Ljubav = Sex ?

Ja ne taktiziram u tom smislu, ako mi se neko zestoko svidi, sto je vrlo tesko, ne gledam koliko je sati :rumenko: proslo. Ako me ne obori s nogu, mogu da prodju svetlosne godine, pa nece nista, ali bas nista biti. Kod mene je: ili sve ili nista.
 
E ja sam sa dosta djevojaka pricao o tome, stvar je sljedeca, da one nece dati momku koji im se svidi prvo vece izlazka,cak ce i poljubac otezati iz razloga da on ne misli da su lake koke i da ih drze kao u nekom vidu "napaljene slatkosti"! Dok ce ona nekom liku koji im se bas i ne svidja,poguziti prvo vece jer seks je seks! Mnogo glupo, ja ne j e b e m djevojku koja mi se ne svidja bas, nego bi uvijek ***** onu koja mi se svidja, glupo neko razmisljanje! Pffff E da drugi vazan podatak je taj da su u stanju cak i poljubac otezati par dana! Poglu zar ne!Pffffff :dontunderstand:

Mada... ima tu neke logike. :think:
Stalo ti je do utiska, ako ti se tip svidja. :zaljubljena:
Ako nije ostavio neki utisak, iskoristis ga i hebe ti se sta ce misliti. :bye:
Bilo je i takvih momenata, kad malo bolje razmislim. :aha:

Sad ispadoh kontradiktorna, u odnosu na prethodni post.
 
Pricajuci danas sa iskusnim tipom sa kojim se muvam (sto li mi se uvek svide iskusni :think:), dodjoh do jednog podatka zbog kog mi je faca delovala ovako :eek:...
Naime, razglabajuci o muskom zenskim odnosima, saznadoh da i dalje postoje zene (devojke) koje imaju odredjeno vreme sa nekim pre prvog sexa, tipa 3 nedelje, 17 dana, mesec dana.. Ne govorim dakle o nevinim klinkama, znaci devojke koje su imale sexualne odnose i to je kao da ne bi ispale drolje:confused:
Na moje pitanje kako one izdrzavaju toliko bez sexa, dobih odgovor da nemaju uopste osecaj za sex.. :eek: :eek:
E , sada ja lichno to ne osudjujem, svako ima pravo na sopstevene procene i statove i ako se ova tema pretvori u vredjanje i soljenje pameti zenama kako trebaju tad ili tad da spavaju sa nekim zakljucacu je.. Mislim da bi i muskarce zanimalo, zensko misljenje o tome, ako uopste na forumu neko tako razmislja ili javno kaze...
Koliko vam je sex bitan ili presudan u jednoj vezi , da li ga smatrate za 'davanje', da li uopste razmisljate koliko je vremena proslo od upoznavanja do prvog sexa tj racunate li? Kako uopste jedna veza moze biti kvalitetna bez dobrog sexa a kamoli bez sexa uopste?
Da li vam se desilo da ste u neyebica fazi pa ste razmisljale poput tipa, e veceras izlazim i trazim muskarca za sex samo i iskljucivo to...?
Hvala!!:hvala:

Kada će ko imati seks sa nekim ne bi trebalo da bude bilo čija briga do te osobe koja ima seks, odnosno osoba. E sada, mnogi muškarci devojkama pričaju priče o zatucanim nekim tako koje čekaju neznam koliko, sa jednim ciljem - da ti ne čekaš, već da budeš kul i pristaneš odmah. Dakle, spavaj sa njim odmah ako želiš seks odmah. Čekaj koliko hoćeš, ako ti se čeka. Ali obe stvari radi samo zato što ti tako želiš, a ne zato što ti je neko rekao da treba ovako ili onako. Postoje muškarci koji pričaju da vole žene koje hoće odmah, ali zapravo nije tako. A postoje i oni koji to pričaju i misle. Dakle, ne slušaj priče drugih, naročito tipa sa kojim se muvaš, već radi po svojoj želji i savesti i onda neće biti davanja ili ne davanja, već uživanja. Davanje je kada imaš seks sa nekim, a sama nisi spremna, bez obzira koji ti je put bilo uopšte ili sa njim. (Ovo nisam samo tebi iron kazala, već svima koje muči ovo pitanje.)
 
Kada će ko imati seks sa nekim ne bi trebalo da bude bilo čija briga do te osobe koja ima seks, odnosno osoba. E sada, mnogi muškarci devojkama pričaju priče o zatucanim nekim tako koje čekaju neznam koliko, sa jednim ciljem - da ti ne čekaš, već da budeš kul i pristaneš odmah. Dakle, spavaj sa njim odmah ako želiš seks odmah. Čekaj koliko hoćeš, ako ti se čeka. Ali obe stvari radi samo zato što ti tako želiš, a ne zato što ti je neko rekao da treba ovako ili onako. Postoje muškarci koji pričaju da vole žene koje hoće odmah, ali zapravo nije tako. A postoje i oni koji to pričaju i misle. Dakle, ne slušaj priče drugih, naročito tipa sa kojim se muvaš, već radi po svojoj želji i savesti i onda neće biti davanja ili ne davanja, već uživanja. Davanje je kada imaš seks sa nekim, a sama nisi spremna, bez obzira koji ti je put bilo uopšte ili sa njim. (Ovo nisam samo tebi iron kazala, već svima koje muči ovo pitanje.)

Brzo si promenila misljenje, ma nema svrab kad udari cesati se mora pa kako god bilo.

Neka neka to je ispravno.
 
Kada će ko imati seks sa nekim ne bi trebalo da bude bilo čija briga do te osobe koja ima seks, odnosno osoba. E sada, mnogi muškarci devojkama pričaju priče o zatucanim nekim tako koje čekaju neznam koliko, sa jednim ciljem - da ti ne čekaš, već da budeš kul i pristaneš odmah. Dakle, spavaj sa njim odmah ako želiš seks odmah. Čekaj koliko hoćeš, ako ti se čeka. Ali obe stvari radi samo zato što ti tako želiš, a ne zato što ti je neko rekao da treba ovako ili onako. Postoje muškarci koji pričaju da vole žene koje hoće odmah, ali zapravo nije tako. A postoje i oni koji to pričaju i misle. Dakle, ne slušaj priče drugih, naročito tipa sa kojim se muvaš, već radi po svojoj želji i savesti i onda neće biti davanja ili ne davanja, već uživanja. Davanje je kada imaš seks sa nekim, a sama nisi spremna, bez obzira koji ti je put bilo uopšte ili sa njim. (Ovo nisam samo tebi iron kazala, već svima koje muči ovo pitanje.)

Ovo neke muci i o tome je tema..sve ostalo je produkt tvog razmisljanja zbog kojeg ne uzivas u sexu.
 
Mada... ima tu neke logike. :think:
Stalo ti je do utiska, ako ti se tip svidja. :zaljubljena:
Ako nije ostavio neki utisak, iskoristis ga i hebe ti se sta ce misliti. :bye:
Bilo je i takvih momenata, kad malo bolje razmislim. :aha:

Sad ispadoh kontradiktorna, u odnosu na prethodni post.

Mah,uredu je meni to ok, ali zasto komplikovati bas ima mnogo nacina da se ostavi utisak,a sad to oko seksa otezati ipak ima nesto sto se moze i saznati jer balkan je malo mjesto na kojem se obicno svi motamo u krug!Ipak ne mora dati na prvom sastanku ali ne mora ici iz krajnosti u krajnost :D!
 
Pa ipak treba da prodje neko vreme bez obzira da li zelis sex ili ne.. Tako ce te vise postovati.. Sto te vise bude zeleo to je bolje.. Takav je bar moj stav.. Neko me naucio tome..

OK, ali bi bolje bilo da ne razmišljaš previše o njegovom mišljenju i poštovanju. Najpre razmišljaj o sebi. LJudi misle razne stvari o drugima, nema šablona. Zavisi od više stvari. Možeš ti da radiš sve po nekakvom pravilniku i opet da budeš grbava, kao i da radiš sve naopako, pa da budeš dobra u očima drugih. Činjenica je da ljudi poštuju samo one koji svojim ponašanjem pokazuju da poštuju sebe. Sve ostalo je relativno.
 
Kada će ko imati seks sa nekim ne bi trebalo da bude bilo čija briga do te osobe koja ima seks, odnosno osoba. E sada, mnogi muškarci devojkama pričaju priče o zatucanim nekim tako koje čekaju neznam koliko, sa jednim ciljem - da ti ne čekaš, već da budeš kul i pristaneš odmah. Dakle, spavaj sa njim odmah ako želiš seks odmah. Čekaj koliko hoćeš, ako ti se čeka. Ali obe stvari radi samo zato što ti tako želiš, a ne zato što ti je neko rekao da treba ovako ili onako. Postoje muškarci koji pričaju da vole žene koje hoće odmah, ali zapravo nije tako. A postoje i oni koji to pričaju i misle. Dakle, ne slušaj priče drugih, naročito tipa sa kojim se muvaš, već radi po svojoj želji i savesti i onda neće biti davanja ili ne davanja, već uživanja. Davanje je kada imaš seks sa nekim, a sama nisi spremna, bez obzira koji ti je put bilo uopšte ili sa njim. (Ovo nisam samo tebi iron kazala, već svima koje muči ovo pitanje.)

Mene ne muce nikakva pitanja jer mi je sex jako bitan za vezu i imam ga vrlo brzo, jer tako volim i zelim.. Ako mi se neko ne svidja mnogo na pocetku kad ce?:dontunderstand:
A cim mi se neko mnogo svidja, zelim sex i imam ga naravno.. Spavala sam sa tipom prvo veche i bila u vezi god i po dana tako da me prica o cekanju ne zanima.. Ali cisto me zanimalo kako druge forumashice razmisljaju...
 
Mene ne muce nikakva pitanja jer mi je sex jako bitan za vezu i imam ga vrlo brzo, jer tako volim i zelim.
Spavala sam sa tipom prvo veche i bila u vezi god i po dana tako da me prica o cekanju ne zanima..

Ti si pametna, ne mucis picu da bi nekom majmunu ispala fina.

Zena sto vise ima predrasuda vise smirgla i muci pi,cu do ludila. Da ih pice mogu napustiti ucinile bi to isti dan, nego jadne moraju biti uz takve lude gazdarice.

Tsh tsh tsh.:)
 
Ti si pametna, ne mucis picu da bi nekom majmunu ispala fina.

Zena sto vise ima predrasuda vise smirgla i muci pi,cu do ludila. Da ih pice mogu napustiti ucinile bi to isti dan, nego jadne moraju biti uz takve lude gazdarice.

Tsh tsh tsh.:)

Vidi svako za sve u zivotu ima pravo na sopstveni izbor, i ne volim da kritikujem druge a velicham sebe pogotovo kad je intima u pitanju.. Zao mi je samo sto svi pisu uopsteno, niko nece lichno:sad2:
 
Vidi svako za sve u zivotu ima pravo na sopstveni izbor, i ne volim da kritikujem druge a velicham sebe pogotovo kad je intima u pitanju.. Zao mi je samo sto svi pisu uopsteno, niko nece lichno:sad2:

Tvoj decko sigurno uziva sa tobom, ima nesto u tebi. Cipelice, pa guza u albumu. Garant mu malo malo pa dodjes bez gacica kod njega. Valjda lik to zna iskoristit.
 

Back
Top