Sta zene, osim novca, vole kod muskaraca?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Sta zene, osim novca, vole kod muskaraca?

Guest

Podrazumevano Sta zene, osim novca, vole kod muskaraca?

Bas bih voleo da znam! :wink: :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Pa,,, KOBASSSSS matoriiiiiii!!!!!

STA BI DRUGO!!!

Crno pa se ne vidi ...
    Guest

Podrazumevano

Pih, grozni ste. Ne valja generalizovati, a vi to radite. Ko kaze da su sve zene iste, nema pojma o zenama. Ima i jednih i drugih, to je cinjenica, ali u danasnje vreme su mnogo vise muskarci materijalisti , nego zene. Oni se "udaju" zbog C vize, zbog dobrih kola ili puno para. Mislite malo i o tome.

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Citat Original postavio Crno pa se ne vidi ...
    Pih, grozni ste. Ne valja generalizovati, a vi to radite. Ko kaze da su sve zene iste, nema pojma o zenama. Ima i jednih i drugih, to je cinjenica, ali u danasnje vreme su mnogo vise muskarci materijalisti , nego zene. Oni se "udaju" zbog C vize, zbog dobrih kola ili puno para. Mislite malo i o tome.
    slazem se u potpunosti.
    ja smatram da zene ocekuju ljubav od muskarca.
    tu se podrazumeva i dobar seks ( sastavni deo ljubavi ) mada ne mora biti obavezan na pocetku.
    ja sam na primer pre par godina imao curu , sa kojom nisam spavao 9 meseci i verujte bilo nam je fenomenalno.
    Dovoljna mi je bila samo njena blizina, njen glas, samo prisustvo , zezali smo se , obilazili gradove , sela ...
    Isto je i ona osecala prema meni ... nekako nam seks nije bio potreban u to vreme ...
    To su bili dani ... ehhh sta bih sve dao za samo jos jedan takav dan ili sat ili minut ili par sekundi tog vremena ...
    Znate vec , ( oni koji su voleli srcem ) imate onaj osecaj , hmmmm puni ste neke kosmicke energije, u stanju ste sve da ucinite .... pomislite na tren da cak mozete i ....
    Da ne skrecem sa teme :
    mislim da zene zele iskrenost, paznju, zajednicke izlaske, poverenje, iznenadjenja , i naravno ljubav
    pruzite bilo kojoj sve ovo i ona ce biti vecito vasa i samo vasa ...

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

kosmo brate, ti bas znas zene... :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio kosmopolit
    slazem se u potpunosti.
    tu se podrazumeva i dobar seks ( sastavni deo ljubavi ) mada ne mora biti obavezan na pocetku.
    ja sam na primer pre par godina imao curu , sa kojom nisam spavao 9 meseci i verujte bilo nam je fenomenalno.
    Dovoljna mi je bila samo njena blizina, njen glas, samo prisustvo , zezali smo se , obilazili gradove , sela ...
    Isto je i ona osecala prema meni ... nekako nam seks nije bio potreban u to vreme ...
    To su bili dani ... ehhh sta bih sve dao za samo jos jedan takav dan ili sat ili minut ili par sekundi tog vremena ...
    Znate vec , ( oni koji su voleli srcem ) imate onaj osecaj , hmmmm puni ste neke kosmicke energije, u stanju ste sve da ucinite .... pomislite na tren da cak mozete i ....
    Da ne skrecem sa teme :
    mislim da zene zele iskrenost, paznju, zajednicke izlaske, poverenje, iznenadjenja , i naravno ljubav
    "pomislite na tren da cak mozete i ...."
    Planine da pomjerite... Na to si mislio...?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

slazem se sa kosmommmmmm,devojke ocekuju i potrebno im je da se osete voljenim i posebnim,sto znaci da od svog muskarca zeli da je nachini princezom na zrnu graska,ako me razumete...da se jednostavno oseti voljenom,posebnom i ispunjenom...emocija,strast i sex...ima tu josh nekih sitnica,zachina,ali necemo sad o tajnama :wink: pozdrav pchelice,kosmo,i za tebe...

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

i to
    ali isto tako i osetite da mozete umreti tog trenutka
    i nece vam biti zao :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

i to
    ali isto tako i osetite da mozete umreti tog trenutka
    i nece vam biti zao :wink:
    Osjetis da tu osobu volis i vise od sebe...

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

pa da ,
    zapravo hoces da upotpunis sebe
    hoces da pronadjes onu svoju drugu polovinu
    i kazes joj " da, ti me cinis kompletnim "

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da, u sustini tu je i odgovor na pitanje autora ove teme...
    Sta zene, a i muskarci traze od suprotnog (ili istog) pola...??? Onu "pravu", drugu polovinu...
    E sad, kriterijumi prilikom odabira, apsolutno su individualni...

