Baby friendly restorani, kafici i sl. u Beogradu

Molly Bloom

Zainteresovan član
Poruka
313
Pozdrav!
Pitam se da li postoji mesto gde bih mogla da povedem sina, a da ne dozivim neku neprijatnost. Bebac ima 9 meseci, ne ostavljam ga nikome na cuvanje, dojim ga i tako... Muz i ja nigde nismo izasli od kako se rodio, a voleli bismo da proslavimo godisnjicu braka u nekom restoranu... ili da popijemo sa prijateljima kafu u gradu opusteno...
Samo, nemam nikakvu ideju gde bismo mogli da odemo :think: Zna li neko?
 
I moja su negativna iskusva sa izlascima sa bebom,pa sve do 2 godine!

Evo sada mala ima 6 mj i nigdje ni mi ne idemo,i necu sigurno do proljeca ni mrdnuti! Samo se svi iznerviramo i dijeca i mi pa to onda bude bas bezveze:thumbdown:

Slazem se sa mackicom,moze i kod kuce da se napravi lijepa atmosfera i mnooogo opustenija za sve!!!:super:

I sretna godisnjica!!!
 
lepo nađi nekoga da pričuva bebca na par sati,toliko može da izdrži i bez dojenja,pa sa mužićem se malo sami opustite...nema smisla voditi tako malu bebicu u restoran,kafanu...em dim,em ako nije navikao na gužvu,na buku,što ga maltretirati...a ako nemaš kome da ga ostaviš mackica je lepo napisala,kada beban zaspi,vi upalite sveće,skuvate nešto,poručkate itd...evo romantike..
 
Restoran Frans je vrlo predusretljiv prema porodicnim varijantama sa malom i malo vecom decom.Imaju stolice za decu,kocke,bojanke...tvoje dete je beba pa je u toj varijanti najbolje vreme kada je vreme popodnevne sieste ili uvece...Tamo je tiho,nema glasne muzike i beba moze bez problema da spavka.
A vi zene navalile na svece i kucne carolije..ybes to kad mora da se spremi pa jos i sudovi da se peru posle..
Nije meni to nikakva romantika...:)
 
Za godisnjicu braka sigurno ga treba ostaviti nekom na cuvanje za tih par sati ...i nista mu nece biti , a za izlaske sa prijateljima , zasto ga ne voditi ....mora da se navikava .....ja sam moju vodila sa 2 meseca na more u hotel , a sa 4,5 meseca za Singapur , opet hotel i nista joj nije falilo ...kako dete naviknete tako ce i njemu a i vama biti.....samo opusteno , nije od stakla !
 

Back
Top