Odakle Šutanovcu pare za sat od 15.000 evra?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 100

Tema: Odakle Šutanovcu pare za sat od 15.000 evra?

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Odakle Šutanovcu pare za sat od 15.000 evra?

Dotira ga tazbina
    Ministar odbrane Dragan Šutanovac tvrdi da skupoceni sat marke „brege“ nije kupio od plate, već zahvaljući tome što njegov tast Miroslav Ilić dobro zarađuje pevajući

BEOGRAD - Sat prestižne marke „brege“, čiji je ponosni vlasnik ministar odbrane Dragan Šutanovac, košta fantastičnih 15.000 evra! On je nedavno u intervjuu za jedan beogradski nedeljnik potvrdio da u svojoj kolekciji ima i sat ove marke, ali je objasnio da ga nije kupio od ministarske plate, „pošto nije jeftin“, kao i da ga tast finansijski pomaže!

- Ministar od svoje plate ne može da kupi taj sat. Ali, nemam ja taj sat otkako sam postao ministar. Porodica Šutanovac zarađuje mnogo, mnogo više nego što je prosečna plata u Srbiji, toga se ne stidim - saopštio je Šutanovac, izbegavši da odgovori na pitanje odakle mu tolike pare, ukoliko drugih poslova, osim državnog, nema! Umesto toga, funkcioner DS je počeo da nabraja odakle sve njegovoj porodici pristiže novac.

- Moja plata, plata moje supruge, neka pomoć koja stiže, sticajem okolnosti, od mog tasta (Miroslava Ilića), koji, hvala bogu, i dalje peva i dobro zarađuje. Odavno sam izašao iz bilo kakvog privatnog posla, govorim samo o onome što stiže zvanično na moj i račun moje supruge. Ali, što se tiče samog sata, jedna stvar je nominalna vrednost, a druga za koliko može da se kupi - objasnio je Šutanovac, precizirajući da je sat ipak kupio, a ne dobio.

Ministar Šutanovac se u pomenutom intervjuu osvrnuo i na svoja poznanstva sa srpskim tajkunima, zbog čega je, navodno, prozivan u tabloidima. U svoju odbranu Šutanovac kaže da poznaje većinu njih, od Đunića, Miškovića, Vojina Lazarevića, Vuka Hamovića, Zorana Drakulića, ali ističe da ni sa jednim od njih nije razgovarao o poslu.

- Niko sa mnom ne može ni da razgovara na tu temu. Uvažavam poslovne ljude, Srbija neće biti bogata zemlja ukoliko nema poslovnu elitu - istakao je Šutanovac.

U kabinetu ministra odbrane Dragana Šutanovca Kuriru je juče rečeno da nije tačno da pomenuti sat vredi 15.000 evra.

- Ukoliko vi mislite i tvrdite da toliko vredi, ministar Šutanovac je spreman da ga redakciji Kurira ustupi za te pare. Novac će naravno uplatiti u dobrotvorne svrhe - poručili su iz kabineta ministra odbrane.

Da podsetimo, naš list je nedavno pisao o „pasiji“ ministra Šutanovca prema skupocenim satovima. Naš sagovornik je tada, na osnovu slika i snimaka ministra odbrane koje se mogu pronaći i videti u javnosti, potvrdio da nijedan njegov sat ne košta manje od 4,5 hiljade evra.

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-23-11-2008/dotira-ga-tazbina

===================

obican narod nosi krpljene gace i carape a ovaj kupuje cuke od 15.000 evra. e kakve mi sve "eksperte" imamo majko mila....
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Buduća legenda Mr No (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

Podrazumevano Re: Odakle Sutanovcu pare za sat od 15.000 evra?

Pozajmio od g. Djelica.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Osamdeset osam vojničkih plata

Da ovakav sat, ipak, nije dostupan bilo kome, pa ni najvišim državnim funkcionerima - ministrima, pokazuje prosta računica. Naime, ukoliko bi bilo ko od njih poželeo da im ovakav „lepotan“ krasi ruku, morao bi da čeka više od godinu dana, i to pod uslovom da ne potroši nijedan dinar od plate za to vreme! Prosečan građanin bi za ovaj modni detalj morao da izdvoji gotovo 39 mesečnih zarada, budući da je prosečna plata u Srbiji 386 evra, dok bi vojnik po ugovoru u Vojsci Srbije morao da radi 88 meseci, iliti skoro sedam i po godina!

