Olivera Kovačević neobaveštena

slobodanSR

Zainteresovan član
Poruka
291
Kako je moguce da novinarka takvog kalibra i obrazovanja, u politickoj emisiji daje primedbu gostu da vise kosovske Albance ne zove siptarima.Pa ljudi moji oni sami sebe tako zovu.Ko je samo jedan put bio u Crnoj Gori /Monte Negro/ i gledao TV video bo da logo TV Albanije TV A nego TV Sci /Scipnija/. Takvi propusti su nedopustivi. Isto je i sa Ciganima odn.Romima.
 
a Olivera je kalibra i obrazovanja do .........:hahaha:

ne secate se vi , kolege, davno je bilo.......kada je radila na TV Politika , njenih emisija u kojima peva ode slobodanu milosevicu...........:dash:........kreten zena.........mada.....:think:

fizicki.......:think:

Iskreno, meni nije ni fizički ništa posebno. Ima tako odvratan stav da to ubija svaku vrstu privlačnosti.
Ako hoćeš zayebanu i privlačnu novinarku onda je Brankica Stanković neprevaziđena. :super:

Inače, Oliveru Kovačević sam pratio i dok je vodila Klopku na BK. Ni tada mi se nije sviđala.
Prvo što je izuzetno tendenciozna, a to jedan novinar sebi ne sme da dopusti.
Drugo, vrlo često je slabo informisana o temi. Pitanja koja postavlja nisu ona prava koja bi iz gosta izvukla nešto vredno pažnje.
Ona misli da time što se hinjski smeši u lice gostu postiže neku poentu, a ne postiže.

Ona nikada nije zaslužila profil koji poseduje...
 
Iskreno, meni nije ni fizički ništa posebno. Ima tako odvratan stav da to ubija svaku vrstu privlačnosti.
Ako hoćeš zayebanu i privlačnu novinarku onda je Brankica Stanković neprevaziđena. :super:

Inače, Oliveru Kovačević sam pratio i dok je vodila Klopku na BK. Ni tada mi se nije sviđala.
Prvo što je izuzetno tendenciozna, a to jedan novinar sebi ne sme da dopusti.
Drugo, vrlo često je slabo informisana o temi. Pitanja koja postavlja nisu ona prava koja bi iz gosta izvukla nešto vredno pažnje.
Ona misli da time što se hinjski smeši u lice gostu postiže neku poentu, a ne postiže.

Ona nikada nije zaslužila profil koji poseduje...

skroz se slazem da je kao novinar smesna........cesto mi je neprijatno pred televizorom od njenih glupavih upadica........ali, nikako ne bih mogao da se slozim da je losa riba....:ljutko:
 
Ne znam koliko je zahvalno da dam svoj sud. Nisam iskusna kao novinar pa je možda malo ružno da komentarišem ali u poređenju sa drugima kod nas ona je meni nekako najgora, najlošije pripremljena i često ispada glupa. U tu kategoriju bih dodala onog Slavka sa Pinka i Tanju sa Foxa.
 
Svi su oni :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:,a tek Bećkovićka:dash::dash::dash:.
Kao prvo postavljaju već pripremljena pitanja(neko drugi ih sastavlja).
Kao drugo ne slušaju pažljivo odgovore.
Kao treće treba da dođu na jednu profesionalnu obuku kod najboljeg.....:super:
Hmmm, bas je losa ta Beckovicka, pa traje toliko dugo i toliko joj je gledana emisija. :mrgreen: To hoce kad si los. Zena je napravila kultnu emisiju, a na zalost ne nazire se bilo ko ko moze da joj bude konkurencija. Isto kao i Daca Vucenic na radiju.
 
O Bećkovićki mogu da kažem samo lepe i pozitivne stvari ali ona nije tema priče.
Ovu drugu ne znam ali mi se ne sviđa kako radi pa je zato i ne gledam. Ne kapiram kako ljudi gledaju emisije koje im smetaju pa se posle žale? Ako ti nešto ne valjda promeniš kanal i to je to.
 
Hmmm, bas je losa ta Beckovicka, pa traje toliko dugo i toliko joj je gledana emisija. :mrgreen: To hoce kad si los. Zena je napravila kultnu emisiju, a na zalost ne nazire se bilo ko ko moze da joj bude konkurencija. Isto kao i Daca Vucenic na radiju.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Njoj je potreban logoped i neuropsihijatar i jednoj i drugoj.
Ona sa radija je toliko ružna i svoju iskompleksiranost leči na mnogim imbecilima koji gostuju kod nje.
 
O Bećkovićki mogu da kažem samo lepe i pozitivne stvari ali ona nije tema priče.
Ovu drugu ne znam ali mi se ne sviđa kako radi pa je zato i ne gledam. Ne kapiram kako ljudi gledaju emisije koje im smetaju pa se posle žale? Ako ti nešto ne valjda promeniš kanal i to je to.
Mazohizam. Ja recimo ne gledam Stanje nacije zbog voditeljke, a zanimljiva emisija.
 

Back
Top