Zena - oglasni pano

Poruka
4.292
Oduvek sam se pitao koji to nagon i motiv tera zene da nagrde svoje telo i da od sebe naprave oglasni pano, to jest da se istetoviraju? Voleo bih da mi neka iztetovirana zena kaze koji je njen motiv bio da se istetovira? Na kraju krajeva zasto zene ogranicavaju svoje mogucnosti? Naime kao sto postoje muskarci kojima ne smetaju tetovaze kod zena postoje i oni kojima izrazito smetaju (kao meni), a netetovirane zene u smislu tetovaze nikome ne smetaju. Osim toga da ne govorim da postoje mnogi poslovi kod kojih je uslov da muskarac ili zena ne budu tetovirani. Takodje i Crkva ne dozvoljava skrnavljenje i tetoviranje tela.:think::think::think::think:
 
Poslednja izmena:
Oduvek sam se pitao koji to nagon i motiv tera zene da nagrde svoje telo i da od sebe naprave oglasni pano, to jest da se istetoviraju? Voleo bih da mi neka iztetovirana zena kaze koji je njen motiv bio da se istetovira? Na kraju krajeva zasto zene ogranicavaju svoje mogucnosti? Naime kao sto postoje muskarci kojima ne smetaju tetovaze kod zena postoje i oni kojima izrazito smetaju (kao meni), a netetovirane zene u smislu tetovaze nikome ne smetaju. Osim toga da ne govorim da postoje mnogi poslovi kod kojih je uslov da muskarac ili zena ne budu tetovirani. Takodje i Crkva ne dozvoljava skrnavljenje i tetoviranje tela.:think::think::think::think:

A što bi tačno bilo stalo do toga da li muškarac voli tetovaže ili ne???Bitno je da ih ona voli....Muškarac koji je voli voleće i ono do čega je i njoj stalo inače je nije ni dostojan...To sa crkvom je čista glupost....svako ima pravo da radi sa svojim telom šta hoće i to nije nikakav greh dok god nekoga ne povređuje.Pa to sa poslovima je već druga stvar i valjda osoba zna šta planira da radi u životu....šta je tačno sprečava kao lekarku ili veterinara da se tetovira...?
 
Na kraju krajeva zasto zene ogranicavaju svoje mogucnosti? Naime kao sto postoje muskarci kojima ne smetaju tetovaze kod zena postoje i oni kojima izrazito smetaju (kao meni)

..joj.. :sad2:
..ogranichena sam..na zivot bez tebe..

..inache, zivotni san svake zene je da se dopadne neogranichenom broju mushkaraca.. :roll:

@tema
..motivi zene da se tetovira su isti kao i motivi mushkarca da se tetovira..
 
od probirača nema ..bača.
bodyartsurlasg5.th.jpg


"Jače! Gurni jače!", klicala je Donamileva. Kojatkin Gorjanovič nije smeo.
Bojao se da se ne otkine lanac i da ona ne odleti s ljuljaške i glavom udari u obližnje drvo. :)
 
A jel si ti to svestenik pa znas ili si pitala nekog svestenika ili sama kreiras veronauku po svojoj volji i nahodjenju??? Pitaj nekog svestenika da li je tetoviranje svetogrdje ili ne pa tek onda kazi sta kaze crkva, ovako nemoj na svoju ruku. Ja koliko znam to jeste svetogrdje i skrnavljenje svog tela kad se neko istetovira.

Ja nisam rekla da sam sveštenik niti bilo šta drugo...znam da crkva to propoveda isto tako ko što neke crkve propovedaju tetoviranje...Mislim da to stvarno nema nikakve veze sa gresima već sa lažnim moralom najviše....
 
A jel si ti to svestenik pa znas ili si pitala nekog svestenika ili sama kreiras veronauku po svojoj volji i nahodjenju??? Pitaj nekog svestenika da li je tetoviranje svetogrdje ili ne pa tek onda kazi sta kaze crkva, ovako nemoj na svoju ruku. Ja koliko znam to jeste svetogrdje i skrnavljenje svog tela kad se neko istetovira.

A ako istetoviras sliku Isusa preko celih ledja?
 
Ох, Боже, ја место ника Тражим_цуру_забрак, прочитала Тужни патак...:confused::lol:

Па све мислим како да признам Пачету да на левом рамену имам истетовирано ЈНА 1988. и хоће ли ме и такву волети... :sad2:
 

Back
Top