Zbog cega...

Neki ljudi su jednostavno skloni izletima, ispadima...to im je u prirodi...i takve treba izbegavati, jer sa njima tesko da mozes ostvariti nesto kvalitetno....

Sto sejes, to zanjes....i ako neko ne ume da ceni ono sto ima, bolje je da to vise i nema...mozda zvuci grubo...:neutral:

Nikad ne treba uporedjivati svoju vezu sa tudjom...jer tada cete naci milijon mana partneru, biti nezadovoljni itd...probati cete nesto novo i onda shvatiti da vama to ustvari i nije bilo potrebno i da imate to sto zelite.....

Ljudi se ne trude dovoljno...lakse je pozeleti tudje, nego uraditi nesto da se promeni i bude bolje...

Treba se drzati poslovice...tudje necu, svoje ne dam! I svim snagama cuvati ono sto je "tvoje", lepo i sto vredi!
 
Neki ljudi su jednostavno skloni izletima, ispadima...to im je u prirodi...i takve treba izbegavati, jer sa njima tesko da mozes ostvariti nesto kvalitetno....

Sto sejes, to zanjes....i ako neko ne ume da ceni ono sto ima, bolje je da to vise i nema...mozda zvuci grubo...:neutral:

Nikad ne treba uporedjivati svoju vezu sa tudjom...jer tada cete naci milijon mana partneru, biti nezadovoljni itd...probati cete nesto novo i onda shvatiti da vama to ustvari i nije bilo potrebno i da imate to sto zelite.....

Ljudi se ne trude dovoljno...lakse je pozeleti tudje, nego uraditi nesto da se promeni i bude bolje...

Treba se drzati poslovice...tudje necu, svoje ne dam! I svim snagama cuvati ono sto je "tvoje", lepo i sto vredi!

Rispekt :)
 
Ma vezzem kike i ok je frizura al kad raspustim - metla :manikir:
Kad odesh u kafanu naruchi vinjak, posle petog menja karakter. Provereno!:ok:

Jes pio sam ga s djedom, e djed mi lud 100% cesto se ucugerimo nas dva, a njegov je vinjak mada ga ja nesto ne volim,mislim ono inace ne volim ljuta pica, vise sam u fazonu pivo-vino :D! Ali dobar je obicno meni 3 vinjaka(ili bilo koja druga zapa) max.i onda piva BETON! :D
 
Ma, volim ja da spavam pored nekog tj to obozavam.. Alo to da me neko gleda kako spavam, ne nam, osecam se ranjivo nekako, ne umem ti objasnim...:sad2:

Strah je cudo...koci u svemu.....ljudi cesto sebi nametnu bespotrebne strahove...mnogo je lepse kad ih nema....
Treba imati poverenje u voljenu osobu....

Aooo ala filozofiram...koji mi je djavo nocas...:dash:
 

Back
Top