Pomoc oko High School-a

Trajce

Aktivan član
Poruka
1.068
Ovako:ja sam prvi razred gimnazije u Lazarevcu,zeleo bih da se "premestim" u neku od skola u USA, pa kasnije koledz, ili slicno,posto ja o tome nemam pojma, jel mozete da mi objasnite, kako to ide,koliki kes treba,jel moze da se ode u neku porodicu,ma sve... :? Moj zivotni san je da idem u USA High School.
Sve informacije saljite mi na mail:
trajce@absolutok.net

Hvala unapred
Nikola Trajkovic
 
Trajce:
Ovako:ja sam prvi razred gimnazije u Lazarevcu,zeleo bih da se "premestim" u neku od skola u USA, pa kasnije koledz, ili slicno,posto ja o tome nemam pojma, jel mozete da mi objasnite, kako to ide,koliki kes treba,jel moze da se ode u neku porodicu,ma sve... :? Moj zivotni san je da idem u USA High School.
Sve informacije saljite mi na mail:
trajce@absolutok.net

Hvala unapred
Nikola Trajkovic

Da, da... zar ne bismo svi mi ?

Ne znam kako stoji gimnazija u Lazarevcu, ali od iduce godine Peta bogradska gimnazija pocinje sa razmenom ucenika sa Amerikom, ali moras da imas odlican prosek ocena..
 
Hej ja sam sada u High School u USA....
Sada nemam vremena da ti pisem ali mozda sjutra hocu...ok?
inace nije tesko da se prijavis za to...ali dacu ti ime agencije preko koje sam ja dosla pa ce oni sve fino da ti objasne..,,Ja mogu onda da ti dam informacije iz prve ruke!!!
www.topturs.co.yu
caos!!!
 
Ohatchee:
Hej ja sam sada u High School u USA....
Sada nemam vremena da ti pisem ali mozda sjutra hocu...ok?
inace nije tesko da se prijavis za to...ali dacu ti ime agencije preko koje sam ja dosla pa ce oni sve fino da ti objasne..,,Ja mogu onda da ti dam informacije iz prve ruke!!!
www.topturs.co.yu
caos!!!

Prezentacija je skinuta.. ?? Anyway, verovatno ti je trebala jedna pozamasna svota novca :>
 
Hey!
Ja znam za program UNITED COLEDGES...doduse u CG ali mozda ista stvar postoji i u Srbiji,ako malo potrazis na netu....nekoliko ucenika svake godine odlazi na neki od najboljih svjetskih koledza...prijavljujes se kad si 2. razred,nekad u jesen..........i jos jedna stvar,s obzirom da sam ukapirala koliko volis USA,postoji program edukacije mladih lidera, cijeli jul u americi(besplatno)......ukoliko imas dobre kvalifikacije treba da apliciras ove jeseni(prati konkurse).Program je prilicno ok,ja sam bila i totalno je super
 

Back
Top