Laz i seks ne idu zajedno...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Postoji veliki broj razloga zasto i devojke i muskarci lazu u krevetu. Zele da sakriju neiskustvo, gadjenje ili strah... I sta se desi u tom trenutku: los sex. Stvarno mislim da je iskrenost vazna u krevetu.

Napr: Moja prethodna nikad nije probalna oralni... Rekla je kako je to bila njena fantazija... Probali smo, ona nije znala i trebale su joj godine da me uzbudi i na kraju sam joj pomogao tako sto sam poceo da se dodirujem po testisima i tek je tada uspelo... Posle toga mi je samo jednom davala oralni...

Nikad nije priznala da joj nije prijalo i da nije znala sta treba da radi... I jos izgleda da me je slagala da joj se svideo ukus. :lol: Da mi je sve iskreno rekla, mogli smo popricati i pokusati da resimo problem...

Nego, dolazimo do osnovnog pitanja: Koliko je za vas vazna iskrenost u odnosu (a pogotovo u sexu)? Da li smete da kazete partneru sve? Da li ga/je slazete da ga/je ne bi povredili (napr: laziranje orgazma)?

Po mom misljenju upravo poverenje moze dovesti do toga da sex moze biti stvarno odlican u vezi...
 
Samo nesigurne osobe mogu tako daleko da idu u lazima sto se kreveta tice! Nikad u zivotu ne bih radila nesto sto mi ne prija, a kamoli da lazem partneru kako ja to volim i jos mi se i svidja neverovatno i bla bla. Cemu to? Pa nisam ja neciji rob da ga zadovoljavam u tolikoj meri da zaboravim na sebe i svoj uzitak. Sta bi se desilo da tako nekom ispunjavam njegove fantazije i zelje koje se kose sa mojim zeljama? Taj neko bi bio max zadovoljen a meni bi ceo taj sexualni odnos preseo.
Bogu hvala, nisam mutava i umem da kazem sta volim sta ne. I naravno sve ovo ne znaci da ponekad necu uraditi nesto za mog partnera iako meni to npr ne pricinjava neko posebno zadovoljstvo. Ali bas toliko da lazem..... Nema smisla
 
lolla:
Slazem se sa svim gore navedenim, s tim sto treba vezu dovesti do tog nivoa da je poverenje duboko uvrezeno, a tabui nestaju...mislim, super to zvuci u teoriji, ali je tesko izvodljivo u praksi. No ipak JESTE izvodljivo.

Naravno da jeste. Mozda ne 100%, ali u vecem procentu... Recimo da nije bila mnogo iskusna (iako je bila starija :lol:), i o tim stvarima nije bila iskrena... Ali, o onome sto je znala mogli smo sasvim otvoreno da pricamo.
 
No Nick:
I naravno sve ovo ne znaci da ponekad necu uraditi nesto za mog partnera iako meni to npr ne pricinjava neko posebno zadovoljstvo.

Da li bi mu rekla da ti to ne pricinjava zadovoljstvo? Recimo da ja imam fantaziju i podelim s mojom devojkom. Ona kaze Ok i nevoljko odradi to i slaze da joj se svidelo. Da li je ona svesna da cu ja traziti da to cesce radimo? Bolje da kaze iskreno, nego da se uvali u nesto sto ne voli.

Trenutno hipoteticki pricam. Nisam u vezi. :oops: :lol: Ali, razumete sta hocu da kazem. ;)
 
iluzionista:
No Nick:
I naravno sve ovo ne znaci da ponekad necu uraditi nesto za mog partnera iako meni to npr ne pricinjava neko posebno zadovoljstvo.

Da li bi mu rekla da ti to ne pricinjava zadovoljstvo? Recimo da ja imam fantaziju i podelim s mojom devojkom. Ona kaze Ok i nevoljko odradi to i slaze da joj se svidelo. Da li je ona svesna da cu ja traziti da to cesce radimo? Bolje da kaze iskreno, nego da se uvali u nesto sto ne voli.

Trenutno hipoteticki pricam. Nisam u vezi. :oops: :lol: Ali, razumete sta hocu da kazem. ;)
Paa, mislim da bi takva situacija (bez dovoljno poverenja) pre dovela do toga da se sastanci proredjuju i veza puca, nego da devojka radi neshto shto joj se ne svidja samo da bi zadovoljila momka... ako vec ne bi imala herca otvoreno da mu kaze u cemu je problem.
 
iluzionista:
No Nick:
I naravno sve ovo ne znaci da ponekad necu uraditi nesto za mog partnera iako meni to npr ne pricinjava neko posebno zadovoljstvo.

Da li bi mu rekla da ti to ne pricinjava zadovoljstvo? Recimo da ja imam fantaziju i podelim s mojom devojkom. Ona kaze Ok i nevoljko odradi to i slaze da joj se svidelo. Da li je ona svesna da cu ja traziti da to cesce radimo? Bolje da kaze iskreno, nego da se uvali u nesto sto ne voli.

