Kako mama kaze?

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Ovaj text u stampi me naveo da otvorim temu :

Kristijanu mama bira devojku

Prema izvorima iz Mančester junajteda, Kristijano Ronaldo će tražiti od svoje majke da mu ubuduće bira devojke. Naime, posle ljubavnog kraha sa Nereidom Galjardo, devojkom protiv koje je Portugalčeva majka bila svim srcem, mamin sin iz Mančester junajteda odlučio je da više veruje ženi koja ga je rodila. Bar kad je ljubavni život u pitanju...
- Ronaldo je rekao da će izbor budućih devojaka ostaviti svojoj majci jer ona zna šta je najbolje za njega - ne bez prizvuka podsmeha rekao je neimenovani Kristijanov drugar iz „crvenih đavola“.

Dakle dame vasa iskustva sa mamom vase jace polovine i pitanje:

Kako cete se vi ponasati prema devojci svog sina?
 
Poslednja izmena:
e ako on kao odrastao ima vate u glavi i treba mu mamino krilo....:)....ma nemam nameru jos sa tim da se bavim...imam fore da mu prenesem svoja iskustva i znanje dok je mali i nek posle sam krci sebi svoj put....ja cu onda biti mama-pralja, mama-daj koju kintu, mama-kuvarica i mama-koja je uvek tu za njega....ali mozak nek sam upotrebljava.....
 
Posesivne majke su jedan od najvecih problema koji muskarce moze da zadesi u zivotu.
One vanvremenski ostanu zaglavljene negde u sinovljevom detinjstvu i nikada se ne promene.
Koliko god to devojkama i suprugama smetalo i koliko god sinovi pokusavali da se otmu od toga.
Teska zajebancija.
 
jao opet tema o svekrvi, tj sve krivoj:D
ja nemam svekrvu, umrla je pre nego što smo se ja imm upoznali, mada u njegovom selu pričaju da je bila dobra žena....
e a kako ću se ponašati prema devojci svog sina.... Joj ne znam trudiću se da bdem fina, to je njegov izbor, ne moj, on će sa njom da živi i tako to
ali dotle ima bar još desetak godina, ako ne i više
 
Ali sta to kvrcne u zenskom umu pa od devojke koja ne moze da smisli njegovu mamu i zaklinjanja kako takva nece biti postane jedna takva svekrva?:think:

:think: verovatno ta mama vidi nesto sto njen sin ne....a znamo da zene znaju da slude muskarce i pretvore ih u jedan veliki hodajuci penis koji samo razmislja o parenju....:D....verujem da je tesko tim mamama kad vide cemu sve to vodi.....
 
:think: verovatno ta mama vidi nesto sto njen sin ne....a znamo da zene znaju da slude muskarce i pretvore ih u jedan veliki hodajuci penis koji samo razmislja o parenju....:D....verujem da je tesko tim mamama kad vide cemu sve to vodi.....

Onda il moja keva ne vidi dobro il su sve moje devojke bile savrsene jer ih volela vise od mene :lol::lol:

Pati zena za zenskom decom ybg :lol:
 
Ali sta to kvrcne u zenskom umu pa od devojke koja ne moze da smisli njegovu mamu i zaklinjanja kako takva nece biti postane jedna takva svekrva?:think:

To ti je onaj fazon:
JA zanam sta je za tebe najbolje i to je uglavnom kod tipova koji su jedincad,jer je inace poznato da su muska deca vise vezana za majku nego za oca,a opet oca uzimaju za uzor odnosno model ponasanja.
A na pravi razvoj licnosti utice najvise majka.Sa takvom ulogom u vaspitanju majka postaje posesivna i tesko prihvata da joj je mezimce odraslo.

Moja buduca svekrva je divna prema meni tako da licno nemam los primer,ali zato mojoj rodjenoj sestri svekrva samo sto ne udje u krevet da vidi kako je ponasa preme njenom sinu.
uzas
 
:) to je druga krajnost...samo je problem ako ih ona vise zavoli od tebe....:hahaha:...pa ih posle sreces kod tvoje keve na kafi....:super:

To je takodje problem.Ali sta mislite ko je tu kriv?PA SIN NARAVNO.
On je taj koji insistira da mu se devojka svidi majci (sto je i ok.donekle),ali takodje potencira na cescem druzenju njih dve sto nikako ne ide.
Ko zeli srecan i miran brak ili vezu ove dve osobe mora drzati na distanci(naravno ne totalnoj).
 
jao cuti - jednom sam raskinuo sa devojkom a moja keva je zvala na kafu ladno,i sto je najgore ova dolazila.:hahaha::hahaha:

:neutral: missim to mi bas cudno....nikad nisam dozvolila svojoj mami da mi se bratjka sa momcima pa se ni ja necu mesati sa sinovljevim curama, bar se nadam :D...jes da ima 9 godina ali vec sad mi ne da da komentarisem i ispitujem o curicama...kaze mi nesto i sam i to je to...:whistling:
 
:neutral: missim to mi bas cudno....nikad nisam dozvolila svojoj mami da mi se bratjka sa momcima pa se ni ja necu mesati sa sinovljevim curama, bar se nadam :D...jes da ima 9 godina ali vec sad mi ne da da komentarisem i ispitujem o curicama...kaze mi nesto i sam i to je to...:whistling:

Pa kad zena pati za cerkom ybg pored mene i brata ne moze da zivi,zato obozava i nase drugarice i devojke.:mrgreen:

Bolje da ih voli nego da ih mrzi :P
 
:mrgreen: pa dobro, ti makar znas...ne dovodi kuci zensku sa kojom ne planiras ozbiljno i to ti je to...ili se u sred noci shunjaj sa njom po stanu dok mama spava.....:mrgreen:

ybg u svojoj "karijeri" sam je upoznao samo sa 3 zemske i sve tri je obozavala,naucio sam lekciju odavno :mrgreen:

And - evil never sleeps :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top