Sta zene, osim novca, vole kod muskaraca?

Pih, grozni ste. Ne valja generalizovati, a vi to radite. Ko kaze da su sve zene iste, nema pojma o zenama. Ima i jednih i drugih, to je cinjenica, ali u danasnje vreme su mnogo vise muskarci materijalisti , nego zene. Oni se "udaju" zbog C vize, zbog dobrih kola ili puno para. Mislite malo i o tome.
 
Crno pa se ne vidi ...:
Pih, grozni ste. Ne valja generalizovati, a vi to radite. Ko kaze da su sve zene iste, nema pojma o zenama. Ima i jednih i drugih, to je cinjenica, ali u danasnje vreme su mnogo vise muskarci materijalisti , nego zene. Oni se "udaju" zbog C vize, zbog dobrih kola ili puno para. Mislite malo i o tome.

slazem se u potpunosti.
ja smatram da zene ocekuju ljubav od muskarca.
tu se podrazumeva i dobar seks ( sastavni deo ljubavi ) mada ne mora biti obavezan na pocetku.
ja sam na primer pre par godina imao curu , sa kojom nisam spavao 9 meseci i verujte bilo nam je fenomenalno.
Dovoljna mi je bila samo njena blizina, njen glas, samo prisustvo , zezali smo se , obilazili gradove , sela ...
Isto je i ona osecala prema meni ... nekako nam seks nije bio potreban u to vreme ...
To su bili dani ... ehhh sta bih sve dao za samo jos jedan takav dan ili sat ili minut ili par sekundi tog vremena ...
Znate vec , ( oni koji su voleli srcem ) imate onaj osecaj , hmmmm puni ste neke kosmicke energije, u stanju ste sve da ucinite .... pomislite na tren da cak mozete i ....
Da ne skrecem sa teme :
mislim da zene zele iskrenost, paznju, zajednicke izlaske, poverenje, iznenadjenja , i naravno ljubav
pruzite bilo kojoj sve ovo i ona ce biti vecito vasa i samo vasa ...
 
kosmopolit:
Crno pa se ne vidi ...:
Pih, grozni ste. Ne valja generalizovati, a vi to radite. Ko kaze da su sve zene iste, nema pojma o zenama. Ima i jednih i drugih, to je cinjenica, ali u danasnje vreme su mnogo vise muskarci materijalisti , nego zene. Oni se "udaju" zbog C vize, zbog dobrih kola ili puno para. Mislite malo i o tome.

slazem se u potpunosti.
ja smatram da zene ocekuju ljubav od muskarca.
tu se podrazumeva i dobar seks ( sastavni deo ljubavi ) mada ne mora biti obavezan na pocetku.
ja sam na primer pre par godina imao curu , sa kojom nisam spavao 9 meseci i verujte bilo nam je fenomenalno.
Dovoljna mi je bila samo njena blizina, njen glas, samo prisustvo , zezali smo se , obilazili gradove , sela ...
Isto je i ona osecala prema meni ... nekako nam seks nije bio potreban u to vreme ...
To su bili dani ... ehhh sta bih sve dao za samo jos jedan takav dan ili sat ili minut ili par sekundi tog vremena ...
Znate vec , ( oni koji su voleli srcem ) imate onaj osecaj , hmmmm puni ste neke kosmicke energije, u stanju ste sve da ucinite .... pomislite na tren da cak mozete i ....
Da ne skrecem sa teme :
mislim da zene zele iskrenost, paznju, zajednicke izlaske, poverenje, iznenadjenja , i naravno ljubav
pruzite bilo kojoj sve ovo i ona ce biti vecito vasa i samo vasa ...
"pomislite na tren da cak mozete i ...."
Planine da pomjerite... Na to si mislio...? :)
 
:arrow: slazem se sa kosmommmmmm,devojke ocekuju i potrebno im je da se osete voljenim i posebnim,sto znaci da od svog muskarca zeli da je nachini princezom na zrnu graska,ako me razumete...da se jednostavno oseti voljenom,posebnom i ispunjenom...emocija,strast i sex...ima tu josh nekih sitnica,zachina,ali necemo sad o tajnama :wink: :lol: pozdrav pchelice,kosmo,i za tebe...
 