Trenutno hipoteticki pricam. Nisam u vezi. :oops: :lol: Ali, razumete sta hocu da kazem. ;)
Naravno da bih mu rekla da ne volim to ukoliko mi to stvarno ne pricinjava zadovoljstvo. U tvojoj prici je oralni sex bio problem jel da? Da se nadjem u takvoj situaciji,ja bih mu lepo rekla da to nisam nikad radila jer to ne volim, ali ako uzmemo u obzir da mi je zaista stalo do te osobe, onda bih probala. E onda bih mu otvoreno rekla da li mi se svidelo ili ne. U slucaju da mi se ipak nije dopalo, to bih i rekla ali kako sam vec rekla ne bi znacilo da to vise nikad necu ponoviti. Ljudi cine neke male ustupke ili zrtve na razno raznim poljima u svom zivotu zarad sebe i zarad drugih, pa sto tako ne bi bilo i u sexu. Necu ja da umrem ako mu pruzim to zadovoljstvo. Samo ponovo kazem, NE BIH LAGALA da mi se dopalo i zamolila bih ga da to ne trazi bas svaki put. Kompromis, ne? :wink:

Mada, ja mislim da je cesci problem sto se muskarci bas i ne obaziru na to da li se njoj to svidja ili ne i insistiraju na tome? Sta u tom slucaju ta sirotica da radi? Da upraznjava nesto sto joj bas i nije milo ili da dopusti da dodje do eventualne prevare ili raskida ili bar svadja u najboljem slucaju.... :?
 
No Nick:
iluzionista:
No Nick:
I naravno sve ovo ne znaci da ponekad necu uraditi nesto za mog partnera iako meni to npr ne pricinjava neko posebno zadovoljstvo.

Da li bi mu rekla da ti to ne pricinjava zadovoljstvo? Recimo da ja imam fantaziju i podelim s mojom devojkom. Ona kaze Ok i nevoljko odradi to i slaze da joj se svidelo. Da li je ona svesna da cu ja traziti da to cesce radimo? Bolje da kaze iskreno, nego da se uvali u nesto sto ne voli.

Trenutno hipoteticki pricam. Nisam u vezi. :oops: :lol: Ali, razumete sta hocu da kazem. ;)
Naravno da bih mu rekla da ne volim to ukoliko mi to stvarno ne pricinjava zadovoljstvo. U tvojoj prici je oralni sex bio problem jel da? Da se nadjem u takvoj situaciji,ja bih mu lepo rekla da to nisam nikad radila jer to ne volim, ali ako uzmemo u obzir da mi je zaista stalo do te osobe, onda bih probala. E onda bih mu otvoreno rekla da li mi se svidelo ili ne. U slucaju da mi se ipak nije dopalo, to bih i rekla ali kako sam vec rekla ne bi znacilo da to vise nikad necu ponoviti. Ljudi cine neke male ustupke ili zrtve na razno raznim poljima u svom zivotu zarad sebe i zarad drugih, pa sto tako ne bi bilo i u sexu. Necu ja da umrem ako mu pruzim to zadovoljstvo. Samo ponovo kazem, NE BIH LAGALA da mi se dopalo i zamolila bih ga da to ne trazi bas svaki put. Kompromis, ne? :wink:

Mada, ja mislim da je cesci problem sto se muskarci bas i ne obaziru na to da li se njoj to svidja ili ne i insistiraju na tome? Sta u tom slucaju ta sirotica da radi? Da upraznjava nesto sto joj bas i nije milo ili da dopusti da dodje do eventualne prevare ili raskida ili bar svadja u najboljem slucaju.... :?

Nisu svi takvi. Mada vecina jeste... Gledajuci moje drugove i njihove ideje o 5-minutnom sexu (ili koji minut duze).

Poznato je da muskarci mnogo brze dolaze do orgazma. Oni gledaju svoje potrebe i cesto su sebicni. Da su malo uvidjavniji, mozda ne bi bilo te porazavajuce cinjenice da samo 30% zena dozivi orgazam.

Kao sto kazu moji drugari: "Ma, kakve ima veze sta ona oseca. Udjes i izadjes - gotovo..." Totalno se ne slazem sa ovom filozofijom...

Naravno da nemam nista protiv nekih brzih kombinacija... Ali za mene je sex, u vecini slucajeva, radnja koja traje duze od 5min... Bilo igranjem sexualnih igara, bilo koriscenjem pomagala, bilo klasicnom predigrom...

Sex je umetnost i zensko telo je skulptura, kojoj se treba diviti i kad je svuceno, a ne samo kad je obuceno. Mnogi misle da je posle svlacenja sve rutina. Mislim da grese...
 
iluzionista:
Nisu svi takvi. Mada vecina jeste... Gledajuci moje drugove i njihove ideje o 5-minutnom sexu (ili koji minut duze).

Poznato je da muskarci mnogo brze dolaze do orgazma. Oni gledaju svoje potrebe i cesto su sebicni. Da su malo uvidjavniji, mozda ne bi bilo te porazavajuce cinjenice da samo 30% zena dozivi orgazam.

Kao sto kazu moji drugari: "Ma, kakve ima veze sta ona oseca. Udjes i izadjes - gotovo..." Totalno se ne slazem sa ovom filozofijom...

Naravno da nemam nista protiv nekih brzih kombinacija... Ali za mene je sex, u vecini slucajeva, radnja koja traje duze od 5min... Bilo igranjem sexualnih igara, bilo koriscenjem pomagala, bilo klasicnom predigrom...

Sex je umetnost i zensko telo je skulptura, kojoj se treba diviti i kad je svuceno, a ne samo kad je obuceno. Mnogi misle da je posle svlacenja sve rutina. Mislim da grese...

Potpuno se slazem sa tobom. Sex je simbol spajanja gde dva tela i dve duse postaju jedno. Ako dajes nesto i na religiju videces da je zena poslednja i najlepsa tvorevina od Boga napravljena. Naravno, svu tu lepotu se moze videti tek kad odelo bude stavljeno po strani. :wink:
 
da odgovorim na temu :

iskrenost i poverenje su kljuc svega,svakog normalnog odnosa,a ljubavi pre svega

tako je i u sexu

naravno neke stveri moras reci pazljivo ukoliko mislis da bi povredile voljenu osobu,ali u sustini poenta je reci...

ja uvek sve kazem :wink:
 

Back
Top