Totalni Kasko

ostoja-91

Zainteresovan član
Poruka
126
Evo citam neke tekstove i nailazim na podatak da se opet krade Zastavin segment vozila........Cuo sam da je jedina zastita taj Kasko da se uplati....da li neko zna koliko bi taj Kasko izasao za Zastavu 10???Unapred vam hvala.....
 
Sto se tice Zedera....rado bih ugradio ali je jos pod garancijom pa ne mogu....pitao sam i kao prekidaju garanciju.....cuo sam nekoliko slucaja da su obijali 10-ku...pa mi nije bas svejedno........
 
........a jeeeeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeeeeeee...............................
procitaj malo....Nemci i Zastavina vozila se kradu jer su dosta zastupljena......idu u delove

dojche da, bas ih kradu. Zastava sam cuo da se ne rasklapaju, no idu nekud. Jedne noci u KGu ukradeno 6 avta. Sto floridi sto vw, audi... sta se radiiii sunce ti...:D

ako imas novci za kasko uplati, sta da ti rechem...

ja sam pre za:

* alarm (skup je uredjaj protiv alarma da bi ga neko koristio za zastavu (ekskalibur, Dr.Alarm, cobra...))

* prekidach ( skriven prekidac u kabini. Oko 30eura je mom drugu napratio elektricar za c220cdi i mirno spava)

* kombinacija elek. signala pre paljenja ( na jednoj golf trojci secam se da si trebao da das kontakt, pritisnes kocnicu dva puta i pritisnes jednom prekidac za grejac zadnje shoferke i tek da ga upalis)

jeftinije je od kaska...od ova tri ja sam za alarm od 300eura.
 
Ja imam fabricku CB sa alarmom i LK.........


pa druzhe dosta je...
josh jedino da ga vezhesh nekim debelim lancem za banderu i u njega turish par pitova :D

vw-lock-01.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top