===============

88 cakijevih plata potrosio na obican sat kako ga nije sramota
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

A, mozda i od tasta!

Ističe se mirar987 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    197

POSUDIO SANADER

Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

A i kravata mi ne deluje bas nova.

Ističe se chat-nik (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Od tasta sigurno ..Pisao KURIR.

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

a bez veze bre. koji to sat ima da vredi toke pare? jel možda vodi kroz vreme? gluposti. mogo je miroslav nova kola da mu qpi za te pare.
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Sto znaci da ce on prestati da se bavi politikom, ide u pevace.

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Kurir i dalje laže.... Naravno....

Da bi ti nešto bilo jasnije, pokušaj da shvatiš da čoveka koji pliva u tim vodama niko neće da ozbiljno shvati bez skupog perja. Nije da ja branim ovde Šitanovca, ali neke stvari se moraju... Radije bi da ti dodje neki slinavac iz SRS-a sa buvljačkim swatchem pred NATO generale na pregovore u tvoje ime?
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Pa ako ti gledas prvo kakav sat ili koliko skupu garderobu ima tvoj sagovornik i na osnovu toga ga shvatas ozbiljno ili ne onda si zaista mentol i to prvoklasni
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku

Da bi ti nešto bilo jasnije, pokušaj da shvatiš da čoveka koji pliva u tim vodama niko neće da ozbiljno shvati bez skupog perja. Nije da ja branim ovde Šitanovca, ali neke stvari se moraju... Radije bi da ti dodje neki slinavac iz SRS-a sa buvljačkim swatchem pred NATO generale na pregovore u tvoje ime?
    ti si bre toliko ogranicen covek da ni ne citas ono sto se napise na temi

SUTANOVAC JE LICNO ZA JEDAN BEOGRADSKI NEDELJNIK POTVRDIO DA NOSI SAT OD 15.000 evra

evo ti procitaj opet

srici slogove polako i procitaj 3 puta pa ces mozda da shvatis da je on licno potvrdio da ima taj sat.

BEOGRAD - Sat prestižne marke „brege“, čiji je ponosni vlasnik ministar odbrane Dragan Šutanovac, košta fantastičnih 15.000 evra! On je nedavno u intervjuu za jedan beogradski nedeljnik potvrdio da u svojoj kolekciji ima i sat ove marke, ali je objasnio da ga nije kupio od ministarske plate, „pošto nije jeftin“, kao i da ga tast finansijski pomaže!

- Ministar od svoje plate ne može da kupi taj sat. Ali, nemam ja taj sat otkako sam postao ministar. Porodica Šutanovac zarađuje mnogo, mnogo više nego što je prosečna plata u Srbiji, toga se ne stidim - saopštio je Šutanovac, izbegavši da odgovori na pitanje odakle mu tolike pare, ukoliko drugih poslova, osim državnog, nema! Umesto toga, funkcioner DS je počeo da nabraja odakle sve njegovoj porodici pristiže novac.

Ističe se Mille Dragic (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

што је млого много је!
    оном бушу украше сат у тирани, није вредео ни 100 долара. неки тајмекс, ваљда.

Aktivan član akrap (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

od tasta- sat....a od kuma- televizor!!!!

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Pa najbolje da ide u Tiranu i da nosi Rolex. Nije ni Bush glup mada tako izgleda
    Poslednji put ažurirao/la Torrente Bgd : 23.11.2008. u 18:59

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    853

Skorojevic .

Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku

u moje ime.........i u ime naroda

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

Lightbulb Re: Odakle Sutanovcu pare za sat od 15.000 evra?

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku

BEOGRAD - Sat prestižne marke „brege“, čiji je ponosni vlasnik ministar odbrane Dragan Šutanovac, košta fantastičnih 15.000 evra!
    ma šta je to 15 hiljada....za sat, vidi koliko je ovaj naš Zlamander
    potrošio na satove

1,5 miliona kuna - cca 200 000 evra
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Domaćin dulebass (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    70

Cime se ljudi vi bavite. Pisanjem kurira. Tipa Djelic ima 13 miliona, sat vredi 15 hiljada. E Srbijo.

Domaćin мирјана б. (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    217

Dobro bre ljudi... ima se, moze se...

