'Ste primetili opste obnavljanje biciklistickih staza u NS?

Dolcezza:
... i sta mislite o tome? Da li je bicikl prevozno sredstvo buducnosti? I sta na sve to vi kazete? :?:

ne, nisam primetio obnavljanje biciklistickih staza, ali podrzavam akciju...
iako mi je voznja bicikla jedan od omiljenih vidova rekreacije, ne dozivljavam ga i kao prevozno sredstvo... skoro nikad...
stoji da je konfiguracija naseg grada Bogom dana za bicikl (reljef, ulice sirokih profila)...[sve ovo naravno vazi pod uslovom da ne zivis u "vrletima" petrovaradina ili kamenice...kao neki hmmm :oops: ]...
 
Dolcezza:
Elem biciklisticke staze se obnjavljaju od bolnice prema grasu, i to je skoro u potpunosti zavrseno! Medjutim, bahati pesaci se i dalje baskare po istim te mi jadni rekreativni biciklisto moramo da se ubijemo od zvonjave zvoncima i ostalo....
Mrzim peshake koji se shetaju po ionako uzanim biciklistichkim stazama umesto da lepo idu trotoarom.Neprekidno vozim bicikl, pa mi zaista smetaju takvi ljudi koji kao da su "s planine sishli"
 
Ecologygirl:
Dolcezza:
Elem biciklisticke staze se obnjavljaju od bolnice prema grasu, i to je skoro u potpunosti zavrseno! Medjutim, bahati pesaci se i dalje baskare po istim te mi jadni rekreativni biciklisto moramo da se ubijemo od zvonjave zvoncima i ostalo....
Mrzim peshake koji se shetaju po ionako uzanim biciklistichkim stazama umesto da lepo idu trotoarom.Neprekidno vozim bicikl, pa mi zaista smetaju takvi ljudi koji kao da su "s planine sishli"
Draga nasa ekofrendli :D U ovom gradu postoji veliki problem sa svim redom, na pesake smo se svi vec navikli!!!
 
Arhangel NS:
Primetio!!!
Lepo i korisno...
Al' dzabe, brate dok imas biciklista koji voze PO BULEVARIMA(!?). Licno, umalo ne ubih neku lujku na Futoskom putu kod skretanja za Naselje. Ubih se od sviranja,gospodjica se rasirila po desnoj traci i NE 'EBE 3%. A, pored nje sveze asfaltirana bic.staza!
Mislim, stvaaaaarnoooo..... :roll:
Eeeeee Mihailo, ni bicoshi vise nisu k'o sto su nekad bili!!! U svakom slucaju to je opstepostojeci problem sa tolerancijom!!! Ja se za svaki slucaj drzim staze,sem kada je nema!!!! Na mene ne moras da pazis!!!
 
Dolcezza:
Vidis, nikad se niasm vozala na motoru.... ali nikad nije kasno...Ali bajs je i dalje broj jedan na mojoj listi, ako nista drugo ne zagadjuje vazduh 8) a i dobar je za batake (ko razume....) :wink:


Ako zelis da se provozas na motoru YAMAHA TDM 850 a uz to imas i dobre batake (ko razume...) javi se... pa makar se vozili i po biciklistickim stazama !!! :idea:
 
[quote="DOKONI UM
Ako zelis da se provozas na motoru YAMAHA TDM 850 a uz to imas i dobre batake (ko razume...) javi se... pa makar se vozili i po biciklistickim stazama !!! :idea:[/quote]

Hmmmmmmmm sounds temping!!! Na zalost, bojim se da moji bataci nisu bas reprezentativni, te cu se jos malo drzati bajsa dok ih ne dovedem u red!!! :oops: Ipak u medjuvremenu, nemoj se , plizzzzzz, vozati po biciklistickim stazama, jerbo bi mogao da "pokupish" parove i parove lepih bataka umesto da se vozas sa njima! Pozzzz
 

Back
Top