A gde da ga nadjem?

andja_stay_cool

Domaćin
Poruka
3.784
Inspirisana jednim epizodom sex&city...i nemoj sad da cujem prekorne komentare..mora cura nekako da se oraspolozi u pauzama pred kolokvijum =)
pitam se, gde u ovom gradu naici na finog frajera? dakle, sve mi jurcamo po faxu, na posao, skolu, na kafu sa drugaricama..a onda ako ne padnemo mrtve do petka, juris u na djuskanje, vidjanje sa poluzaboravljenim ljudima iz proslosti....
gde ste vi upoznale svoje bivse/sadasnje momke?
 
Inspirisana jednim epizodom sex&city...i nemoj sad da cujem prekorne komentare..mora cura nekako da se oraspolozi u pauzama pred kolokvijum =)
pitam se, gde u ovom gradu naici na finog frajera? dakle, sve mi jurcamo po faxu, na posao, skolu, na kafu sa drugaricama..a onda ako ne padnemo mrtve do petka, juris u na djuskanje, vidjanje sa poluzaboravljenim ljudima iz proslosti....
gde ste vi upoznale svoje bivse/sadasnje momke?


Jeli, mala, jel' ti nisi "pazila na času" kad si gledala "seks i grad"? A? :rtfm:

Kada je neka od njih ikoga srela kad je namerila? Nikada! Te živuljke uglavnom natrčavaju kad im se ne nadaš... to im je osobina. :besna:

Ja sam moje sretala uglavnom u okruženju - u školi, na faksu, na poslu...pošto sam po ceo dan bila tamo...i gde bi drugde...:aha:

Ima toga korova na sve strane.:) (muškarci, to ja vama tepam!)

I kako ti je palo na pamet da ti tražiš njega? Njegovo je da on nađe tebe - i to će biti taman kad pomisliš kako ti je lepo i ovako...:mrgreen::lol: :cao:
 
Inspirisana jednim epizodom sex&city...i nemoj sad da cujem prekorne komentare..mora cura nekako da se oraspolozi u pauzama pred kolokvijum =)
pitam se, gde u ovom gradu naici na finog frajera? dakle, sve mi jurcamo po faxu, na posao, skolu, na kafu sa drugaricama..a onda ako ne padnemo mrtve do petka, juris u na djuskanje, vidjanje sa poluzaboravljenim ljudima iz proslosti....
gde ste vi upoznale svoje bivse/sadasnje momke?

Па на факсу.:cool:
 
ma nevezano za SiG...
uopste me interesuje..jer ja bas muku mucim...na mom faxu su ili fenseraji utegnuti ili skroz knjiski moljci....
a i ja sam bas extremno visoka =) pa mi je izbor suzen
pa blejim po kosarkaskim terenima =)


a sve u stilu..natrcace iza sledeceg ugla =)
 
Inspirisana jednim epizodom sex&city...i nemoj sad da cujem prekorne komentare..mora cura nekako da se oraspolozi u pauzama pred kolokvijum =)
pitam se, gde u ovom gradu naici na finog frajera? dakle, sve mi jurcamo po faxu, na posao, skolu, na kafu sa drugaricama..a onda ako ne padnemo mrtve do petka, juris u na djuskanje, vidjanje sa poluzaboravljenim ljudima iz proslosti....
gde ste vi upoznale svoje bivse/sadasnje momke?

U moje vreme se pred kolokvijum preslisavalo gradivo :(
Sta sve nece da izmisle ove moderne generacije . :aha:
 
Ako pod fin mislis:kulturan, dzentlmen, dobar, pazljiv, inteligentan, neki koji se ne frajerise, prosto drugaciji od vecine danasnjih momaka-onda ne znam, ja svugde nailazim na same suprotnosti:dash:

Al ako te ipak zanima neki iz kategorije suprotnosti, preciziraj pa javljam:lol:
 
ma nevezano za SiG...
uopste me interesuje..jer ja bas muku mucim...na mom faxu su ili fenseraji utegnuti ili skroz knjiski moljci....
a i ja sam bas extremno visoka =) pa mi je izbor suzen
pa blejim po kosarkaskim terenima =)


a sve u stilu..natrcace iza sledeceg ugla =)

Andjice, secam te se sa Kolege sa pravnog.. Koji je kolokvijum pa udarile crne misli?
Ja sam pred kolokvijume iz gradjanskog padala u depresije:mrgreen:
 
Inspirisana jednim epizodom sex&city...i nemoj sad da cujem prekorne komentare..mora cura nekako da se oraspolozi u pauzama pred kolokvijum =)
pitam se, gde u ovom gradu naici na finog frajera? dakle, sve mi jurcamo po faxu, na posao, skolu, na kafu sa drugaricama..a onda ako ne padnemo mrtve do petka, juris u na djuskanje, vidjanje sa poluzaboravljenim ljudima iz proslosti....
gde ste vi upoznale svoje bivse/sadasnje momke?

vecinom preko kruga poznanika, ili bi mi neko sam prisao
samo jednom lika kog do tada nisam ni poznavala jer me je iznervirala njegova cura... :roll:

uglavnom, ne forsiraj nista
takvi ljude zrace prilicno odbojnom energijom....

ps: veze iz dosade nisu pametna stvar
 

Back
Top