LDP

Ja nemam stav da Vesna Pešić ne podnosi DS. Nemam taj stav ni kada je u pitanju prof. Korać (nije LDP ali su u koaliciji). Ustvari mislim da je antagonizam prema DSu pa čak i prema DSSu više neki Čedin lični problem nego stav stranke.
Upravo tako ( izuzev za DSS :mrgreen:),a taj stav prenosi se na male cinovnike partije, koji su antipodovi vadikava i nazadnjaka.
 
Ali to je poenta njegovog delanja, da bude centralna figura. Ne treba niko drugi da se istice osim njega. Sve vise verujem d namerno salje Natasu Micic u emisije, kako bi se srozala do granice ispod koje ne moze dalje da se ide, cime bi istakao sebe, svoju pamet, elokvenciju, moc ubedjivanja...
Zaista bi mi bilo interesantno kada bi neko mogao da navede ovde deset imena iz LDPa ( bez prethodnog gledanja sajta :mrgreen:). Mislim da je i pet preveliki broj. LDP=cedomir.

Ja ne mogu, eto iskreno. Čeda, Vesna, Mićićka i to je to. U koaliciji im je i Korać, tu se mota i Batić i to je sve što znam. Srbljanovićku više ne računam kao ni onog nadobudnog sa Filozofskog. I motao se tu pri LDP i onaj na P, ne sećam se prezimena.
 
Ja ne mogu, eto iskreno. Čeda, Vesna, Mićićka i to je to. U koaliciji im je i Korać, tu se mota i Batić i to je sve što znam. Srbljanovićku više ne računam kao ni onog nadobudnog sa Filozofskog. I motao se tu pri LDP i onaj na P, ne sećam se prezimena.
Eto,a Natasa i Vesna su iz GSSa, na P je Prokic Nenad, nadobudni prof Samardzic. Tendeciozno radjeno zbog ego tripa jednog coveka, koji misli, ma ne zna ni on sam sta misli.
 
Možda ali nisu oni stranku osnovali samo zato. Čeda je otišao iz DS-a (ne svojom voljom ali nebitno) i formirao stranku jer je mislio da ima neku perspektivu. Nije on to svesno uradio da nekome bude probni balon, tako je ispalo jer je to posledica njegovog neiskustva. Imam utisak da je do ovih izbora računao da će ući u Vladu i biti neki bitan faktor ali da sad kapira da od toga nema ništa i da mu zato odlaze ljudi.

LDP je krilo ds koje sluzi samo da iznese stavove koje ds ne sme zbog birackog tela.
 
Pa daj da se smorimo sada pa da završimo već jednom sa njima. :ok:
Pa nisu oni bas toliko zanemarljivi, imaju izmedju 4 i 6 % :D. Na istom su nivou kao i sekta, samo sto su trenutno interesantni mladjim ljudima. Eventualnim ublazavanjem stavova i pojavom jos neke licnosti ( pre cu ja dobiti 7 na LOTOu nego sto ce se to desiti ), mogli bi da pokusaju da postanu stranka. Ovako borice se za cenzus, ponegde ga mozda preci i kraj. A meni je recimo bas interesantan fenomen LDPa i bas me interesuje sta ljudi ( normalni naravno ) misle o toj organizaciji. Nikako ne moze to da me smori.
 
Pa nisu oni bas toliko zanemarljivi, imaju izmedju 4 i 6 % :D. Na istom su nivou kao i sekta, samo sto su trenutno interesantni mladjim ljudima. Eventualnim ublazavanjem stavova i pojavom jos neke licnosti ( pre cu ja dobiti 7 na LOTOu nego sto ce se to desiti ), mogli bi da pokusaju da postanu stranka. Ovako borice se za cenzus, ponegde ga mozda preci i kraj. A meni je recimo bas interesantan fenomen LDPa i bas me interesuje sta ljudi ( normalni naravno ) misle o toj organizaciji. Nikako ne moze to da me smori.

ekstremna levicarska sekta i nije nikakvo ni zezanje ovo u vezi smrkanja,mnogi dzankiji su za ldp,sam ceda jovanovic je narkoman,koristi najkvalitetniji kokain
 
Mene iskreno bas briga cime se Jovanovic drogira, njegov problem. Nisam ga videla pa necu o tome da polemisem. Bio on narkoman ili ne mislim da je destruktivan za politicku scenu Srbije i ne verujem da je to zbog droge koju navodno konzumira vec zbog njegove psihe.
 
Gospode boze, da li tebi pozli od kolicine gluposti koje izvaljujes?


Pa ne pozli mu, jer nije u stanju ni da pojmi koliko su to gluposti. :mrgreen:


Samo kad ste vas dve popile svu pamet sveta

Ldp jeste jurisnik i probni balon Ds-a i to je cinjenica jer stavove (posebno u vezi nacionalnih pitanja) koje je ds iznosio pre raskola sa Cedom se bitno razlikuju od onih koje ds danas iznosi, tu mislim na stavove funkcionera koji su i danas u ds-u, a vas sve mozete da grakcete do ujutru, jedini argumet vam je ti ne znas, ja znam, tacka. Guske
 
ekstremna levicarska sekta i nije nikakvo ni zezanje ovo u vezi smrkanja,mnogi dzankiji su za ldp,sam ceda jovanovic je narkoman,koristi najkvalitetniji kokain
A jeste li zajedno izvlacili linije? Jesi li i ti dzanki pa znas?
Upravo ovakvi glupi stavovi doprinose poratu rejtinga LDP i cedomira jovanovica. Realna kritika je jedno, a lupetanje je nesto sto kasnije nije jasno ni onome ko je lupetao.
 
Samo kad ste vas dve popile svu pamet sveta

Ldp jeste jurisnik i probni balon Ds-a i to je cinjenica jer stavove (posebno u vezi nacionalnih pitanja) koje je ds iznosio pre raskola sa Cedom se bitno razlikuju od onih koje ds danas iznosi, tu mislim na stavove funkcionera koji su i danas u ds-u, a vas sve mozete da grakcete do ujutru, jedini argumet vam je ti ne znas, ja znam, tacka. Guske
A ti si mi pametnica, pa me hajde molim te prosvetli. Sto se stavova nacionalnih tice nemoj da lupas. Nadji linkove, tekstove, pa argumentuj. Stavovi dr Zorana Djindjica ni po cemu nisu bili slicni stavovima LDP, odnosno cedomira jovanovica. Jedino u cemu se poklapao stav LDP i DS ranije, jeste bio odnos prema suzivotu sa sektom
Na jednoj od tema sam procitala jedan dobar post, koji kaze da ce Srbija biti normalna drzava kada LDP i vadikavi budu imali manje od cenzusa. Ja bih tu dodala i sektu.
 

Back
Top