Aktivan član akrap (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

razumite coveeka,mora da nosi besan sat da vam odvuce pogled sa onolikog podvaljka.Mlad covek, a k'o prasac.....A, i samo prezime mu govori sve SUTA-NOVAC

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Pa ako ti gledas prvo kakav sat ili koliko skupu garderobu ima tvoj sagovornik i na osnovu toga ga shvatas ozbiljno ili ne onda si zaista mentol i to prvoklasni
    vidi se da znas puno o diplomatiji, jok neka ode u prljavom odelu i kaljavim cipelama
    Postoje 2 vrste ljudi:oni koji se suocavaju sa problemom i oni koji se skrivaju. Skrivanje je bolje.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio kyo. Pogledaj poruku
    ma šta je to 15 hiljada....za sat, vidi koliko je ovaj naš Zlamander
    potrošio na satove

1,5 miliona kuna - cca 200 000 evra
    Pa dobro mozda je zaradio to; nismo upoznati sa Sanaderovim radom i prosloscu.

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

Wink Re: Odakle Sutanovcu pare za sat od 15.000 evra?

Citat Original postavio akrap Pogledaj poruku
    razumite coveeka,mora da nosi besan sat da vam odvuce pogled sa onolikog podvaljka.Mlad covek, a k'o prasac.....A, i samo prezime mu govori sve SUTA-NOVAC

eto ni prezime mu nije srpsko...trebao bi se zvat Šutapare...
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Dotira ga tazbina
    Ministar odbrane Dragan Šutanovac tvrdi da skupoceni sat marke „brege“ nije kupio od plate, već zahvaljući tome što njegov tast Miroslav Ilić dobro zarađuje pevajući

- Moja plata, plata moje supruge, neka pomoć koja stiže, sticajem okolnosti, od mog tasta (Miroslava Ilića), koji, hvala bogu, i dalje peva i dobro zarađuje. Odavno sam izašao iz bilo kakvog privatnog posla, govorim samo o onome što stiže zvanično na moj i račun moje supruge. Ali, što se tiče samog sata, jedna stvar je nominalna vrednost, a druga za koliko može da se kupi - objasnio je Šutanovac, precizirajući da je sat ipak kupio, a ne dobio.

Ministar Šutanovac se u pomenutom intervjuu osvrnuo i na svoja poznanstva sa srpskim tajkunima, zbog čega je, navodno, prozivan u tabloidima. U svoju odbranu Šutanovac kaže da poznaje većinu njih, od Đunića, Miškovića, Vojina Lazarevića, Vuka Hamovića, Zorana Drakulića, ali ističe da ni sa jednim od njih nije razgovarao o poslu.

- Niko sa mnom ne može ni da razgovara na tu temu. Uvažavam poslovne ljude, Srbija neće biti bogata zemlja ukoliko nema poslovnu elitu - istakao je Šutanovac.

U kabinetu ministra odbrane Dragana Šutanovca Kuriru je juče rečeno da nije tačno da pomenuti sat vredi 15.000 evra.

- Ukoliko vi mislite i tvrdite da toliko vredi, ministar Šutanovac je spreman da ga redakciji Kurira ustupi za te pare. Novac će naravno uplatiti u dobrotvorne svrhe - poručili su iz kabineta ministra odbrane.

Da podsetimo, naš list je nedavno pisao o „pasiji“ ministra Šutanovca prema skupocenim satovima. Naš sagovornik je tada, na osnovu slika i snimaka ministra odbrane koje se mogu pronaći i videti u javnosti, potvrdio da nijedan njegov sat ne košta manje od 4,5 hiljade evra.

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-23-11-2008/dotira-ga-tazbina

===================

obican narod nosi krpljene gace i carape a ovaj kupuje cuke od 15.000 evra. e kakve mi sve "eksperte" imamo majko mila....
    e jesi dzangrizalo. pa bio covek u vasington da primi zadatak pa od jednu dnevnicu kupio sat a od drugu dnevnicu zeni vizon.

Slične teme

1. Pare pare pare!!! Opsesija!!!
    Autor Pera_Zdera u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 548
    Poslednja poruka: 29.09.2009., 09:56
  2. Sutanovcu ukrali 4 tenka
    Autor Markowac u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.04.2008., 17:04
  3. Odakle Šešelju pare?
    Autor Eraserhead u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 02.12.2006., 20:23
  4. Odakle DOS-ovcima ovolike pare?
    Autor Boban156 u forumu Politika
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 23.07.2006., 15:20
  5. Pare, pare, pare, volim samo pare !!!!
    Autor MIMA blue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.03.2006., 12:43

Oznake

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •