Uhapšen bivši savetnik ministra za KiM

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Uhapšen bivši savetnik ministra za KiM
Autor: FoNet | 20.11.2008. - 19:52

Savetniku ministra za Kosovo i Metohiju u prethodnoj Vladi, Miloradu Todoroviću, određen je pritvor do 30 dana, zbog sumnje da je izvršio dva krivična dela, javlja FoNet.

Prema izvorima FoNeta u MUP-u Srbije i Okružnom sudu Gnjilane, koji radi u Vranju, Todorović je uhapšen pre dva dana zbog sumnje da je učinio krivična dela zloupotrebe službenog položaja i falsifikovanja službenih isprava.
Todorović je bio i ministar u kosovskoj vladi ispred Koalicije Povratak, kao i vršilac dužnosti direktora Doma zdravlja u Šilovu.
Todorović je član Glavnog odbora Demokratske stranke Srbije.

Opet DSS?
Sto me to ne cudi?

:mrgreen:
 
Da li je neko primetio "poziv" na televiziji, čini mi se "Nahranite gladne na Kosovu, jedan poziv jedan obrok" ? Tako nekako..
A iz budžeta se izdvaja silan novac (nisam sigurna ali mi se čini da je baaaaš veliki iznos) za Kosovo... Za taj novac bi godinu dana bez problema moglo da se nahrani ono malo ljudi dole...
Pljačka pod nazivom Kosovo, i dalje traje.
 
Da li je neko primetio "poziv" na televiziji, čini mi se "Nahranite gladne na Kosovu, jedan poziv jedan obrok" ? Tako nekako..
A iz budžeta se izdvaja silan novac (nisam sigurna ali mi se čini da je baaaaš veliki iznos) za Kosovo... Za taj novac bi godinu dana bez problema moglo da se nahrani ono malo ljudi dole...
Pljačka pod nazivom Kosovo, i dalje traje.

i te kako.neki ovamo kazhu: "kako je ljepo zhiveti kao bubreg u loju".e sad ko je bubreg a ko loj:whistling:
 
Da li je neko primetio "poziv" na televiziji, čini mi se "Nahranite gladne na Kosovu, jedan poziv jedan obrok" ? Tako nekako..
A iz budžeta se izdvaja silan novac (nisam sigurna ali mi se čini da je baaaaš veliki iznos) za Kosovo... Za taj novac bi godinu dana bez problema moglo da se nahrani ono malo ljudi dole...
Pljačka pod nazivom Kosovo, i dalje traje.

ima na forumu jedan strucnjak po tom pitanju, na neshko101 se odazivka, pitaj njjega, on ce ti sve potanko objasniti
 
Opet DSS?
Sto me to ne cudi?

:mrgreen:

KOSOVO JE SRCE SRBIJE!!!
To je bila njihova parola pre izbora,ali nekoliko puta sam ukazivao i pisao na forumu o ovom "patriJoti".
Ostade im srce na Kosovu,pare u banci a oni iza resetaka...Nego pitam se kako da vrate nama na Kosovu 4 godine zivota koje su nam ukrali,kako dok su nasa deca gladovala a oni patriote uzivali i krali od drzave...za njih (DSS)su svi koji nemisle kao oni izdajnici,svi koji su pokusali da ukazu da je velika pljacka Srba na KiM,gradjani drugog reda...
Kako BRE ovi LOPOVI iz DSS-a da vrate pare,jer su svi teski po nekoliko miliona evra?To su pare gradjana Srbije iz budzeta!!!
E a ovaj jadnik je jedan samo u nizu koji su pljackali,tata im je Samardzic,ali POCELO je valjda ce pravda stici i njega???
POMOZI BOZE!!!
 
Poslednja izmena:
Izvori bliski istrazi naveli su da se sumnja da je Todorović "zloupotrebio veliku količinu državnog novca" i da mu je istražni sudija odredio pritvor od 30 dana, javlja Tanjug. Ti izvori su dodali da je Todorović odbio da preda dužnost direktora Zdravstvenog centra u Kosovsko-pomoravskom okrugu.

On je odlukom Upravnog odbora Zdravstvenog centra prošle godine razrešen funkcije direktora i na to mesto je imenovana Jelica Krčmarević.

Koristeći poziciju savetnika bivšeg ministra za Kosovo i Metohiju, Todorović je odbijao da preda dužnost direktora Zdravstvenog centra, rečeno je Tanjugu, uz napomenu da je Jelica Krčmarević izabrana za direktora legalno, ali da zbog opstrukcije nije mogla da obavlja tu dužnost.

Legalista a?

:mrgreen:
 
Da li je neko primetio "poziv" na televiziji, čini mi se "Nahranite gladne na Kosovu, jedan poziv jedan obrok" ? Tako nekako..
A iz budžeta se izdvaja silan novac (nisam sigurna ali mi se čini da je baaaaš veliki iznos) za Kosovo... Za taj novac bi godinu dana bez problema moglo da se nahrani ono malo ljudi dole...
Pljačka pod nazivom Kosovo, i dalje traje.

ISTINA,sto vise novca za KiM,to i vise gladnih na KiM,novac dolazi do ovakvih patriota,kao sto je g-din Todorovic...
IH ali to su male pare,koliki su ovi bili lopovi...to je sitnica,ove bre nemogu da zadovolje ni milioni evra,a kamoli "jedan SMS za jedan obrok"...
E Srbijo moja,kakve si cuvare granica (DSS)imala...jadan li si narode moj kad te Kostunjavi brani i brine o tebi....a Samardzic brine o Srbima na KiM:dash::dash::dash:????:dash::dash::dash:
 

Back
Top