Понтонски мост за Београд

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
Krah pada na partnere

Neizvesna sudbina slovenačke firme SCT koja učestvuje u gradnji mosta preko Ade Ciganlije. Konzorcionim ugovorom partneri obavezni da preuzmu obaveze i završe posao, ukoliko neka od firmi napusti "savez"...


JEDNA od članica konzorcijuma kome je poverena gradnja mosta preko Ade ciganlije, slovenačka firma SCT, u ozbiljnim je finansijskim problemima, ali i pod dvostrukom istragom policije. U Direkciji za gradsko građevinsko zemljište i izgradnju Beograda, međutim, poručuju da i eventualni krah jednog od partnera ne može da dovede u pitanje završetak gradnje godinama čekane savske ćuprije.

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=112296

Предлажем да направимо понтонски мост ко у време бомбардовања у Новом Саду да ја не бих морао да кренем 2 сата раније да бих стигао до факултета.

Битно је да су се сликали на отварању читавих 7 км обилазнице. Само не знам око чега тих 7 киломтара обилази.:think: :think: :think:
 
Poslednja izmena:
Krah pada na partnere



http://www.svevesti.com/?l=sr&a=112296

Предлажем да направимо понтонски мост ко у време бомбардовања у Новом Саду да ја не бих морао да кренем 2 сата раније да бих стигао до факултета.

Битно је да су се сликали на отварању читавих 7 км обилазнице. Само не знам око чега тих 7 киломтара обилази.:think: :think: :think:

Pitaj bracu ruse da ti naprave jedan:hahaha::hahaha:
 
Krah pada na partnere



http://www.svevesti.com/?l=sr&a=112296

Предлажем да направимо понтонски мост ко у време бомбардовања у Новом Саду да ја не бих морао да кренем 2 сата раније да бих стигао до факултета.

Битно је да су се сликали на отварању читавих 7 км обилазнице. Само не знам око чега тих 7 киломтара обилази.:think: :think: :think:

znaci nista od mosta .

propalo i to.

a gde ti zivis pa ti treba 2 sata do fakulteta tj gde ti je fakultet?
 
eto biraci demokrata su opet ispali ovce.

beograd opet nece dobiti most.

a i nije mi zao tako i treba. svaki dan ostavite 4 sata vremena u prevozu.

a znas sta ja mogu sa 4 sata da uradim slobodnog vremena ovde gde ja zivim?

eto recimo mogu da odem na kopaonik svaki dan , treba mi pola sata kolima, da iskijam jedan poludnevni termin / ski pass od 12:00 do 15:30 i da se vratim kuci.

a vi uzmite sipku u troli pa "skijajte" po 2 sata do posla/skole/faksa i nazad....

tako i treba kad birate demokrate i kad oce cela srbija da zivi u beogradu...
 
ne znam bas za mos na adi, momentalno je zavrseno rasciscavanje korova na spicu ade

most gradi gradska vlast, mrka reko da bi on za te pare sagradio tri mosta

a ponton, pa planira se postavljanje dva pontonska mosta jedan kod muzeja savremene umetnosti i drugi kod sajma, za vreme popravke gazele

Аплауз за Ђиласа расчистио је коров :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Svaki dan posle podne idem sa NBg u Stari grad i večito kasnim po pola sata. Valjda će to uskoro regulisati, red bi bio.

isto je u kontra smeru,sto nekada nije bilo tako,izgradio se nbg a grad ostade na tri mosta preko save,ja sam na pdf. beograd i napisao nesto u vezi pontona ali odmah palo kao a koliko ce to da kosta i slicne gluposti a mrka debela ****** sada cuti,pricao za demokratsku zirafu da za to cudo moze tri mosta ali debeloj ckapi maca zuta pojela jezik:D
 
isto je u kontra smeru,sto nekada nije bilo tako,izgradio se nbg a grad ostade na tri mosta preko save,ja sam na pdf. beograd i napisao nesto u vezi pontona ali odmah palo kao a koliko ce to da kosta i slicne gluposti a mrka debela ****** sada cuti,pricao za demokratsku zirafu da za to cudo moze tri mosta ali debeloj ckapi maca zuta pojela jezik:D

U kontra smeru nemam problem, obicno idem oko 19-20 i nekako brzo predjem most. Ali od 15-17 je pakao.
 
Bogdanovic nije napravio mostove ali je itekako popravio zivot u beogradu, 2000. nije daleko

Обећао мост, није испунио, а да БГ лепше изгледа него 2000 то је чињеница, Мишковић прави лепе зграде :mrgreen:

Питање је да ли је и колико је могло више... А по мени могло је много.
 
Bogdanovic je mnogo obetjao a kako stvari idu Tajkun nece ispuniti nishta
trebalo je autobusku da izmeste do NBG zeznichke,kod buvljaka koji treba da se seli jer tuda ide UMP chijeg je most preko Ade deo...a izgleda nishta od toga nema
izmeshtanje autobuske i nije neka investicija,rasteretilo bi centar ali dzaba izmeshtanje kad nema mosta i petlji s obe strane
 
Bogdanovic je mnogo obetjao a kako stvari idu Tajkun nece ispuniti nishta
trebalo je autobusku da izmeste do NBG zeznichke,kod buvljaka koji treba da se seli jer tuda ide UMP chijeg je most preko Ade deo...a izgleda nishta od toga nema
izmeshtanje autobuske i nije neka investicija,rasteretilo bi centar ali dzaba izmeshtanje kad nema mosta i petlji s obe strane

А Прокоп :mrgreen:
 

Back
Top