Smestaj u Becu

Branko-73

Početnik
Poruka
1
pozdrav svima !

nedavno smo moja supruga i ja odsedali u jednom od ovih apartmana u Becu -- vienna-apartments.beep.de -- i mogu samo da vam ih srdacno preporucim!

cena, smestaj, usluga sve je EXTRA KLASE ! bukvalno kao da smo u INTERCONT-u odsedali a ne u privatnom smestaju. saam centar grada Beca je nedaleko od lokacije na kojoj se ovi apartmani nalaze!

vlasnik ovih apartmana je nas covek iz dijaspore, obrazovan i zaista fin (mladji) gospodin sto je za nase privatnike u dijaspori veoma retka pojava. tako da se mozete prilikom rezervacije obratiti i na srpskom jeziku sto je takodje veoma prakticna stvar

ako planirate boravak duzi od 7 dana pitajte obavezno za popust!

pozdrav svima
Branko BGD
 
Mozete li , molim Vas da mi kazete koji je to smestaj u kom ste bili ? Ne uspevam da vidim. Hvala.

Poruka na koju si odgovorio je osam (8) godina stara, od korisnika koji je ovde samo tu jednu poruku napisao...

Da ne pričam što smrdi pola na prevaru (Bečki apartmani na .de adresi :roll:, koja uzgred više i ne postoji), pola na promociju i reklamu :rtfm:
 
Poslednja izmena:
preko airbnb mozes da nadjes stan na 1 mesec, ali tesko da bi u tom slucaju moglo da te izadje manje od 1200-1300e, jedino da je vas vise pa da podelite trosak, onda po par stotina € mozda i ne bi bilo tako dramaticno!
 
Koliko kosta kirija u Becu za neku garsonjeru ili jedno i po soban stan? U centru i van centra. Koliko se najmanje prevozom ide do centra? Jel moze neki sajt za trazenje stanova i neki za gradski prevoz po Becu. Nesto kao nas Planplus.
 

Back
Top