NEMCI napali bombom UNMIK pre koji dan

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.071
v116204p0.jpg


Kosovska policija uhapsila je trojicu državljana Nemačke zbog sumnje da su bacili eksplozivnu napravu u dvorište zgrade Međunarodne civilne kancelarije u Prištini, javila je Radiotelevizija Kosova (RTK).

Kako je javio RTK, državljani Nemačke nemaju diplomatski imunitet i u pritvoru su od srede popodne.

Policiji, kako je javio RTK, nisu poznati motivi napada i istraga se nastavlja.

Eksplozija se dogodila 14. novembra oko 17.30, kada je pričinjena materijalna šteta,

Prištinski list "Infopres" prethodno je objavio da je jedan od članova diplomatske misije na Kosovu glavni osumnjičeni za eksploziju u dvorištu zgrade Međunarodne civilne kancelarije (ICO) u Prištini.

(Beta)

Ajoj ludila... :hahaha:
 
v116204p0.jpg


Kosovska policija uhapsila je trojicu državljana Nemačke zbog sumnje da su bacili eksplozivnu napravu u dvorište zgrade Međunarodne civilne kancelarije u Prištini, javila je Radiotelevizija Kosova (RTK).

Kako je javio RTK, državljani Nemačke nemaju diplomatski imunitet i u pritvoru su od srede popodne.

Policiji, kako je javio RTK, nisu poznati motivi napada i istraga se nastavlja.

Eksplozija se dogodila 14. novembra oko 17.30, kada je pričinjena materijalna šteta,

Prištinski list "Infopres" prethodno je objavio da je jedan od članova diplomatske misije na Kosovu glavni osumnjičeni za eksploziju u dvorištu zgrade Međunarodne civilne kancelarije (ICO) u Prištini.

(Beta)

Ajoj ludila... :hahaha:

adolf_hitler.jpg



Nemci? Ma nije moguće?
Da nisu oni nemci koji su iscenirali 31. avgusta 1939 napad na nemačku radio stanicu, optužili Poljsku i napali je tako započevši 2. svetski rat!?
 
Kako gotivci? Nisu se odvajali na stranu?... Kod nas su se Albanci i Splićani uvek odvajali na stranu , ko da su sektaši...:mrgreen:

..pa svi su se odvajali u "zeme", a ja sam bio jedini begradjanin pa sam bio "dobar" sa svima..najbolji sa zagrebchanima ..verovao ili ne..shipci su bili ok i bili su takmicharski raspolozheni.:lol:..mukice..znash ono vracamo se gadjanja,ja (naravno) dobio nagradno izlazak u grad, a oni me gledaju ko da sam svetski prvak, nako sa poluotvorenim ustima..:rotf:
 

Back
Top