pomoc oko gasenja tudjeg racunara putem ip adrese!!!

To dali ces da gasis bratu ili meni sasvim je svejedno !!!
Znam na sta mislis, nemora preko remote desktop, gledao sam to na Youtube, to on radi preko porta hmm cinimi se 42
E sad, i mene je zanimalo kako se to radi, ali kad pogledas malo bolje (ili bolje receno kad isprobas) videces da ne koristi standardne DOS-ove komande
:eek:
Pogledaj ovo pa ce ti biti jasno na sta mislim kad ovo kazem
E sad znaci treba omoguciti da dos prihvati tu ne-standardnu komandu, to je ja barem mislim jedini prob...
 
P.S.
E sad, ako te bas toliko zanima to gasenje racunara, pogotovo ako to oces sa bratom da isprobas (Podrazumeva seda ste u LAN-u) mozes to i ovako da uradis
:vudu:
Skini sa neta nekog trojanca (ja sam skinuo Net-Devil)
onda, ukoliko ranije nisi to koristio treba da provalis kako radi, tj treba zrtvi da uvalis server koji ces ti preko klijenta da kontorlises
(Zaboravih reci da ako imas AV, mora biti iskljucen posto se ovaj trojan nalazi u svakoj bazi)
A ako mislis ovo da zloupotrebis, hehe onda ce ti to malo teze ici
Em sto zrtva nesme da ima AV (ili ako ga ima mora da bude iskjucen)
Em sto nesme ni Firewall da joj bude ukljucen
A sto je najbitnije ovo ti nece raditi ako probas preko ADSLa ili slicno
Ovo radi cinimi se samo na LAN i na Dial-Up
Ja to kad se smorim nekad radim kad mi dodje neki ortak posto su mi racunari u LANu
hehe
 
Ајрон 88,

Фино си описао и погледао на једном од бродкаст сајтова нешто више о томе.
Стим што 99 % тог текста нема никакве везе у пракси јер "систем" рада не функционише тако, самим тиме и ова тема се завршава на томе.
 
Ајрон 88,

Фино си описао и погледао на једном од бродкаст сајтова нешто више о томе.
Стим што 99 % тог текста нема никакве везе у пракси јер "систем" рада не функционише тако, самим тиме и ова тема се завршава на томе.

xD
O broadcast nisam napisao nista, pisao sam o trojancima
 
xD
O broadcast nisam napisao nista, pisao sam o trojancima

Фино си описао и погледао на једном од бродкаст сајтова нешто више о томе.
Јел сад јасно?

И какви тројанци?! Ради се о сасвим једноставном питању на које је добио одговор а то је путем римоут десктопа, један од финијих начина.

Уколико има све привилегије на задатом рачунару (подразумевајући и правилно подешене локалне полисе) може и путем команде линије да уради директно гашење командом руназ дефинишући даље параметре удаљеног рачунара комбиновањем свичева рецимо форсирања -ф и рецимо временом -т и тако даље.
 
Poslednja izmena:
Pre svega hack nije zlocin ;)

Postoje razni nacini da nekom "upadnes" u komp i recimo ugasis isti .Posto si totalni laik nemoj ni da pomisljas da preko IP adrese upadnes u neciji sistem jer dugo moras da ucis ;)

Najlakse je da downloadujes "Turkojan" (jedan od najjednostavnijih) pokrenes server na svom kompu i ubacis trojanca bratu...Imaces pristup svemu (vizuelan pristup) i medju puno opcija mocicses i da ugasis komp.
 
Pre svega hack nije zlocin ;)

Postoje razni nacini da nekom "upadnes" u komp i recimo ugasis isti .Posto si totalni laik nemoj ni da pomisljas da preko IP adrese upadnes u neciji sistem jer dugo moras da ucis ;)

Najlakse je da downloadujes "Turkojan" (jedan od najjednostavnijih) pokrenes server na svom kompu i ubacis trojanca bratu...Imaces pristup svemu (vizuelan pristup) i medju puno opcija mocicses i da ugasis komp.

Седи 1.
 

Nemoj toliko ...Previse je z:lol:

U tematiku se razumem ...Kompovi nisu u LAN-u koliko sam skonto ...
BTW kad si kompetentan da mi kazes "Седи 1." razmenimo preko msna msn adrese ...Dacu ti svoj IP otvoriti portove po tvojoj zelji i iskljuciti firewall i AV ...Uradi sta hoces cisto da vidim da si bio upravu kad si mi rekao "Sedi 1" ...
Ocenu cu samo u tom slucaju prihvatiti ;)
z:hi:
 
Before you speak, Persian.
Know that in Sparta, everyone, even a King's messenger, is held accountable... for the words of his voice. :rtfm:

Pre svega hack nije zlocin

Стави себи напомену: Погледати шта се подразумева под термином хак, хаковање, хакер етц у компјутерском језику. И какве везе има хаковање са овом темом?!

