provokacijama po Srbiji, pa posle Milovom politikom, i na kraju priznanjem Kosova. Ne kažem ja da se mi mimoilazimo u stavovima, ali nemoj sad da kažeš da su Srbi ti koji su zahladnili odnose prema svojoj braći, kad je ono što ste radili Srbima godinama, prevršilo svaku meri i granicu zdravog razuma i dobrog ukusa...

Milo je kao zvanično obrazloženje za proteste rekao, to su emocije, i ja se sa njegovom konstatacijom slažem, ali je to samo vrh ledenog brega. To jesu emocije ljudi koji su stradali onoliko i dočekali da ih njihovi rođeni prodaju. Plakaćete vi za vašom braćom, tada ćete prestati da nas pravite budalama, ali će tad biti kasno... To je bar moje mišljenje. Budala ima i kod vas i kod nas, ako nam oni kroje mišljenje, onda doqrca.
 
Ma slažem se i ja s tobom, ali moraš da prihvatiš da su to stvarno emocije. Pa netrpeljivos prema crnogorcima je i počela prvo vašim provokacijama na moru, pa zatim vašim provokacijama po Srbiji, pa posle Milovom politikom, i na kraju priznanjem Kosova. Ne kažem ja da se mi mimoilazimo u stavovima, ali nemoj sad da kažeš da su Srbi ti koji su zahladnili odnose prema svojoj braći, kad je ono što ste radili Srbima godinama, prevršilo svaku meri i granicu zdravog razuma i dobrog ukusa...

Milo je kao zvanično obrazloženje za proteste rekao, to su emocije, i ja se sa njegovom konstatacijom slažem, ali je to samo vrh ledenog brega. To jesu emocije ljudi koji su stradali onoliko i dočekali da ih njihovi rođeni prodaju. Plakaćete vi za vašom braćom, tada ćete prestati da nas pravite budalama, ali će tad biti kasno... To je bar moje mišljenje. Budala ima i kod vas i kod nas, ako nam oni kroje mišljenje, onda doqrca.

Ovo što se tiče mora i po Srbiji, stvarno ne znam, nikada se nijesam našao u takvoj situaciji. Shvatam da sada većina Srba osjeća ogorčenje i ljutnju, da ne kažem mržnju prema Crnogorcima. Ali, zar se tako rješavaju problemi? Zar se problem rješava tako što ćemo se ograditi od njega?? Ne znam ko je kome šta radio, ali znam da Srbi još od 1918 imaju pretenzije na Crnu Goru, ali nikada zbog toga nijesam rekao nešto ružno osobi koja je srpske nacionalnosti, a kamoli da nekoga mrzim zbog toga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top