Ispoljavanje osecanja...a.k.a ja je ljubim, ona podriguje...

SeanJohn

Zainteresovan član
Poruka
272
Prica ide 'vako:
Bejasmo prijatelji, dugo, i onda nam nesto kvrcnu u glavama da budemo nesto vise od prijatelja.I evo, to traje vec 2 meseca.

Problem:
Imam osecaj da se mnogo vise "trudim" oko toga da veza uspe.Ona je nekako zatvorena, i ponekad steknem utisak da je "nezainteresovana" oko svega.Mogu reci da se prema njoj ponasam kao prema nijednoj pre.Dajem 110% od sebe da se oseca posebno, i da joj bude lepo.Ona je malo drugacija od mene sto se tice pokazivanja osecanja, treba kljestima da izvlacis iz nje.Problem je u tome sto cesto popiydim i zapitam sebe zasto se uopste i trudim toliko?Znam da cu joj morati reci u skorije vreme, necu ovo trpeti vise...

Da li ste vi imali ovakve situacije?
 
ne ali ti prijatelju mogu reci da si u velikim govnima, ocigledno je da si je zavoleo i previse i sada ocekujes to zauzvrat
nazalost, niko nikoga isto en voli, tako da si u zescem tripu, kao kad je Joda mislio pobediti emperora ali je mali zeleni ispusio
strpi se polako i voli je zbog onoga sto jeste, a ako je sa tobom to znaci da joj znacis
i opusteno i samo rokaj :ok: evo ti palcic :ok:
 
ne ali ti prijatelju mogu reci da si u velikim govnima, ocigledno je da si je zavoleo i previse i sada ocekujes to zauzvrat
nazalost, niko nikoga isto en voli, tako da si u zescem tripu, kao kad je Joda mislio pobediti emperora ali je mali zeleni ispusio
strpi se polako i voli je zbog onoga sto jeste, a ako je sa tobom to znaci da joj znacis
i opusteno i samo rokaj :ok: evo ti palcic :ok:

Mislim da si u pravu, u potpunosti.Dugo sam bio zaljubljen u nju, i sada je ona sve sto mi je bitno...
 
Mislim da si u pravu, u potpunosti.Dugo sam bio zaljubljen u nju, i sada je ona sve sto mi je bitno...

sa tobom je i to je najvaznije, nisu svi ljudi isti a ni ljubavi
ako ti smeta odi u neku obliznju kantinu sa prijateljima i napijte se i zezajte
imas curu koju volis, ne treba ti vise, cini je srecnom i zadovoljnom i vratice ti to visestruko kada ona to oseti da treba, ziveli :ok:
 
pa šta
samo teže ispoljava osećanja
nije to akutna bolest niti maligno oboljenje..
ako podriguje kupi joj portiklicu
ako ispuhava neprijatne golupčiće kupi osveživač vazduha
ako je u depresiji, kupi joj kuče
ako se ne trudi 100 procenata
trudi se ti 101 procenat za nju...
a Vaseljena će se već urotiti da ti ostvari šta hoćeš..

zvucis kao Kueljo..samo sto je on nasao svoj put od lakih knjiga, kupaca i para kojih je zaradio na lakovernim budalama
 

Back
Top