DVOBOJ

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
drage zene, ako bi vas vas dragi kojim slucajem premlatio, kako bi reagovale?
jel bi probale da mu vratite fizicki, kad zaspi ili kad se okrene vi ga sapletete ili mu tresnete kristalnu vazu u potiljak? ili bi bacile na njega ormar?
sta bi radile, al najstvarnije, zamislite tu situaciju..odvratnu i groznu...
a vi muskarci, sta imate da kazete na to da se u 21. veku zene i dalje fizicki maltretiraju? ko tu nije evoluirao? zasto ne istucete komsiju bildera koji je visi za glavu od vas i ima 200 kg?? koliko mislite da gubite od muskosti ako udarite zensko?
ja mislim 100%
 
Ih, bre, Pile, pa ti samo o nekim sukobima, te jarci na brvnu, te ovo, te ono, hehe...
Imala je jedna slicna tema.
Rekoh tamo, ako me ikad iko bude udario, neko ce poginuti.
Ili on ili ja.
 
drage zene, ako bi vas vas dragi kojim slucajem premlatio, kako bi reagovale?
jel bi probale da mu vratite fizicki, kad zaspi ili kad se okrene vi ga sapletete ili mu tresnete kristalnu vazu u potiljak? ili bi bacile na njega ormar?
sta bi radile, al najstvarnije, zamislite tu situaciju..odvratnu i groznu...
a vi muskarci, sta imate da kazete na to da se u 21. veku zene i dalje fizicki maltretiraju? ko tu nije evoluirao? zasto ne istucete komsiju bildera koji je visi za glavu od vas i ima 200 kg?? koliko mislite da gubite od muskosti ako udarite zensko?
ja mislim 100%
udario :eek: nista...kraj. Bez price samo kraj.Zid. Nikad sebi ne bih dozvolila da nekog udarim...najmanje onog kog volim.
 
udario :eek: nista...kraj. Bez price samo kraj.Zid. Nikad sebi ne bih dozvolila da nekog udarim...najmanje onog kog volim.

e ebiga sad..
on te nokautira, ti padnes dole..
i dalje ga volis i ne bi se branila? ne bi reagovala?
sta on ima od toga sto ces ti bez reci da odes? jos mu olaksavas..
a odlazis sa modricama...zar ne bi imala prirodnu zelju da mu uradis slicno??
 
drage zene, ako bi vas vas dragi kojim slucajem premlatio, kako bi reagovale?
jel bi probale da mu vratite fizicki, kad zaspi ili kad se okrene vi ga sapletete ili mu tresnete kristalnu vazu u potiljak? ili bi bacile na njega ormar(fizicki nemoguce):)?
sta bi radile, al najstvarnije, zamislite tu situaciju..odvratnu i groznu...

a vi muskarci, sta imate da kazete na to da se u 21. veku zene i dalje fizicki maltretiraju? (Smrtnu kaznu odredio bi za to!)
ko tu nije evoluirao(Primitivci)?
zasto ne istucete komsiju bildera koji je visi za glavu od vas i ima 200 kg(Nemam takvog komsiju a zasto bi uopste i maltretirao covjeka na pravdi Boga)??
koliko mislite da gubite od muskosti ako udarite zensko(Ko god udari djevojku ili je pretuce je obican sljam i treba ga iskorijeniti,sta god da ona uradi,da prevari cak i da ti opali samar samo je treba ostaviti da nadje sebi nekog drugog i otici dalje!)(?
ja mislim 100%


...............................................................................................................................
 
Zakljuchala bih se u kupatilo sa mobilnim da mogu zvati pomoch
pa sutradan otishla kod rodtitelja i vishe se nikad ne bih vratila.
Ako me posle toga sacheka na ulici
otishla bih u policijsku stanicu na svim opshtinama
sve dok u jednoj ne bih pronashla inspektora
koji isto ima cherku
pa ga pozove na "razgovor"
jer je kazna 1500 dinara i opomena
 
dobro, onako ljudski, zar ne bi imale neki prirodni bunt i zelju da ga udarite, zgnjecite mu vacu pikslom, udarite u stomak drskom od metle..
bilo sta, bilo kakava reakcija prirodna za samoodbranu, za samoodrzanje..opstanak..
 
drage zene, ako bi vas vas dragi kojim slucajem premlatio, kako bi reagovale?
jel bi probale da mu vratite fizicki, kad zaspi ili kad se okrene vi ga sapletete ili mu tresnete kristalnu vazu u potiljak? ili bi bacile na njega ormar?

