Anegdota koja ukida analitiku

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Psihijatar: dakle, u čemu je problem?

Woody Allen: želeo sam devojku, a ona me nije želela

Psihijatar: ali zašto ste tako napeti?

Woody: pa zato jer sam želeo devojku a ona me nije želela

Psihijatar: ali čemu tako intenzivirate, zašto toliko sekiranja?

Woody: pa sad sam vam rekao, želeo sam devojku a ona me nije želela!

Psihijatar: pa da, ali moramo videti šta stoji iza toga!

Woody: ali nema ništa iza toga, želeo sam devojku a ona me nije želela!

Psihijatar: moramo vam pripisati neke lekove


Woody: i u tom trenutku sam uzeo protivpožarni aparat sa zida i stao ga udarati njime po glavi



Koliko napetosti i frustracije nosite u sebi kad vas neko ne zeli? I kako se te napetosto oslobadjate?

:lol::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Psihijatar: dakle, u čemu je problem?

Woody Allen: želeo sam devojku, a ona me nije želela

Psihijatar: ali zašto ste tako napeti?

Woody: pa zato jer sam želeo devojku a ona me nije želela

Psihijatar: ali čemu tako intenzivirate, zašto toliko sekiranja?

Woody: pa sad sam vam rekao, želeo sam devojku a ona me nije želela!

Psihijatar: pa da, ali moramo videti šta stoji iza toga!

Woody: ali nema ništa iza toga, želeo sam devojku a ona me nije želela!

Psihijatar: moramo vam pripisati neke lekove


Woody: i u tom trenutku sam uzeo protivpožarni aparat sa zida i stao ga udarati njime po glavi


:lol::mrgreen:
a sto je dosao kod shrinka?ovo je mogao da kuka pajtosima u kafani,nece ga riba i to ti je,bedak
 
nisam bila u situaciji da me neko ne zeli:confused:
od onih koje sam ja zelela, za one druge me bas briga;)

stvarno ne mogu da odgovrim na temu.
ali mogu d apretpostavim da, ako ga bas bas zelim a on mene ne, da bi mi pre svega bilo cudno, probudilo bi mi znatizelju, preispitivala bih sebe..tesko da bih nesto padala u ocajanje :lol:, jednostavno zato sto to zeljenje mora da je uzajamno, inace ni ja njega ne bih mogla da zelim:confused: tako nekako...ako ja razumem sta sam napisala :confused:
 
Psihijatar: dakle, u čemu je problem?

Woody Allen: želeo sam devojku, a ona me nije želela

Psihijatar: ali zašto ste tako napeti?

Woody: pa zato jer sam želeo devojku a ona me nije želela

Psihijatar: ali čemu tako intenzivirate, zašto toliko sekiranja?

Woody: pa sad sam vam rekao, želeo sam devojku a ona me nije želela!

Psihijatar: pa da, ali moramo videti šta stoji iza toga!

Woody: ali nema ništa iza toga, želeo sam devojku a ona me nije želela!

Psihijatar: moramo vam pripisati neke lekove


Woody: i u tom trenutku sam uzeo protivpožarni aparat sa zida i stao ga udarati njime po glavi



Koliko napetosti i frustracije nosite u sebi kad vas neko ne zeli? I kako se te napetosto oslobadjate?

:lol::mrgreen:

Ma ***** ga nece me oce neka druga, tako je :D! Ako ne upali kod neke koke upalit ce kod druge, a da isfrustriran sam samo kada nema seksa u fazi nejebice! E tad sam u k.urcu!
 
Ne vidim zasto bi neko uopste bao u bedak i imao frustraciju zbog toga sto ga neko ne zeli..mozda bih se zapitala zasto je to..mozda bi pokusala jos jednom ako mi je stalo..mozda bih direktno i pitala ..zasto..ali ne bih pala u frustraciju..mislim da jedan dobar izlazak ..dobro drustvo i provod .leci takve stvari..:D
 
Koliko napetosti i frustracije nosite u sebi kad vas neko ne zeli? I kako se te napetosti oslobadjate?
:lol::mrgreen:
zavisi
ako se radi o nekom ko me je nekad želeo pa me više ne želi
uh
mnogo sam napeta
imam neki osećaj nedovršenosti
glupo je
znam
ali i to vremenom prođe
za ove ostale me baš briga
jer mi je kristalno jasno da
(ukoliko nisi bio u nikakvoj vezi sa tom osobom)
je to samo glupo maštanje
idealizovanje
iluzija
ne sekira me to
Ma ***** ga nece me oce neka druga, tako je :D! Ako ne upali kod neke koke upalit ce kod druge, a da isfrustriran sam samo kada nema seksa u fazi nejebice! E tad sam u k.urcu!
ti
pomeneš li te koke još jednom
dobićeš po guzi

:cao:
 
Ne vidim zasto bi neko uopste bao u bedak i imao frustraciju zbog toga sto ga neko ne zeli..mozda bih se zapitala zasto je to..mozda bi pokusala jos jednom ako mi je stalo..mozda bih direktno i pitala ..zasto..ali ne bih pala u frustraciju..mislim da jedan dobar izlazak ..dobro drustvo i provod .leci takve stvari..:D

sto bi se zapitao?
pa nisu svi stvoreni da budu sa svima?
 
Ako to"devojku koju sam želeo" znači "devojka za koju sam mislio da imamo sličnosti,da se vredi potruditi oko nje,potencijalna "druga polovina",biće koje inpresionira..." onda je to zaista poražavajuće,ponižavajuće,izaziva rezigniranost i značajno uništava raspoloženje i perspektive,budi nedoumice i ostavlja posledice.A ako to znači "devojka koju sam hteo pumpati,istorbati(što kaže S),isprskati...bla,bla,bla",ih... ko još o takvima puno razmišlja?
 

Back
Top