KOMPONENTE
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: KOMPONENTE

GOST 28
    Guest

Podrazumevano KOMPONENTE

Ljudi sta je ovde najzrelije za zamenu: MATSRONIC 8308E,256 SDRAM,GeFORCE4(MX440)??????? Koje modele preporucujete??????????? Inace komp mi treba za VB>NET,i neke igrice?????????????

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Za VB i Net ti je sasvim dovoljna i 2X slabija konfiguracija od te.
    E sad sto se tice igrica, ako planiras ova novija sra*nja da igras onda bi trebao skoro sve da promenis, a najbolje bi bilo da krenes od graficke.

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Dodaj jos 256mb ram-a a onda menjaj graficku jer ako stavis jacu graficku ima da ti igre koce zbog ucitavanja tekstura sa hdd-a

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Okani se igara i nemoj nista da menjas
    Btw. nisi nam reko koji je procesor i HDD u masini.

GOST 28
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Okani se igara i nemoj nista da menjas
    Btw. nisi nam reko koji je procesor i HDD u masini.
    AMD Athlon 1700+,a HDD Maxtor od 40GB

GOST28
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    E sad sto se tice igrica, ako planiras ova novija sra*nja da igras onda bi trebao skoro sve da promenis, a najbolje bi bilo da krenes od graficke.
    Moja greska je sto sam razdvojio VB i NET,pitanje se odnosilo na VB.NET! Mada za njega stoji da konfiguracija zadovoljava,ali meni neradi kako treba. Povremeno dolazi do gasenja monitora tako da su mi savetovali da menjam mat.plocu i memoriju.E sad sta skrpiti sa ovih mojih jadnih 200 jevreja??????

GOST 28
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio POP Mare
    Dodaj jos 256mb ram-a a onda menjaj graficku jer ako stavis jacu graficku ima da ti igre koce zbog ucitavanja tekstura sa hdd-a
    Dali se isplati ulagati u SDRAM memoriju? Koliko cu poboljsati preformanse? Ili da odmah u paketu uzmem new motherboard i DDR 256MB?

GOST28
    Guest

Podrazumevano

Moja greska je sto sam razdvojio VB i NET,pitanje se odnosilo na VB.NET! Mada za njega stoji da konfiguracija zadovoljava,ali meni neradi kako treba. Povremeno dolazi do gasenja monitora tako da su mi savetovali da menjam mat.plocu i memoriju.E sad sta skrpiti sa ovih mojih jadnih 200 jevreja??????

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio GOST 28
    Citat Original postavio POP Mare
    Dali se isplati ulagati u SDRAM memoriju? Koliko cu poboljsati preformanse? Ili da odmah u paketu uzmem new motherboard i DDR 256MB?
    E to ti je jos bolja ideja promeni plocu i stavi 512mb ddr ovo ostalo je sasvim ok

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Sa 200 jevreja mozes uzeti solidnu plocu u paketu sa DDR memorijom.
    SDRAM je danas sve teze naci na nasem trzistu i neizvesno je koliko ce se ista jos moci i naci uopste kod nas.
    Ja sam pre dve nedelje trazio, preturio sam ceo grad i u dve prodavnice sam uspeo da nadjem po jedan komad od 128MB (SDRAM).

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1470

Podrazumevano

ma mozes za 200 jevreja da uzmes daleko bolju plocu,512mb DDR memorije,graficku i veci HDD...pod uslovom da nadjes kupca za stare komponente..jedino mozes da napravis izbor-da li veci HDD ili jaci procesor..tako bi ja uradio,ebem li ga...da,najmanje mi se kod tebe svidja ploca...ostalo je sve ujednaceno,tipicno za taj period

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Citat Original postavio GOST28
    To sa monitorom... imas na forumu>programiranje neko je postavio iso pitanje pa vidi tamo, verovatno moze da se ispravi sa nekim patchom, driverima ili necim sl.
    Inace kolko sam ja radio u Visual Studiu, ume da bude prilicno naporan pri kompajliranju vecih projekata i u tom slucaju ti pomaze najvise mem. i HDD, donekle i procesor! Pa ti sad vidi. Btw. 200 jevrica nije malo, ako ih nezalis radi ovo sto svi kazu, menjaj i plocu (Abit, Epox) i mem. (sto vise to bolje)!

GOST 28
    Guest

Podrazumevano

Ljudi veliko hvala na savetima.Definitivno nova ploca + 512 memorije. Procesor i grafika nek jos cekaju!!!!!!!

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

That's the Spirit!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor