msn razgovor

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
imam jedan problem imam sluske i mikrofon na njima medjutim kad razgovaram na msn ne cuje me druga strana da li mozete da mi objasnite podesavanja sta gde kako treba da se namesti da znam...ili da u drugom slucaju bacim sluske i kupim nove jer je verovatnoca da su se po*ebale!!!!:super:
 
ДА ли ти ради микрофон уопште? Јеси га пробавао у неким другим апликацијама подешавао у волум контрол или не?
 
pa u tome je problem neznam da li radi..zato trazim od vas da mi objasnite sta sve treba u podesavanjima de radi da bih onda proverio pa ako nece da kupujem nove!!!:neutral::neutral:

možeš to da isprobaš sve u samom msn-u...
ideš u opcije , pa Alatke... pa Konfiguriši zvuk i video...
otvoriće ti se prozor u kojem biraš Output... odabereš svoju zvučnu karticu... verovatno će ti se ona jedino i pojaviti u padajućem meniju...
klikneš next, pa isprobaš da li imaš zvuk u slušalicama...
opet next, pa testiraš mikrofon...

to bi trebalo da bude to što se tiče konfiguracije msn-a...
mada, ja sam morala da podesim i zvučnu karticu da bi sve to radilo ok, ali ti probaj samo ovako, pa javi šta se dešava... :)

a ispravnost slušalica i mikrofona možeš da isprobaš u bilo kom programu za snimanje zvuka... :)
 
epa izgleda da ne rade jedva se cuje zvuk a ponekad i nikad ..znaci ne rade....nemaju kontakt..kupujem nove ...u svakom slucaju hvala

ako se čuje znači da rade... :D
mene je msn dosta zezao, tako da to ne mora da ti bude garancija ispravnosti... jedva sam uštimovala da mi mikrofon radi kako treba, ali dalja uputstva je bolje da ti da neko ko ima više iskustva sa audio hardverom i softverom, jer ja znam samo kako da podesim svoju zvučnu...

inače, sluške i mic sam testirala preko Sound Forge-a... mislim da se on sam prilikom instalacije konfiguriše u skladu sa svim ulaznim i izlaznim uređajima, pa nema potrebe da se pitaš da li je problem softverske ili hardverske prirode ako nešto ne radi... :)
 
Nemogu bas da se setim za MSN ali na SKYPE programu imas automatsko i rucno podesavanje mikrofona. Ja sam stavio na rucno i na maksimum i bukvalno sapucem u kuci dok suprotna strana cuje perfektno !
 
epa neznam za budjavi msn sta mu je...ali da li je mguce da neke zice misu lepo povezane pa da se zbog toga slabo cuje??inace kada sam razgovarao sa baratom prvih 10 minuta me nista nije cuo drugih 10 vrlo malo ,tih, jedva a posle me opet nista nije cuo!!!neznam ipak mislim da je to sluska!!a vi?ajte pomagajte!!
 
epa neznam za budjavi msn sta mu je...ali da li je mguce da neke zice misu lepo povezane pa da se zbog toga slabo cuje??inace kada sam razgovarao sa baratom prvih 10 minuta me nista nije cuo drugih 10 vrlo malo ,tih, jedva a posle me opet nista nije cuo!!!neznam ipak mislim da je to sluska!!a vi?ajte pomagajte!!

aman... da nešto "nije dobro povezano" ne bi radilo uopšte... :)
da su u pitanju "žice", verovatno bi primetio seckanje pri mrdanju kabla, a ne bih rekla da ti se to dešava...
u pitanju je jačina zvuka i rekoh ti već da msn nije najpouzdaniji za testiranje... nađi bilo koji program za snimanje zvuka i testiraj mikrofon...
ako te mrzi da to uradiš, onda baci te sluške i kupi nove... pa kad te i one budu zezale, dođi opet da nas pitaš u čemu je problem... a mi ćemo do tada naučiti da gledamo u pasulj... :neutral:
 

Back
Top