ZA ŽUTE I OSTALE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imamo Šekija, Tomu, Acu, socijaliste, radikale, prost narod... Vidi temu Noć bensedina. ;)
А остали народи немају простаке? Си био ти некад ван Србије да видиш како су некултурни Шпанци, Грци, Немци (ух, каквих свињчуга има!!), ....ај' неки јачи аргумент!
 
E AJD SAD SLOBODNO DA CUJEMO

ZASTO SU SRBI NAJGORI OD SVE DECE

nismo
imamo samo shljam pri vrhu drushtva
ta nenadyebiva"kulturna" elita za kojiu je prosechan radikal visoki intelektualac
bezvredan crveni otpad koji pati za Jugom i dobrim starim vremenima pa su malo isfrustrirani...nishta strashno
znash ono...deca oficira iz kruga dvojke i tako ta ekipa
 
А остали народи немају простаке? Си био ти некад ван Србије да видиш како су некултурни Шпанци, Грци, Немци (ух, каквих свињчуга има!!), ....ај' неки јачи аргумент!
Nemaju ovakve primerke. Slupali celu zemlju.
 
Мистер, једно питање: јесу ти наведени примерци били некад на власти и то да су је озбиљно вршили?
Neki jesu, neki su bili u koalicijama (podržavali). Ali dovoljno je biti i destruktivna opozicija da bi se stvarali problemi u državi. A ovi su magistrirali te stvari.
 
haha
pish zivi
prvo smo imali stambolicevce pa onda miloshevicev klan pa se opet vratila stamboliceva ideoloshka deca da nam prosipaju o nekim radikalima kao "retrogradnom elementu"koji nas je usro a crveni vladaju neprekidno od 45. pa na ovamo
A ti chobani radikalski nikad nisu vladali drzavom al su lep materijal za upiranje prstom prosechnom prosvetjenom evropejskom mongoloidu koji misli da je do jaja pametan i bolji od radikala
za sve shto ne valja gledajte u radikale!
a zbog shesheljevih govora smo nayebali lol
kako neki ovde imaju selektivno pamtjenje ko se sve pochetkjom 90-tih na svim stranama qurchio...ili bolje retji ko nije
al evo sad i struja hrana grejanje poskupljuje zbog radikala

prosechan srbin evropejac kao glasach je stvarno san svakog politichara u svetu
 
haha
pish zivi
prvo smo imali stambolicevce pa onda miloshevicev klan pa se opet vratila stamboliceva ideoloshka deca da nam prosipaju o nekim radikalima kao "retrogradnom elementu"koji nas je usro a crveni vladaju neprekidno od 45. pa na ovamo
A ti chobani radikalski nikad nisu vladali drzavom al su lep materijal za upiranje prstom prosechnom prosvetjenom evropejskom mongoloidu koji misli da je do jaja pametan i bolji od radikala
za sve shto ne valja gledajte u radikale!
a zbog shesheljevih govora smo nayebali lol
kako neki ovde imaju selektivno pamtjenje ko se sve pochetkjom 90-tih na svim stranama qurchio...ili bolje retji ko nije
al evo sad i struja hrana grejanje poskupljuje zbog radikala

prosechan srbin evropejac kao glasach je stvarno san svakog politichara u svetu


tito habzburshki se ponosi sa njima :mrgreen:
 
Imamo Šekija, Tomu, Acu, socijaliste, radikale, prost narod... Vidi temu Noć bensedina. ;)

gore dole to bi bilo to...sem....prost narod.Seljak nije prost narod.Seljaku je zemljoradnja zanimanje,skolovao se koliko je umeo i mogao,selo nije zeleo/mogao da napusti.

Prost narod.To su ti oni nesposobni gmizavci kojima mame i tate kupuju ocene u srednjoj skoli,preplacjuju profesore i dekane na fakultetima da bi njihovi sinovi/cjerke onakvi nesposobni kakvi su mogli da prikamce neki pristojan posao (opet tu mama i tata pužu i gamižu),do 40-te ih mama na sisu hrani,a vrhunac vrhunca je kada jedan takav parazit sa podsmehom gleda u seljaka i cereći mu dobaci :"PROSTAČINO !!!"
Ispunjen čovek nikada neće sa omalovažavanjem gledati u nekoga ko nije dostigao njegov intelektualni/obrazovni/fizički nivo,već samo iskompleksirane gnjide dok onako u nekom kutku šapuću i hrabre sami sebe rečima "lep sam,pametan sam,najbolji sam,ja sam naj naj naj",valjda i sami svesni činjenice da je sve to ništa drugo sem samoobmana.
Nije seljak Srbin najgori od sve dece...ubiše kompleksi ove Srbe ne-seljake.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top