RATKO MLADIĆ - ekskluzivno

Prvi dio ankete: stav o R.M. / drugi dio Jel to na slici R.M.

  • Ratko Mladić je srpski heroj

  • Ratka Mladića NE treba izručiti Haagu

  • Ratko Mladić je nevin dok mu se ne dokaže krivnja

  • Ratka Mladića treba izručiti Haagu

  • Ratko Mladić je ratni zločinac

  • Briga me za Ratka

  • 1) "Ratko Mladić - jasno k'o slika" ;)

  • 2) "češki turist u razgledavanju" ;)

  • 3) "propali model Calvina Kleina" ;)

  • 4) "pacijent Dragana Dabića" ;)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kyo.

Elita
Poruka
22.685
Pojavile se nove fotke Ratka Mladića

0409007.17.jpg

Ratko??? (Foto: JUGpress)

Nepoznati čitatelj poslao je nekoliko fotografija srbijanskom portalu JUGpress, tvrdeći da se na njima nalazi ratni zločinac i najtraženiji haaški bjegunac Ratko Mladić.


Redakcija JUGpressa piše kako novinari tog portala nisu bili u prilici uvjeriti se da li je zaista ratni zločinac Ratko Mladić snimljen u šetnji, no, dodaju, fotografije su objavili kako bi haaškog bjegunca prepoznao netko od čitatelja.

Podsjetimo, nakon što je Europska unija poručila da će bez uhićenja Mladića Srbija teško ući u Uniju, srbijanska vlada upregnula je sve snage i započela veliku potragu za Mladićem.

Tako je nedavno specijalna policija, naoružana do zuba, okružila jednu tvornicu plastične stolarije u Srbiji, pa se po srbijanskim medijima proširila vijest da je policija došla do značajnih otkrića koja bi mogla dovesti do uhićenja haaškog bjegunca.

0011007.17.jpg

Haaški bjegunac glavom i bradom.... i kapom


Glavni haaški tužitelj Serge Brammertz poručio je srbijanskoj vladi da nema novih rokova za izručenje preostale dvojice haaških bjegunaca (Mladića i Gorana Hadžića), jer ''su svi dosadašnji rokovi odavno prošli''.

http://www.net.hr/vijesti/europa/page/2008/11/19/0395006.html

-----------------
šta vi mislite?

naravno bez ankete ništa:mrgreen:

Anketna pitanja (čak su dva)

Prvi deo ankete:
Vaš stav stav o Ratku Mladiću i o njegovom izručenju?

1) Ratko Mladić je srpski heroj
2) Ratka Mladića NE treba izručiti Haagu
3) Ratko Mladić je nevin dok mu se ne dokaže krivnja
4) Ratka Mladića treba izručiti Haagu
5) Ratko Mladić je ratni zločinac
6) Briga me za Ratka

drugi deo ankete
Jel to na slici Ratko Mladić?

1) "Ratko Mladić - jasno k'o slika" ;)
2) "češki turist u razgledavanju" ;)
3) "propali model Calvina Kleina" ;)
4) "pacijent Dragana Dabića" ;)

(drugi deo ankete nije plod moje mašte već preuzeto sa jednog hrvatskog sajta) :idea:
 
Poslednja izmena:
Kako Nesa Taksista kaže...pored ostalog..........na jednom forumu :
.............................................................................................................................
Po meni je poenta u tome što o Mladiću, Karadžiću, Srebrenici i svemu tome već ima šurnaest tema i zaista je besmisleno otvrati nove.
..............................................................................................................................
PS

Pa ajde Žongler zatvarajte i ovu pa da Ti verujem............samo da skontam ovo ŠURNAEST.................:hahaha::hahaha:
 
Pojavile se nove fotke Ratka Mladića

0409007.17.jpg

Ratko??? (Foto: JUGpress)

Nepoznati čitatelj poslao je nekoliko fotografija srbijanskom portalu JUGpress, tvrdeći da se na njima nalazi ratni zločinac i najtraženiji haaški bjegunac Ratko Mladić.


Redakcija JUGpressa piše kako novinari tog portala nisu bili u prilici uvjeriti se da li je zaista ratni zločinac Ratko Mladić snimljen u šetnji, no, dodaju, fotografije su objavili kako bi haaškog bjegunca prepoznao netko od čitatelja.

Podsjetimo, nakon što je Europska unija poručila da će bez uhićenja Mladića Srbija teško ući u Uniju, srbijanska vlada upregnula je sve snage i započela veliku potragu za Mladićem.

