Deca?

Inspirisao me post na jednom drugom pdf-u koji kaze da je zivot bez dece bez smisla.

Da li biste se odrekli da imate decu zbog necega?

Da li uopste zelite decu?

zasto da ili ne?


Samo neka bolest moze da me spreci da imam decu ( pu, pu, pu...ne do Bog...) Inace volim decu, ma obozavam i nije mi frka provoditi vreme sa njima....a i strpljenja imam poprilicno.. :zaljubljena:
 
Mozete da zvacete o deci do beskonacnosti, ali ni milion dece nije dovoljno da zapusi rupe i pukotine u necijem zivotu. Uostalom svi veliki ljudi nisu imali potomstvo: Napoleon, Nikola Tesla, Dzim Morison, Dzenis Dzoplin, Merilin Monro ili su ih imali ali nisu marili Kurt Kobejn, Vuk Karadzic... i svi ce ostati vecno upamceni po tome sto su uradili a ne po tome sta im je izaslo iz guzice ili testisa. Ali razumem da nekima nije lako da gledaju kako drugi imaju ono sto oni nikada nece i onda potegnu onu cuvenu: Meni su moja deca najvece blago. Imati decu je u redu, ali poturati ih kao kvazi razlog za srecu ili izgovor za promasen zivot je idiotizam. Da nisam u pravu ljudi ne bi heftali rodjenu decu, bacali ih u kontejnere ili sto nije nista manje surovo pokusavali da kroz njih ostvare svoj zivot.


Ок, ''деца су квази разлог за срећу'' - што значи да нису разлог за срећу?

А шта јесте ПРАВИ разлог за срећу? Да чујем.
 
Ок, ''деца су квази разлог за срећу'' - што значи да нису разлог за срећу?

А шта јесте ПРАВИ разлог за срећу? Да чујем.

Pravi razlog za sreću je "imati sve ono što imaju drugi". Nažalost, za ovo moraš da budeš Napoleon. :D
 
samoživi učmali centripetalni egoistično namazani mazohistički komunisti
kako da vam ta divna kakeća stvorenja koja bljuckaju, sline, balave, jedu i guguću
ne budu preča od vas samih..

e sada kapiraš zašto ih ljudi neće
jer im se ovako dete servira kao shit-maker u pelenama
a osećaj držati malo bebče u rukama
i tudje, a kamoli svoje
je najdragoceniji i najnežniji na svetu...

Nedavno u jednoj emisiji videh neku ćurku koja ima blizu 40 god,navodno još studira filozofiju,truća kako je teško sa decom,kako njoj pelene,kaka,povraćak nisu smisao života,i da neće da se razmnožava,ni udaje."Nećeš se ni udati,ne brini"pomislih.
Za sebe reče da je mlada žena koja traži smisao života,da je shvatila da smisao i nepostoji,da filozofija nema odgovore...i da je emancipovana.
Dođe mi da povraćam.
 
Nedavno u jednoj emisiji videh neku ćurku koja ima blizu 40 god,navodno još studira filozofiju,truća kako je teško sa decom,kako njoj pelene,kaka,povraćak nisu smisao života,i da neće da se razmnožava,ni udaje."Nećeš se ni udati,ne brini"pomislih.
Za sebe reče da je mlada žena koja traži smisao života,da je shvatila da smisao i nepostoji,da filozovija nema odgovore...i da je emancipovana.
Dođe mi da povraćam.
Klasicna prica jednog tipa zena...:lol:
Za ovo imas poen...
 
Nedavno u jednoj emisiji videh neku ćurku koja ima blizu 40 god,navodno još studira filozofiju,truća kako je teško sa decom,kako njoj pelene,kaka,povraćak nisu smisao života,i da neće da se razmnožava,ni udaje."Nećeš se ni udati,ne brini"pomislih.
Za sebe reče da je mlada žena koja traži smisao života,da je shvatila da smisao i nepostoji,da filozofija nema odgovore...i da je emancipovana.
Dođe mi da povraćam.

zasto?
mislis da bi trebalo da radja po svaku cenu?
iako ne zeli?

ili mislis da je losa zato sto ne zeli?
 