Crno pa se ne vidi ...
    Guest

Podrazumevano

Da Kosmo , ti i Gazdarica ste u pravu... skroz... i cini mi se da se svaki put iznova zaljubim onako jako i ludo kao da mi je prvi, i poletim, i zasijam i mogla bih uciniti sve. Nikada nisam bila materijalista (moja greska), i kada biram muskarca uvek bi pre odabrala onog ko nema puno novca, ali je sposoban i vredan, nego razmazenog maminog i tatinog sina, punog para, koji jedino zna da se razbacuje tudjim parama.
    Svesna sam da je u danasnje vreme kada je egzistencija ugrozena i kada su moralne vrednosti srozane, sve vise (na zalost) devojcica kojima je jedino vazno da sednu u dobar auto i da budu izvodjene u skupe restorane, kafice itd. a pri tom im uopste ne smeta sto taj sa kojim su izasle ne zna dve prostoprosirene recenice.
    Zato pomalo razumem i autora ovoe teme, verovatno je i on razocaran, ali ... zelim da mu kazem :
    Decace ZNAJ ima jos uvek normalnih devojcica, kojima novac nije na prvom mestu, vec ljubav, ali moras znati da je pruzis i moras se potruditi da nadjes pravu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Slazem se sa svim gore navedenim, pogotovo sa muskim delom koji je stvarno dao vise nego dobre odgovore!!!! :shock:
    Malo mi je s*eban emotivno-seksualni zivot u poslednje vreme, pa sve vise dolazim do zakljucka da je ono sto posebno cenim u poslednje vreme necija dobrota, pozrtvovanost, spremnost da mi se nadje 24h dnevno,i neznost i strast u pogledu i dodiru (u isto vreme)... uh...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

...raduje me chinjenica shto smo svi tu negde oko poente i pravog odgovora...samo,moram da zamracim malo i dam konotaciju realnosti ovde,jer ja konkretno tu neznost i respect prema zenskom svetu ispoljavam spontano,bez skrivenih namera i taktike,ali nije mi se vratilo i nije se pokazalo kao prava stvar za chiniti...kazem da ne gubim nadu,to stalno ponavljam,ali pochinju da mi rade alarmi kada dodjem u situaciju da svoju devojku pochnem da obmotavam u latice i da je dizem na sedmo nebo,da se prepustim njoj...jednostavno,stvorio sam neku vrstu stechenog refleksa i kada dodje momenat da glava prestane da radi svoj posao,a srce da ga preuzme,meni se odmah pali OPREZ i onda idem dalje,ali to onda nije to...u svakom sluchaju,vidim da ovde ima emotivaca kao sto sam ja tako da mislim da se razumemo

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

samo se ti prepusti tom trenutku sasha...
    iako nista ne bude bilo od svega toga, moci ces reci
    " ja sam voleo " , iskreno , bez srama ,

oni koji nikada nisu, nece te razumeti ali ima i onih drugih

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ja ne volim novac kod muskaraca, niti mi je vazan novac u drustvu, volim da je ta osoba covek to je sve

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ne volis ga kod muskarca zato jer ga mozda ti imas ( novac :wink: ) ali mozda ces zato sutra vuci muskarca za nos i zeleti da budes glavna u svemu i da tvoja uvek bude poslednja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Razumem sasha sta hoces da kazes, i ja pruzam paznju i ljubav tek kad sam sigurna da ce taj neko znati da je ceni! :wink:
    novac... bitna ali ne i presudna stavka!

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

kosmopolit si ti lud?
    zasto bi ga vukla za nos i zasto treba biti sve po mome? nemoj da osudjujes nekoga koga ne poznajes

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

...novac nikada ne treba biti presudna stvar,ali je i te kako bitna,jer sve lepi stvari koje zelim pruziti svojoj devojci,moraju nekako da se obezbede,a ako hocu da joj spremim italijansku klopu,moram da imam sredstva...dakle,koliko para toliko muzike... sad,but true :wink:

fatima
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio sasha
    ...novac nikada ne treba biti presudna stvar,ali je i te kako bitna,jer sve lepi stvari koje zelim pruziti svojoj devojci,moraju nekako da se obezbede,a ako hocu da joj spremim italijansku klopu,moram da imam sredstva...dakle,koliko para toliko muzike... sad,but true :wink:
    ko je rekao da žene uopšte vole muškarce

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Citat Original postavio black-devil
    kosmopolit si ti lud?
    zasto bi ga vukla za nos i zasto treba biti sve po mome? nemoj da osudjujes nekoga koga ne poznajes
    samo moje misljenje, ne mora da znaci da je po mome ? :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ma slazem se s svima vama u vezi ove teme.
    Treba voljeti nekoga i biti voljen to je najveca sreca i cilj zivota. Pa ljubav je ta koja zna da ponekad i boli ali zato ona i lijeci!
    Samo voljeti, voljeti...

Guest

Podrazumevano

slazem se u potpunosti.
    Da ne skrecem sa teme :
    Kada bi neko tako uradio prosao bi kao bos po trnju.Ako radite kontra od ovoga,imate sanse da se doticna vuna nalozi.

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Kozmo, Sasha, dok postoje ljudi kao vi nece me biti sramota sto sam musko. Svaka cast momci. Zena u muskarcu trazi sigurnost, pa i materijalnu, i to je sasvim normalno. To sto neke tripuju kule i gradove, a nije im vazno sto ce se u procesu do dostizanja istih izjednaciti sa najstarijim zanatom na svetu nema veze, posto nas takve ne zanimaju. Ima li sta lepse nego kad zeni das celog sebe i uspes i da prevazidjes sebe, a sve zbog nje. Da ona nije naisla ti bi i dalje bio isti. Naravno da je lakse kad imas parice u dzepu, ali ljubav je nesto mnogo suptilnije od sarenih papirica kojima se kupuju druge materijalne stvari. Pa ko sta voli. 8)

Slične teme

1. Zene vole sve ono sto ljudi misle da ne vole
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 27.06.2009., 11:00
  2. Sve vise muskaraca koji vole dlake
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 25.11.2008., 18:41
  3. zene vole ......muskarci vole...........
    Autor @primorac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.10.2004., 08:45
  4. Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 15.01.2004., 17:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •