Nova Godina!!!

W_O_G_BOY

Obećava
Poruka
71
e ovako posto se blizi nova god pa sam se setio da napravim ovu temu da li je neko od vas vec odlucio gde ce za novaka?? i jos nesto da li bi voleli docekati novu godinu na +30 ili onako pod snegom meni iskreno bolje je pod snegom al *** ja vec 6 godina cekam je pored mora i bazena.
 
Volim ja sneg,ali ne volim onu hladnocu koja ide s istim...

Ne volim Novu godinu.Svi se raduju,a cemu?Sutra je dan kao i svaki drugi(samo sto mozes da gledas novogodisnji koncert Becke filharmonije).

I ja planiram da ostanem kod kuce,prosli docek mi se smucio.
Izadjem na terasu i palim prskalice((;
 
Ja idem na zurku kod ortaka...ustvari tatmo svi idu:mrgreen:
A vise volim sneg da pada za novu god. jednom sam napravio jez frizuru i sneg napado pa mi kosa bila bela...cool!:mrgreen:
A nesto najvise sto volim vezano za zimu su filmovi i reklame:lol: ne znam zasto....
 
Volim ja sneg,ali ne volim onu hladnocu koja ide s istim...

Ne volim Novu godinu.Svi se raduju,a cemu?Sutra je dan kao i svaki drugi(samo sto mozes da gledas novogodisnji koncert Becke filharmonije).

I ja planiram da ostanem kod kuce,prosli docek mi se smucio.
Izadjem na terasu i palim prskalice((;

isto,isto,ali ja se radujem klopi!:mrgreen: prasica::rumenko:

Ima ona pesma Blok Auta..Sve je isto,samo je godina promenila ime...:)
 
ja cu da odem u moskvu,na klizaliste verovatno,tamo se tradicionalno slavii docek godinama. najjace je kad pada sneg i temperatura ode daleko u minus. nije mi stalo do ng mnogo,stvarno mi je svejedno da li je 1.januar ili 31. decembar
 
Aaal' si se setio... svaka ti dala.

@Mima
E jbga, sad kad sam se ja nakanio da ti posaljem poruku ti nashla da ukines i PP i komentare u profilu, pa kako covek da dodje do tebe, majku mu :think:
Aj' pitanje na Za Nas, da ne offtopicharimo.
 
ja sam ipak isplanirao sa drustvom iznajmiti apartman u jednoj od najvecih zgrada u syd i napraviti extra private zurku pa kad se ponapijamo onako kao i prosle god u farmerkama u bazen skakali pa su dosle neke devojke nepoznate i one uskocile sa nama bilo je full extra nadam se ove god isto tako ili cak i bolje. mada opet zalim sto nisam negde da mogu da cekam na snegu al ako bog da sl. godine bice na snegu:)
 
Hm, ja nisam još planirala ništa. Ja bih volela da slavim, ako već moram da slavim, na trgu uz neki dobar bend, lokacija je manje bitna
ali pošto ovde već par godina unazad nema svirki za Novu godinu, onda ništa od toga....
 

Back
Top