Da Kosmo , ti i Gazdarica ste u pravu... skroz... i cini mi se da se svaki put iznova zaljubim onako jako i ludo kao da mi je prvi, i poletim, i zasijam i mogla bih uciniti sve. Nikada nisam bila materijalista (moja greska), i kada biram muskarca uvek bi pre odabrala onog ko nema puno novca, ali je sposoban i vredan, nego razmazenog maminog i tatinog sina, punog para, koji jedino zna da se razbacuje tudjim parama.
Svesna sam da je u danasnje vreme kada je egzistencija ugrozena i kada su moralne vrednosti srozane, sve vise (na zalost) devojcica kojima je jedino vazno da sednu u dobar auto i da budu izvodjene u skupe restorane, kafice itd. a pri tom im uopste ne smeta sto taj sa kojim su izasle ne zna dve prostoprosirene recenice.
Zato pomalo razumem i autora ovoe teme, verovatno je i on razocaran, ali ... zelim da mu kazem :
Decace ZNAJ ima jos uvek normalnih devojcica, kojima novac nije na prvom mestu, vec ljubav, ali moras znati da je pruzis i moras se potruditi da nadjes pravu.
 
Slazem se sa svim gore navedenim, pogotovo sa muskim delom koji je stvarno dao vise nego dobre odgovore!!!! :shock:
Malo mi je s*eban emotivno-seksualni zivot u poslednje vreme, pa sve vise dolazim do zakljucka da je ono sto posebno cenim u poslednje vreme necija dobrota, pozrtvovanost, spremnost da mi se nadje 24h dnevno,i neznost i strast u pogledu i dodiru (u isto vreme)... uh...
 
:arrow: ...raduje me chinjenica shto smo svi tu negde oko poente i pravog odgovora...samo,moram da zamracim malo i dam konotaciju realnosti ovde,jer ja konkretno tu neznost i respect prema zenskom svetu ispoljavam spontano,bez skrivenih namera i taktike,ali nije mi se vratilo i nije se pokazalo kao prava stvar za chiniti...kazem da ne gubim nadu,to stalno ponavljam,ali pochinju da mi rade alarmi kada dodjem u situaciju da svoju devojku pochnem da obmotavam u latice i da je dizem na sedmo nebo,da se prepustim njoj...jednostavno,stvorio sam neku vrstu stechenog refleksa i kada dodje momenat da glava prestane da radi svoj posao,a srce da ga preuzme,meni se odmah pali OPREZ i onda idem dalje,ali to onda nije to...u svakom sluchaju,vidim da ovde ima emotivaca kao sto sam ja tako da mislim da se razumemo :lol:
 
kosmopolit:
Crno pa se ne vidi ...:
Pih, grozni ste. Ne valja generalizovati, a vi to radite. Ko kaze da su sve zene iste, nema pojma o zenama. Ima i jednih i drugih, to je cinjenica, ali u danasnje vreme su mnogo vise muskarci materijalisti , nego zene. Oni se "udaju" zbog C vize, zbog dobrih kola ili puno para. Mislite malo i o tome.

slazem se u potpunosti.
ja smatram da zene ocekuju ljubav od muskarca.
tu se podrazumeva i dobar seks ( sastavni deo ljubavi ) mada ne mora biti obavezan na pocetku.
ja sam na primer pre par godina imao curu , sa kojom nisam spavao 9 meseci i verujte bilo nam je fenomenalno.
Dovoljna mi je bila samo njena blizina, njen glas, samo prisustvo , zezali smo se , obilazili gradove , sela ...
Isto je i ona osecala prema meni ... nekako nam seks nije bio potreban u to vreme ...
To su bili dani ... ehhh sta bih sve dao za samo jos jedan takav dan ili sat ili minut ili par sekundi tog vremena ...
Znate vec , ( oni koji su voleli srcem ) imate onaj osecaj , hmmmm puni ste neke kosmicke energije, u stanju ste sve da ucinite .... pomislite na tren da cak mozete i ....
Da ne skrecem sa teme :
mislim da zene zele iskrenost, paznju, zajednicke izlaske, poverenje, iznenadjenja , i naravno ljubav
pruzite bilo kojoj sve ovo i ona ce biti vecito vasa i samo vasa ...
Kada bi neko tako uradio prosao bi kao bos po trnju.Ako radite kontra od ovoga,imate sanse da se doticna vuna nalozi.
 
Kozmo, Sasha, dok postoje ljudi kao vi nece me biti sramota sto sam musko. Svaka cast momci. Zena u muskarcu trazi sigurnost, pa i materijalnu, i to je sasvim normalno. To sto neke tripuju kule i gradove, a nije im vazno sto ce se u procesu do dostizanja istih izjednaciti sa najstarijim zanatom na svetu nema veze, posto nas takve ne zanimaju. Ima li sta lepse nego kad zeni das celog sebe i uspes i da prevazidjes sebe, a sve zbog nje. Da ona nije naisla ti bi i dalje bio isti. Naravno da je lakse kad imas parice u dzepu, ali ljubav je nesto mnogo suptilnije od sarenih papirica kojima se kupuju druge materijalne stvari. Pa ko sta voli. 8)
 

Back
Top