Kada ostavite decka koju poruku ne biste voleli da dobijete

  • Začetnik teme my baby shot me down
  • Datum pokretanja
Milow:
shot me down:
da me je razocarala, to sam hteo da kazem
Mnogo efikasnije bi bilo da je samo ignorises, i da ides dalje svojim zivotom.

To bi tebi bilo naj bolje
Slazem se. Nemoj to da joj priustis. Da te je razocarala, najbolje ce shvatiti ako joj nista ne kazes. Toliko te je razocarala da ni poruku neces da joj saljes.
 
Sad je kasno za sve. Kad nisi ranije provalio sta se sprema... Sta god da sad uradis delovaces povredjeno (sto i jesi), a to ce samo prijati njenom egu. Koliko te ceni i koliko joj je stalo do tebe i tvog misljenja vec ti je pokazala, potrudi se da ispadnes cool, nadji neko rame za plakanje (praznjenje), tj neku novu privremenu devojku i cekaj svoju drugu sansu. A kad druga sansa dodje nadam se da ces biti mnogo pametni...
 
Slazem se sa onima koji su ti pre mene odgovorili...
Najgore sto sada mozes da uradis jeste da je cimas telefonom, porukama i sl. i da se jos vise srozas u njenim ocima.... Neko ti vec rece, ako te je razocarala toliko, onda je najbolje da je potpuno ignorises koliko god ti to sada delovalo tesko. Ti imas potrebu sada s njom da razgovaras, da razjasnite neke stvari ali ako ona to ne zeli, nemoj sebe muciti time sto ces je uzalud zvrckati vec se totalno povuci a ona ce mozda jednog dana i sama pozeleti da razmeni sa tobom koju rec.
 
lady me:
Slazem se sa onima koji su ti pre mene odgovorili...
Najgore sto sada mozes da uradis jeste da je cimas telefonom, porukama i sl. i da se jos vise srozas u njenim ocima.... Neko ti vec rece, ako te je razocarala toliko, onda je najbolje da je potpuno ignorises koliko god ti to sada delovalo tesko. Ti imas potrebu sada s njom da razgovaras, da razjasnite neke stvari ali ako ona to ne zeli, nemoj sebe muciti time sto ces je uzalud zvrckati vec se totalno povuci a ona ce mozda jednog dana i sama pozeleti da razmeni sa tobom koju rec.

nemas predstavu kako se osecam....zar reci kako se osecam, zar je to srozavanje u njenim ocima, reci joj da me razocarala, znaci spustiti se nisko......
mnogo mi je tesko da iskuliram sve to ...ne bi voleo da pomisli da mi nije stalo do nje..u svakom slucaju hvala...pratim vas
 
my baby shot me down:
nemas predstavu kako se osecam....zar reci kako se osecam, zar je to srozavanje u njenim ocima, reci joj da me razocarala, znaci spustiti se nisko......
mnogo mi je tesko da iskuliram sve to ...ne bi voleo da pomisli da mi nije stalo do nje..u svakom slucaju hvala...pratim vas

Mislim da svi znamo kako se osecas. Nema coveka koji se nije tako osecao barem jednom. Vreme reci ovu bolest. Sigurno. :?
 
my baby shot me down:
lady me:
Slazem se sa onima koji su ti pre mene odgovorili...
Najgore sto sada mozes da uradis jeste da je cimas telefonom, porukama i sl. i da se jos vise srozas u njenim ocima.... Neko ti vec rece, ako te je razocarala toliko, onda je najbolje da je potpuno ignorises koliko god ti to sada delovalo tesko. Ti imas potrebu sada s njom da razgovaras, da razjasnite neke stvari ali ako ona to ne zeli, nemoj sebe muciti time sto ces je uzalud zvrckati vec se totalno povuci a ona ce mozda jednog dana i sama pozeleti da razmeni sa tobom koju rec.

nemas predstavu kako se osecam....zar reci kako se osecam, zar je to srozavanje u njenim ocima, reci joj da me razocarala, znaci spustiti se nisko......
mnogo mi je tesko da iskuliram sve to ...ne bi voleo da pomisli da mi nije stalo do nje..u svakom slucaju hvala...pratim vas

Verujem da ti je jako tesko, ali ti nista lakse nece biti posle jednog razgovora s njom... jer ces posle tog razgovora imati potrebu za jos jednim pa jos jednim... uvek ces misliti da je nesto ostalo nedoreceno. Priznaj i sam sebi, ono sto ti trenutno zelis, nije razgovor s njom i potreba da joj kazes da te je razocarala, vec je zelja da se ona pokaje i da ponovo budete zajedno. Da li gresim?
 
truo je onaj tip sto je rekao nadji privremenu devojku..
a sta da ti nekom buides "privremeni" tip...ona je povredila tebe, znaci sad ces ti nekog drugog...

Ajde, budi jak, izguraj to sam...ne uplici druge, i ne javljaj joj se, devojkama to najteze pada...znam po sebi..
bilo sta da mi kaze, volim vise, nego kad me qlira, jer to znaci da misli na mene...znas vec..a kad se ne javlja, onda sam ubedjena da se negde do jaja provodi i da mui nisam ni na kraj pameti.