izbola ga nozem, bolje ja da mu presudim, nego da moja četa dolazi da mu namesta rebra. Ja bio onako nezno od srca ga bocnula koji put
 
e ebiga sad..
on te nokautira, ti padnes dole..
i dalje ga volis i ne bi se branila? ne bi reagovala?
sta on ima od toga sto ces ti bez reci da odes? jos mu olaksavas..
a odlazis sa modricama...zar ne bi imala prirodnu zelju da mu uradis slicno??
da li ga volim...? o tome bi razmislila kad se smirim..a reakcija pa,jasna...kraj iliti ne postojis ni za reakciju...i ne ne bih imala zelju da mu bilo sta uradim..zapocela si ozbiljnu temu...fizicko nasilje ne prastam...tu je crta koja se na prelazi,a ako se predje onda se nestaje..kraj.
 
:dontunderstand: kako bi iko normalan mogao da ostane miran i trpi da ga neko mlati?
Pa naravno da bi se branlila svim raspolozivim sredstvima(koja nisu smrtonosna,ne bih se ovako temperamentna usudila da se uhvatim za pistolj:besna:).A posle,naravno adio.
 
neeeeee opet:hahaha:

@tema.....ma mlatili bi se pa ko prezivi pricace:brus:

ne znam stvarno...najpametnije u takvoj situaciji odbraniti se sa sto manje sile da ne izazivas pa da dobijes jos vise i uvatiti tutanj....al ja nesto mislim da bi crkla ako mu ne vratim....a kako bih mu vraila...bem ga...vazu u vuglu:cool:....da znam posle bi i ja odgovara ako ga skembam...al sve mi se u glavi vrti ideja da bi stvarno morala da mu vratim....:mrgreen:

al aj da teoretisem pa da kazem da bi se povukla i smugnula samo....to zvuci najrazumnije i najpametnije....
 
dobro, onako ljudski, zar ne bi imale neki prirodni bunt i zelju da ga udarite, zgnjecite mu vacu pikslom, udarite u stomak drskom od metle..
bilo sta, bilo kakava reakcija prirodna za samoodbranu, za samoodrzanje..opstanak..

Pa naravno da bih.
Ne bih birala sta cu da dohvatim i cime cu da ga gadjam.
Ne dam, bre, niko da me maltretira.
Dosta mi je toga bilo u zivotu.
:evil:
 
Da li slucajno ili namerno nije bitno , bitno je da mu vratim. Ne volim da ostajem duzna.

fora iz filma...cikago...ma nebitno

da razumem to za vracanje....i ja sam takva....al u tim situacijama ne znam kolko je pametno vratiti jer mozes samo sebi da unistis zivot...u tim situacijama je tesko kontrolisati se....gadno u svakom slucaju
 
Kada se zaista nadjesh u toj situaciji
gledash da prezzivish
zakljanjash lice, bezzish
i sklupchash se na podu
da zashtitish vitalne organe
od chizme koja shutira.

tacno...ali sta posle...ajde da zamislimo da te umlati toliko da zavrsis na intenzivnoj....sta ako se zaustavi a ti budes sposobna da ustanes ....recimo takva situacija...da li bi onda posegla za necim da mu vratis ili bi se samo iskobeljala napolje nekako

ovo vazi i za samar....po meni ista osecanja izaziva i samar i sutiranje => mrznju...e u tom grmu lezi zec...sta kad te uhvati taj osecaj....da li vratiti ili se sabrati pa pobeci
 
ko uspe da pobegne ima srechu
ko ima nekog da mu pomogne ima srechu

ko s tim nema decu ima srechu

one manje srechne
iscrpljene od straha i zebnje
mole boga
da se neshto desi
i da se makar nochas
ne vrati kuchi pijan ili ljut.
 
Ne verujem da bih cutala i trpela, probala bih da uzvratim kako bilo, nema veze sto sam slabija fizicki, piksla, tv i ostalo... Dobila bih batine, ali bih se branila, a onda otisla...
 
ko uspe da pobegne ima srechu
ko ima nekog da mu pomogne ima srechu

ko s tim nema decu ima srechu

one manje srechne
iscrpljene od straha i zebnje
mole boga
da se neshto desi
i da se makar nochas
ne vrati kuchi pijan ili ljut.
Slazem se da postoje zene koje zive u "konc logoru" od braka....boriti se za sebe..uzeti decu ustati i otici...nije tu problem nasilnik,vec strah i osecaj ponizenja i krivice koji takav usadi svojoj zrtvi...snaga je potrebna da se pobedi vlastiti strah,a ne nasilnik....takvi su u stvari slabici i to vise klase...zato se i zaklanjaju iza nasilja...od zrtve postati pobednik...nikada se to ne postize nasiljem...
 

Back
Top