pitanje za devojke

Pitanje je sta podrazumevas pod cutljivoscu? Tebi, meni i nekom trecem licu, to ne mora isto da znaci.. Tj. relativno je pitanje granica izmedju cutljivosti, normalnog govora (da tako kazem) i brbljanja. Meni licno cutljivost, sama po sebi, ne smeta. Cak me i privlaci na neki nacin. Ali, osnovno pitanje je zbog cega je takav. Da li je stidljiv, ili nema sta da kaze, jer je glup, pa i kad kaze lupi, ili je jednostavno u komunikaciji kratak i jasan, pomalo ozbiljan, nema potrebu da mlati praznu slamu satima itd? Meni se nekako cini da ciljas upravo na situaciju kada se vode tzv. prazne price (u kaficu, ili na rodjendanu..) gde se cesto desava da gomila ljudi vodi neznamkakodaihnazovem, ali ajde, pomalo bezvezne, besmislene razgovore. Nekim ljudima takav vid komunikacije ne odgovara, pa zato u njoj i ne ucestvuju preterano, pa onda nekome ispadnu cutljivi. Ne znaci da su takvi uvek. U odnosu 1 na 1 mogu biti potpuno drugaciji. Ili u situaciji kada se vodi nekakva konstruktivna rasprava. Al' sam zapetljala, ne mogu vise :(
 
sta pomislite o decku koji je u drustvu cutljiv? izvinjavam se ako ova tema postoji al u pretragi nisam naisao.

Zavisi sta podrazumevas pod cutljivoscu. Ako ama bas nista ne prica ili govori samo kada mora, ja steknem utisak da je mozda potisen. Ili stidljiv.

Pa se onda pitam zasto je potisen? Ili zasto je stidljiv?

Pa onda krenem u turneju sveta pop psihologije u kojem se ispituju motivi cutljivosti.

Cudakinja sam, znam.
 
Ja volim cutljive momke... onda ja mogu da pricham... =DD

Eh, postoje takvi momci/devojke koji ceo rozendan/zurku/skup provedu izolovani od ostalih, sede u nekom coshku i ne komuniciraju ni sa kim... obichno sednem pored tako nekog i pokrenem prichu ili ga/ju uvuchem u masu da igra, pricha... Jer cutljivi ljudi su uglavnom stidljivi... pa im teba neko da ih podrzi i pogura u drushtvu...

E sad, bash kao shto je rekla Tallulah ljudi koji su cutljivi u drushtvu ne moraju biti takvi i kada komuniciraju sa samo jednom osobom...

Mene vishe interesuje shta misle o brbljivicama?! XD
 
Ja volim cutljive momke... onda ja mogu da pricham... =DD

Eh, postoje takvi momci/devojke koji ceo rozendan/zurku/skup provedu izolovani od ostalih, sede u nekom coshku i ne komuniciraju ni sa kim... obichno sednem pored tako nekog i pokrenem prichu ili ga/ju uvuchem u masu da igra, pricha... Jer cutljivi ljudi su uglavnom stidljivi... pa im teba neko da ih podrzi i pogura u drushtvu...

To i ja obicno uradim... :p
Znate, u razredu su me zvali Brbljana (ime mi je Biljana). Nije smesno
 
volim da slusam,tako da mi pricljivi ne smetaju
osim ako ne melju jedno te isto... :aha:
ni cutljivi mi ne smetaju,posto sam i sama takva u velikom drustvu
mada ne volim ni onu neprijatnu tisinu...
u prinicpu je nebitno da li je neko stidljiv,misteriozan ili sta vec..
uglavnom sa svakom osobom mozes pronaci makar jednu zajednicku temu
meni licno,tisina prija

enjoy the silence...
 
Ja volim cutljive momke... onda ja mogu da pricham... =DD

Eh, postoje takvi momci/devojke koji ceo rozendan/zurku/skup provedu izolovani od ostalih, sede u nekom coshku i ne komuniciraju ni sa kim... obichno sednem pored tako nekog i pokrenem prichu ili ga/ju uvuchem u masu da igra, pricha... Jer cutljivi ljudi su uglavnom stidljivi... pa im teba neko da ih podrzi i pogura u drushtvu...

E sad, bash kao shto je rekla Tallulah ljudi koji su cutljivi u drushtvu ne moraju biti takvi i kada komuniciraju sa samo jednom osobom...

Wind_of_change hvala ti sto napisa ovo da ne moram da se mucim da kucam:klap:
 
Vise volim da sam u drustvu ljudi koji manje pricaju nego onih koji to cine non-stop i to samo da bi bili u centru paznju,a pritom samo gluposti lupaju..
ima ljudi koji mnogo pricaju,i da to pametno zbore,ali retki su..

cutljiviji momci su stidljivi, i na kraju kada se opuste, bude sve okej.
ja sam bar uvek imala takva iskustva:)

ali je definitivno da ne volim brbljive momke.. o to ne...
 
Pa nemam pojma... Uvek se svima više dopadne onaj pričljiviji i opušteniji lik, ali meni su mnogo simpatičniji ti što su čutljiviji od onih što vrcaju od samopouzdanja. I ja imam taj problem kada odem u neko novo društvo, gde ne znam gotovo nikog... :( Pa, sve u svemu-ne mislim ništa loše, verovatno bih ja onda počela da pričam u pokušaju da njega malo animiram ili tako nešto...;)
 
..imam takve primerke u odeljenju kojima vadim reci iz usta pa obicno toliko i ne komuniciramo
stidljivi su (mada ja imam i primerke glupana koji pricaju samo sa sebi slicnima), vise volim pricljive ovi drugi mi izgledaju kao da nemaju samopouzdanja pa zato...mada postoji i decak koji ne prica toliko a bas je pametan i sve to
tako da to na kraju krajeva nema veze kod svakog je razlicito,
moram upoznati takvu osobu da bih videla o cemu se zapravo radi.....:)
 
jesi li ti devojka?
...salim se ;) :lol:

Pa da bi me devojke volele moram da budem cutljiv:mrgreen:


Eh, Stole... ne se brigash... ima devojaka koje vole prichlive momke... samo ako me prichaju preeeevishe... oke si ako pushtash i nju da dodje do rechi...


A shta je sa devojkama?

Brbljivice ili cutljive?



Hvala bogu sto je poslao te koje vole brbljive:lol::mrgreen: Ma ja se obicno malo ucutim kad sam sa devojkom...barem par sati, dok je ne upoznam:lol: :lol:


Naravno brbljive(do neke mere:lol:):worth: Smorilo me da moram da im klestima izvlacim reci iz usta....i smorilo me da lupam sta mi prvo padne na pamet:lol: :lol:
 

Back
Top