Izdrzi, proci ce.
good luck
 
U principu, sa svim bivšim momcima sam raskinula sporazumno, tj. i dalje smo dobri drugari.
Da li siguran da je to i sa njene strane bila veza ili si bio samo "sexy" varijanta. Devojke vrlo često znaju da budu komplikovane. Ako ste bili u pravoj vezi, tj. ako te je stvarno volela (možda te i danas voli, ko zna), da li ti je došla ideja da te je možda prevarila sa nekim, i nema snage da ti prizna, a boji se da ćeš saznati, pa je joj je najlogičnije da se ne javi na telefon?!
Zavisi sa kakvom si devojkom bio, u svakom slučaju ne daj se!
 
Ni slucajno ne pokusavaj da je kontaktiras. Neces postici nista, a kada prodje neko vreme verovatno ces se osecati kao budala.
Ja sam bila u slicnoj situaciji. Bila sam u kratkoj vezici, koju sam ja smatrala avanturicom, ali sam mislila da se tom tipu zaista mnogo dopadam (znam, ne fer sa moje strane, ali sta je tu je). Posle nekog vremena, on je prosto prestao da se javlja. Imala sam isti poriv kao i ti, morala sam da ga nazovem. Pustala SMS poruke najrazlicitije sadrzine. Nikada ni na jednu nije odgovorio. Sada, kada pomislim na to, osecam se kao budala, izgubila sam svoje dostojanstvo.
Ti govoris o devojci do koje ti je stalo, a ako je tako, moze samo da ti bude gore nego meni (nisam bila zaljubljena u tog tipa, stoga nije ni mogao da povredi mene, vec samo moju sujetu).
Da je toj devojci stalo do tebe, koliko i tebi do nje, ona bi te pozvala, pa makar samo da ti kaze da je kraj. Ovako, ona nije vredna tvojih reci. Zar zelis da izgubis dostojanstvo pred nekim ko te nije vredan??
 
e pa deckonjo kada se meni nesto slicno desilo ja sam uradila sledece: sacekala sam neko vreme da se sve slegne,za to vreme sam sastavljala pismo,pisala sam sve sto mi je palo na pamet...kada sam zakljucila da je vreme da to pismo posaljem,od tih nebuloza koje sam pisala izvukla sam ono najvaznije...bez ljutnje,psovanja, vredanja...bez patetike i kukanja...lepo,ne dugo...ma,potaman pismo.Lepo sam ga napisala i poslala i tu sam stavila tacku...i bilo mi je bolje...
Posle godinu dana sam doticnog srela, razgovarali smo,i rekao mi je da je dobio pismo i da nisam fer jer mu nisam poslala, u pismu(!!!), svoju adresu da mi napise svoju verziju (!!!!)...kako mi je bilo drago...rekla sam mu da mu nisam pisala da bi se dopisivali....itd.
 
Ono sto sam oduvek mrzela jeste da mi decko place kad ga ostavim. Bogu hvala nisu svi tako reagovali, ali bilo ih je par. Bilo je takvih romantika, da su me zvali i pustali mi neke nezne pesmice preko fona ili sami pisali neke stihove i to mi slali. I sta ja da radim onda? Kako da se postavim? Ne volim ga vise, ne zanima me, a jasno mi stavlja do znanja koliko pati a ja mu ne mogu nista pomoci. I sta onda reci, uraditi, kad ta osoba zeli samo jedno da cuje - da i ja zelim da se pomirimo, ali to tako vise ne ide.... Jasno mi je da raskid boli i ja sam to dozivela, ali zasto ljudi moraju tako da se srozavaju i prave budalu od sebe?
 
No Nick:
Ono sto sam oduvek mrzela jeste da mi decko place kad ga ostavim. Bogu hvala nisu svi tako reagovali, ali bilo ih je par. Bilo je takvih romantika, da su me zvali i pustali mi neke nezne pesmice preko fona ili sami pisali neke stihove i to mi slali. I sta ja da radim onda? Kako da se postavim? Ne volim ga vise, ne zanima me, a jasno mi stavlja do znanja koliko pati a ja mu ne mogu nista pomoci. I sta onda reci, uraditi, kad ta osoba zeli samo jedno da cuje - da i ja zelim da se pomirimo, ali to tako vise ne ide.... Jasno mi je da raskid boli i ja sam to dozivela, ali zasto ljudi moraju tako da se srozavaju i prave budalu od sebe?

Sve je ok sto kazes, nece doci do gore navedenog,...od nje samo trazim da bude iskrena i da kaze ono sto misli, mislim sada definitivno necu da zovem!! al kad je vec doslo do toga, pa skupi snage i reci dovidjenja i to je kraj, zasto muciti nekoga ne govoreci mu u cemu je problem.....nije u pitanju raskid zbog neke svadje, ili sl. Ako neko koga si volela i neko ko tebe jos uvek voli i ti to znas, zasluzuje da mu na takav nacin kazes da je kraj onda ne znam! nije mi jasno....u tome je sav problem, ........hvala
 

Back
Top