-Cena gasa i grejanje na istom-

Znam da je moj komsija hteo da se tako greje dok ne stigne sekundarna mreza u nase naselje i da su mu rekli da ne dovoze gas u privatne cisterne.A da secas boce nisam siguran da ces imati zivaca.:think:Ovo govorim za Nis, ne znam kako je u drugim gradovima.
 
Ja za par dana dobijam rezervoar od tri kubika na uslugu od euro gasa iz subotice stim sto potpisujem ugovor sa njima da cu dve do tri sezone da budem njihov kupac.Kad vise ne zelis da uzimas gas od njih vratis im rezervoar i cist racun.Firma koja mi je instalirala kotao na gas dolazi prilikom punjenja da kontrolise kvalitet tog gasa i to mi je gratis.Sto nisam bas siguran za kvalitet gasa koji je na gradskom gasovodu jer sam pricao sa par ljudi koji su vec prikljuceni.Ovako je skuplje za 150 eura ali sam miran oko racuna svakog meseca i da li danas ima ili nema!Pozz
 
danas sam saznao konacnu cenu gasa i kako sve funkcionise.U utorak dolaze da mi instaliraju rezervoar od tri kubika u kome staje oko 1100 kilograma gasa. 1 kg gasa kosta 62 dinara + pdv sto je 73,16 dinara. 1 kilogram gasa je 1.8 litara total me kosta 930 eura i nema lozenja ni ciscenja!
 

Back
Top