Tako je nedavno specijalna policija, naoružana do zuba, okružila jednu tvornicu plastične stolarije u Srbiji, pa se po srbijanskim medijima proširila vijest da je policija došla do značajnih otkrića koja bi mogla dovesti do uhićenja haaškog bjegunca.

0011007.17.jpg

Haaški bjegunac glavom i bradom.... i kapom


Glavni haaški tužitelj Serge Brammertz poručio je srbijanskoj vladi da nema novih rokova za izručenje preostale dvojice haaških bjegunaca (Mladića i Gorana Hadžića), jer ''su svi dosadašnji rokovi odavno prošli''.

http://www.net.hr/vijesti/europa/page/2008/11/19/0395006.html

-----------------
šta vi mislite?

Kyo, nije da te teram, inače za neke sa ovog foruma nisam patriota, ali zašto malo ne pogledaš svoju državu... ti sa svojom državom se sprdaš, ali malo nekada preteruješ i u sprdnji na tuđ račun... ovo ti je moj prijateljski savet.
 
Нигде није доказано да је ратни злочинац.

u pravu si nije dokazano ni na jednom sudu al ga se tereti vrlo ozbiljnim dokazima...tako bar upućeniji kažu

eto ja sam između opcije Briga me za Mladića i Ratko Mladić j nevin dok mu se krivnja ne dokaže izabrao neutralniju a to je neka ode na sud, jer svojim bjegom samo daje naslutiti da je kriv za nešto...eto svi verujemo u pravdu državu...da idim ko ne veruje...ručice gore:mrgreen:;)

Kyo, nije da te teram, inače za neke sa ovog foruma nisam patriota, ali zašto malo ne pogledaš svoju državu... ti sa svojom državom se sprdaš, ali malo nekada preteruješ i u sprdnji na tuđ račun... ovo ti je moj prijateljski savet.
:thumbdown:
da se razumemo
1. nemaš to pravo da određuješ ko će gde biti da određuješ nit si moderator nit si mi žena, majka...:rtfm:
2. internet je slobodan medij za razliku nekih glava ograničenih pogleda koji surfaju na istom:rtfm:
i
3. ako se može tolerisati pljuvačina po celokupnoj jednoj državi i narodu bez sankcije (pljuvačinu odobravam samo kad su ustaše, hrvatski ratni zločinci,Tupson i vladajuća korumpirana garnitura u Hrvatskoj u pitanju....za ostalo ne...u Hrvatskojima velik broj normalnih ljudi po kojima ovde neki forumaši pljuju svesn il nesvesno)
onda mogu i ja ovu temu otvoriti ...jer se radi o poslednjoj vesti
:rtfm:
 
u pravu si nije dokazano ni na jednom sudu al ga se tereti vrlo ozbiljnim dokazima...tako bar upućeniji kažu

eto ja sam između opcije Briga me za Mladića i Ratko Mladić j nevin dok mu se krivnja ne dokaže izabrao neutralniju a to je neka ode na sud, jer svojim bjegom samo daje naslutiti da je kriv za nešto...eto svi verujemo u pravdu državu...da idim ko ne veruje...ručice gore:mrgreen:;)


:thumbdown:
da se razumemo
1. nemaš to pravo da određuješ ko će gde biti da određuješ nit si moderator nit si mi žena, majka...:rtfm:
2. internet je slobodan medij za razliku nekih glava ograničenih pogleda koji surfaju na istom:rtfm:
i
3. ako se može tolerisati pljuvačina po celokupnoj jednoj državi i narodu bez sankcije (pljuvačinu odobravam samo kad su ustaše, hrvatski ratni zločinci,Tupson i vladajuća korumpirana garnitura u Hrvatskoj u pitanju....za ostalo ne...u Hrvatskojima velik broj normalnih ljudi po kojima ovde neki forumaši pljuju svesn il nesvesno)
onda mogu i ja ovu temu otvoriti ...jer se radi o poslednjoj vesti
:rtfm:

Ne mene savršeno boli uvo, dal ćeš ti otvarati teme ko je su sprdnja na račun Srbije... nego jednostavno, moraš imati neku određenu granicu, jer na ovom istom forumu, imaš patriota, imaš četnički nastrojenih korisnika, imaš razumnih, nerazumnih ljudi... jednostavno, imaj neko poštovanje prema nekom narodu.... ovo ti je moj prijateljski savet...:aha:
 

Back
Top