Postoje razni nacini da nekom "upadnes" u komp i recimo ugasis isti .

Постоје разни начини како оствaрити комуникацију, стим што то не зависи директно и само од тебе већ и од осталих фактора као што су: Топологија, уређаји, време, место етц.

Posto si totalni laik nemoj ni da pomisljas da preko IP adrese upadnes u neciji sistem jer dugo moras da ucis

А преко чега си ти хтео да оствариш комуникацију, преко штапа и канапа ?
Стави себи напомену: Научити шта су мреже, мрежни протоколи и које врсте протокола постоје.

Najlakse je da downloadujes "Turkojan" (jedan od najjednostavnijih) pokrenes server na svom kompu i ubacis trojanca bratu...Imaces pristup svemu (vizuelan pristup) i medju puno opcija mocicses i da ugasis komp.

И после свега, ти скидаш програм за који ниси ни свестан да у себи садржи штетан код који пре свега угрожава самом инсталацијом интегритет твога рачунара а затим и другог рачунара.
Стави себи напомену: Зашто не бих користио интегрисани римот менаџер унутар оперативнога система који је једноставан за рад уједно и завршава исти посао као горе напоменути без угрожавања интегритета саме радне станице.

Dacu ti svoj IP otvoriti portove po tvojoj zelji i iskljuciti firewall i...

И довољно је прочитати ову реченицу и свако ко се иоле разуме у мреже и системе схватиће какву си глупост овде написао.

U tematiku se razumem ...

У шта се ти разумеш оно беше? :kafa:
И о чему ја и ти онда да разговарамо.

Седи 1.
 
Odosmo u OFFTOPIC al dok moderatori dozvoljavaju icicemo :)

Стави себи напомену: Погледати шта се подразумева под термином хак, хаковање, хакер етц у компјутерском језику. И какве везе има хаковање са овом темом?!
Hackovanje je pronalazenje sigurnosnih propusta...Kod hacka postoje 3 vrste ljudi...Hakeri Krekeri i Lameri ....Hakeri -eticki hek ....Pronalazenje propusta ,prijavljivanje vlasnicima i sve ostalo sto ima veze sa etikom ....
Krekeri pronalaze propuste i iskoristavaju ih u svoju korist ...

Lameri su debili koji su pronasli milw0rm ...Koriste exploite da bi dosli do kontrole nad sajtom i onda rade jbni deface...

Ako hoces da jos pisem reci z:lol:

Постоје разни начини како оствaрити комуникацију, стим што то не зависи директно и само од тебе већ и од осталих фактора као што су: Топологија, уређаји, време, место етц.

slazem se

А преко чега си ти хтео да оствариш комуникацију, преко штапа и канапа ?
Стави себи напомену: Научити шта су мреже, мрежни протоколи и које врсте протокола постоје.
Hm u temi se radi o tome da "koca chiemist" zeli ugasiti bratu komp...E sad ja sam samo dao alternativu ...Zele da vezbaju ...Mogu i preko msna uostalom da prebace trojanca (opet sam se vratio na trojance :S )

Alternativu sam dao jer je ono sto lik zeli je jednom laiku gotovo nemoguce izvesti.
Vidim da se razumes ...Ajd razmisli malo ka si ti pocinjao da se bavis hackom ,da li si znao da uletis nekom u komp putem IP adrese ? Cisto sumnjam.

И после свега, ти скидаш програм за који ниси ни свестан да у себи садржи штетан код који пре свега угрожава самом инсталацијом интегритет твога рачунара а затим и другог рачунара.
Стави себи напомену: Зашто не бих користио интегрисани римот менаџер унутар оперативнога система који је једноставан за рад уједно и завршава исти посао као горе напоменути без угрожавања интегритета саме радне станице.
Pod 1 turkojan sam uzeo samo za primer jer je za pocetnike najjednostavniji sto moze biti ...Sta sam trebao reci...PRORAT?
2.I turkojan se moze naci savrseno cist.Naravno da postoje "infected" verzije koje samo navlace "hakere" .

3.Remote manager ...Procitaj prvi post u ovoj temi i shvatices zasto.



И довољно је прочитати ову реченицу и свако ко се иоле разуме у мреже и системе схватиће какву си глупост овде написао.
Retoricki sam to napisao ...


У шта се ти разумеш оно беше?
И о чему ја и ти онда да разговарамо.

Седи 1.

And here we go again :S ...
Hvala ti bar sto si se ukljucio u konverzaciju ;)
 
Au bre ljudi decko je samo pitao kako da uradi remote shutdown.....pa nek mu neko odgovori....Druze ako hoces da ugasis drugi racunar u LANU samo otvori command prompt(Start>Run>kucas cmd) i u njemu otkucas shutdown -i i pokrenuces graficki mod za remote shutdown. Nema potrebe da ti objasnjavam sta dalje da radis jer je jednostavno sam ces da provalis sta kako...
 

Back
Top