Definitivno deca nisu za svakog..imam jednu rodjaku koja tako tripuje s vremena na vreme kao s ovim bi imala slatko divno pametno dete a ovaj neopevani olosh narkoman koji se grebo za komshiski kres..ee zivote daj joj pameti
 
Al si se zezno :hahaha:

Napoleon je imao sina koga je ucinio Kraljem Rima - riknuo u Austriji u zatocenistvu
Svaki dan naucim ponesto novo. Thanks za informaciju. Ali k'o sto vidis za tog sirotana malo ko zna, sto samo potvrdjuje tezu da je besmisleno radjati decu da bi shatro tvoj duh ziveo kroz njih i njihovu decu i decu njihove dece. I ne razumem to sa odricanjem. To sto ja nisam na Mesecu ne znaci da sam se odrekao toga da budem kosmonaut ili da sam to zrtvovao da bih se zayebavao ovde po forumu, vec da to uopste nisam ni zeleo. Neko ne zeli decu, PA STA? Mene izludjuje bas ta prenerazenost i atakovanje na ljude koji ne zele decu. Propustaju 'nesto'? Vrlo moguce, ali oni sa decom propustaju otprilike sve.
Ja ih ne mrzim, imam cak i jednog sestrica, ali ne mogu da podnesem kad ljudi sa kojima sam se do juce mogao i imao da pricam o bilo cemu odjednom samo drve o deci: kakvom ih hranom hrane, kakva g*vna *****joo, dal' je prasak jeftiniji u IDEI ili Maxiju...
 
Nedavno u jednoj emisiji videh neku ćurku koja ima blizu 40 god,navodno još studira filozofiju,truća kako je teško sa decom,kako njoj pelene,kaka,povraćak nisu smisao života,i da neće da se razmnožava,ni udaje."Nećeš se ni udati,ne brini"pomislih.
Za sebe reče da je mlada žena koja traži smisao života,da je shvatila da smisao i nepostoji,da filozofija nema odgovore...i da je emancipovana.
Dođe mi da povraćam.

Kazes mlada zena....:rotf:
U kom li ona svetu zivi.
 
zasto?
mislis da bi trebalo da radja po svaku cenu?
iako ne zeli?

ili mislis da je losa zato sto ne zeli?
Ако могу ја да се умешам - у питању је то што рађање као смисао живота омаловажава особа која се до 40. године живота ни у чему није принашла у том животу...
Да је то рекла Марија Кири - па ајде де (мада је она имала деце) ;)).
 
Svaki dan naucim ponesto novo. Thanks za informaciju. Ali k'o sto vidis za tog sirotana malo ko zna, sto samo potvrdjuje tezu da je besmisleno radjati decu da bi shatro tvoj duh ziveo kroz njih i njihovu decu i decu njihove dece. I ne razumem to sa odricanjem. To sto ja nisam na Mesecu ne znaci da sam se odrekao toga da budem kosmonaut ili da sam to zrtvovao da bih se zayebavao ovde po forumu, vec da to uopste nisam ni zeleo. Neko ne zeli decu, PA STA? Mene izludjuje bas ta prenerazenost i atakovanje na ljude koji ne zele decu. Propustaju 'nesto'? Vrlo moguce, ali oni sa decom propustaju otprilike sve.
Ja ih ne mrzim, imam cak i jednog sestrica, ali ne mogu da podnesem kad ljudi sa kojima sam se do juce mogao i imao da pricam o bilo cemu odjednom samo drve o deci: kakvom ih hranom hrane, kakva g*vna *****joo, dal' je prasak jeftiniji u IDEI ili Maxiju...

Moram da ti udjem u profil da vidim ako pise godiste...:ok:
 
Svaki dan naucim ponesto novo. Thanks za informaciju. Ali k'o sto vidis za tog sirotana malo ko zna, sto samo potvrdjuje tezu da je besmisleno radjati decu da bi shatro tvoj duh ziveo kroz njih i njihovu decu i decu njihove dece. I ne razumem to sa odricanjem. To sto ja nisam na Mesecu ne znaci da sam se odrekao toga da budem kosmonaut ili da sam to zrtvovao da bih se zayebavao ovde po forumu, vec da to uopste nisam ni zeleo. Neko ne zeli decu, PA STA? Mene izludjuje bas ta prenerazenost i atakovanje na ljude koji ne zele decu. Propustaju 'nesto'? Vrlo moguce, ali oni sa decom propustaju otprilike sve.
Ja ih ne mrzim, imam cak i jednog sestrica, ali ne mogu da podnesem kad ljudi sa kojima sam se do juce mogao i imao da pricam o bilo cemu odjednom samo drve o deci: kakvom ih hranom hrane, kakva g*vna *****joo, dal' je prasak jeftiniji u IDEI ili Maxiju...


Сад ћеш ти опет да се љутиш, али ја не могу да издржим: :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top