ČIJU KAŠU JEDEMO

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
U ISTORIJI SRPSKE POLITIKE..STA MISLITE KOJI SE POLITICAR NAJVISE OGRESIO O SRBIJU..ODNOSNO KOM POLITICARU MOZEMO DA ZAHVALIMO STO ZIVIMO SAD OVAKO KAKO ZIVIMO
namerno nisam postavljala anketu
ja licno imam nekoliko PRETENDENATA a omiljeno g o v n o kuvar
iz 20. veka je Tita

i NARAVNO ZASTO
 
Poslednja izmena:
Ma uvek je nekom drugi kriv, dok trpi smrad pred kućom.........oćistiš septičku jamu.......možeš sam a mož i da platiš........... i svež vazduh a i okolina..........ekološki a i radi zdravlja.....normalno mentalnog..............za ovo danas prošlost nije kriva......krivo je danas što ne ispravismo krivo koje sami iskrivismo.........................ZA DANAS - DANAŠNJI SU KRIVI- i mi zajedno sa njima ŠTO IH IMAMO.........možda bidne a ne mora................:think:
 
e, batice..........da ti nije bilo Tita , ne bi bilo ni sheeta........ne bi imao sada stan koji ti je tata otkupio za 200 maraka............:roll:

ajde sada.........redom, svi forumashi....ono, kao : " ja zivim u kuci od dede"......:mrgreen:
yebote, u ovim stanovima sto ih tito napravi , nema nikoga........kuca duhova:mrgreen:

ja yivim u stanu koji sam kupila na kredit..i kad moja cerka bude napunila 51 godinu tada ce kredit biti vracen
da vidish meni je kriv Titica
 
e, batice..........da ti nije bilo Tita , ne bi bilo ni sheeta........ne bi imao sada stan koji ti je tata otkupio za 200 maraka............:roll:

ajde sada.........redom, svi forumashi....ono, kao : " ja zivim u kuci od dede"......:mrgreen:
yebote, u ovim stanovima sto ih tito napravi , nema nikoga........kuca duhova:mrgreen:

Visoke plate i penzije, visok procenat zaposlenosti, kao i mogucnost da od jedne plate odes sa porodicom na ljetovanje i vama su to bila losa vremena:roll:
 
ja yivim u stanu koji sam kupila na kredit..i kad moja cerka bude napunila 51 godinu tada ce kredit biti vracen
da vidish meni je kriv Titica

Ok.........a gde si zivela pre nego si uzela gajbu na kredit???

Na klupi u petom parkichu???:roll:

Nije ti kriv Sloba, sto te syebo , da si vec mogla pola stana da otplatis da se umesto u ratove uvalio u evropsku uniju kada je mogao, vec ti kriv chopavi, kojeg se i ne secas??
 

Back
Top