Muskobanjaste Zene...

Slonce

Legenda
Poruka
56.944
...avaj...ova pojava sa nepoznatim epicentrom siri se manijakalnom brzinom...izuzevsi urmasice...ciji je "izgled" davno definisan...sa koliko muzevnih zena srecete se u rl...u mentalnom sklopu naravno...a i fizickom...kakve su to zene...gde je njihov habitat...

...i pitanje...da li je "zenstvena zena" ugrozena vrsta?

...podpitanje...u cijoj bi se ulozi radije nasli...Darth Vader VS Anakin Skywalker? :lol:
 
zar je tako? jel ih ima mnogo u tvom okruzenju?
ja bio skoro tamo, nisam primetio tako nesto.
ima toga ovde al na prikladnim mestima.
zna se ko de ide i ko se sa kim srece i sudara.

al muskobanjaste zene u srbiji kao opsta pojava, pa brate, ako je tacno to je alarmirajuce
 
Sestra mog druga iz osnovne je bila gromada sa maljama na licu...mogla je volu rep da ishchupa...silovao je neki majmun posle pa je bila u bedaku...a on sav curica,znao da me vrati kuchi ako mi se charape ne slazzu uz suknju...postao maneken kasnije
malo im se desila zamena...ali mogu rechi da je ona bila veoma zzena iako nije tako delovala
 
Sestra mog druga iz osnovne je bila gromada sa maljama na licu...mogla je volu rep da ishchupa...silovao je neki majmun posle pa je bila u bedaku...a on sav curica,znao da me vrati kuchi ako mi se charape ne slazzu uz suknju...postao maneken kasnije
malo im se desila zamena...ali mogu rechi da je ona bila veoma zzena iako nije tako delovala

Podseti me sad...
Drugarica iz klupe u osnovnoj baaaaaas muskobanjasta, ceo zivot.
Trenira rukomet, ima ramena kao musko, i sto kazes, moze volu rep iscupati.
A brat njen rodjeni...paaaaa...reci cu samo...moju komsinicu muz ostavio zbog nega...nju i petogodisnju cerkicu....samo dosao jedan dan i rekao joj : "Hocu razvod."
Ona pitala zasto, a on joj rekao : "Ja volim D....". Shock...Zalosno.
 

Back
Top