novokompanovi rok

smyle:
sta mislite o ovom novokompanovom roku avril lavigne i tako to
Slucajno sam skinuo sa neta Chop Cuie koju ona peva na nekom konceru uzivo, pa to je strashno. Sve bre otishlo u komercijalu. Vecina ljudi koji bave poslom muzicara vishe brinu za svoju novacanu sigurnost, nego za svoje fanove :((
 
Niko me ne moze uveriti da je Avril rokerka.Nervira me imidz tih klinaca kao foliraju da su divlja deca i tako.Ne mogu da verujem da grupa Busted nosi epitet rokera.Cista komercijala ako mene pitate
 
avril rock? ko vam je to reko? ja u principu mrzim nu rock, to je sve totalno iskomercijalizovano, ali avril nije cak ni to. ona je cisti najcistiji pop. daj zar ste tolikoo glupi da zbog imidza i par gitarskih rifova nazovete jednu totalnp pop kretemku nu rokom? avril lavigne=britney spears+gitara
 
Avril Lavigne je samo isfolirana skejterka, adolescentkinja zeljna love, mrtvorodjence MTV generacije. Mislim, sta dalje reci? Kako je samo SVE otislo u komercijalu, kao da nema vise ni zelje da se bude svoj, originalan, da se akcenat stavi na kvalitet muzike...sta se bre desilo pa je sve otislo dodjavola???
 
wild_child:
Jao da tako sam ljubomorna da ne znam sta cu sa sobom....moracu na plasticnu operaciju jer ja zelim da izgledam ko Avril....joj...da....samo kesh da skupim aha.... :roll: :roll: :roll: :roll:
...stvarno, u pravu si... i ja kad je god vidim onako slatku (kao shecerlema :lol: ) pozelim da izgledam kao ona... zasto li se ja nisam rodila kao Avril... eeeh, wild child, vidis, nije nama lako... :lol:
 
Evo sad cu da vam objasnim dileme i nesporazume oko Americkih novih bendova ili solo izvodjaca koji tvrde da sviraju "metal":

Ok, dakle, skejteri otpadnici sa kojima niko ne zeli da prica (a da zaboravio sam da napomene da su devojke debele nemo's im prici) se skupe pored kafeterije u Americkoj srednjoj skoli i baljezgaju. IQ=prosek 85 mozda i manje. Sede sa slusalicama na usima i drze skejt u ruci. Sta slusaju? Kazu: Disturbed. Ajd reko mozda je to popularan bend u Americi. Onda dovedes njihov muzicki ukus u pitanje. Ja ima kazem: Slusam Heavy Metal. Oni pokazu \m/ i kazu yeeeeh metal! Ja reko a jeste culi mozda za Judas Priest....5% ce odgovoriti da. Kad god cuju rec "metal" pokazu \m/ i napale se kao mazge. Nisu culi za tvorce metala sem za one koji su postali slavni burzuji sa izdavanjem albuma na americkom trzistu. Pomenes im sledce bendove: Led Zeppelin, AC/DC, Metallica ili Ozzy Osbourne, svi ce znati ali opet ide \m/ yeeeah metal! Onda kazu kako su Led Zeppelin i System of a Down ustvari ista stvar jer je to sve metal. Dovedes im u pitanje sta uopste znaci \m/ i ko je to uveo na svetske scene, nece znati, niti ce ikad nauciti.
E sada, postoji jedna televizija zvana "Fuse" na kojoj svaki dan uvece ide emisija od pola sata zvana "Slave to the Metal" koju vodi mladja devojka pod imenom "Mistress Juliya" koja lezi na krevetu sa paperjanim pokrivacem iobucena u 300 kilograma koze sa bichem i daje savete ljudima. Kad god se pomene rec "metal" ona ce pokazati \m/ i reci yeeeah metal....to je postao definitivni klise u ovoj drzavi.
E sada moja stvar je: Sta vi uopste mislite o \m/ znaku i da li podrzavate to kad je u pitanju metal muzika? Da li mislite da su Amerikanci pozercina sudeci po ovome? Ali najiskrenija misljenja

Zahvlajujem :)
 

Back
Top