zašto moje crno nije crno? aka neee, uništićete ju!!!

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
sinoć se vozim autobusom, bio taman toliko prazan da svi osim mene =I sede.
tako sam ja mogla da osmatram.
i, imam šta i da vidim,
svi, ali svi su nosili neke crne jakne i kapute. jedini ustupak bi bio povremeni sivkasti pelc na obrubu kapuljače.
a i te crne su neke izbledele, onako, više grafit sive, prašnjavo nekako.
znate, kao da sam se odjednom našla u remiksu ko to tamo peva i sabirnog centra.
a svi onako smrknuti. bre. ne mrzm zimu, al me ljudi stvarno spuštaju.

tako da, znam ja da smo imali temu o bojama, al ovo je tema o ne-bojama.
kao mali apel.
devojke, kupujte maslinaste, braon, karirane, narandžaste, sive, kakve god kapute.
gadna je neistina da "crno uz sve ide", za razliku od ostalog pobrojanog.
devojke u crnim kaputima, for d lov ov god, stavite neki zlatni, cvetni, beli, crveni-pa-nek-ide-život šal ili ešarpu. i rukavice. i kapu.
broš nije loša ideja. može čak i da se napravi ručno po ceni od do 20 dinara.
i ako ikako možete, utičite na tate i mladiće.

i još da se ogradim, crno je ok. promišljeno crno-crno. crno jer ne znam šta bih drugo nije ok. i mora mu ste stati u kraj =D
 
sinoć se vozim autobusom, bio taman toliko prazan da svi osim mene =I sede.
tako sam ja mogla da osmatram.
i, imam šta i da vidim,
svi, ali svi su nosili neke crne jakne i kapute. jedini ustupak bi bio povremeni sivkasti pelc na obrubu kapuljače.
a i te crne su neke izbledele, onako, više grafit sive, prašnjavo nekako.
znate, kao da sam se odjednom našla u remiksu ko to tamo peva i sabirnog centra.
a svi onako smrknuti. bre. ne mrzm zimu, al me ljudi stvarno spuštaju.

tako da, znam ja da smo imali temu o bojama, al ovo je tema o ne-bojama.
kao mali apel.
devojke, kupujte maslinaste, braon, karirane, narandžaste, sive, kakve god kapute.
gadna je neistina da "crno uz sve ide", za razliku od ostalog pobrojanog.
devojke u crnim kaputima, for d lov ov god, stavite neki zlatni, cvetni, beli, crveni-pa-nek-ide-život šal ili ešarpu. i rukavice. i kapu.
broš nije loša ideja. može čak i da se napravi ručno po ceni od do 20 dinara.
i ako ikako možete, utičite na tate i mladiće.

i još da se ogradim, crno je ok. promišljeno crno-crno. crno jer ne znam šta bih drugo nije ok. i mora mu ste stati u kraj =D

Neka crvena bela kombinacija......hehehehe..kao Crvena Zvezda :)

CIMG2322.JPG
 
Volim crno, nosim ga i nosicu jer mi, osim sto ga volim i dobro stoji :D.

Ali, nosim i plavo, crveno, ljubicasto, naranzasto, roze, sareno i mnoge druge boje za koje ocenim da idu uz mene i ja uz njih :D.

Volim i detalje koje dodam garderobi tako da deluje drugacije. Onako, sa licnim pecatom :).

Mogla bih jos na temu boja, garderobe, oblacenja, sminke, nakita...ali mislim da je dovoljno to sto znam da uskladim sta treba (imam i svojih momenata :lol:), ali nisam losa u izboru i to je vazno.

P.S. Evo, danas sam u plavo - beloj kombinaciji sa srebrnim nakitom, na pr.
 
Istina. Crna je prelepa boja, ali kada je upakovana. Odnosno kada postoje tonovi koji je ističu. Ne volim crno-sivo kombinaciju. Može lepo izgledati, ali je sumorna. Nemaštovita. Mislim da je oblače oni koji nemaju smisla za lepo. Inače volim da se obučem sasvim u crnu garderobu, ali uvek imam neki veseli detalj. Kišobrane biram u veselim bojama. Crveni, žuti. Sećam se da mi je jedna komšinica kazala da svojim, tada žutim, kišobranom izazivam sunce. :p
 
IZbegavam crno...mada volim.
Zene se odlucuju za crno jer ide uz sve:roll: i manje se prlja:roll::roll: bar je tako kada je o cipelama rec...meni se dize kosa na glavi.Ali ja sam tu da prodajem a ne da solim pamet.
Ja recimo najmanje volim crnu obucu i nosim je kad je neminovno...

:super:
Najvise mrzim crne cizme, crni kaput i torba crna.. mozda jeste kao klasika ali je boring!!!:rtfm:
 
ja bas sad trazim da kupim neki crveni/drecavo zeleni/ljubicasti -al prava ljubicasta ne one anemicne boje - kaput (i sve moze da bude karirano.u stvari najradije bi crveni karirani,al da bude do kolena,cune kratki.

plus imam narandzasti kisobran.jeste li vi ljudi svesni koliko narandzasti kisobran svetli u tmurnom kisnom danu?posebno kad pogledas oko sebe a svi kisobrani crni,sivi i tamno-karirani :neutral:

inace sam cesto sarena,i uvek se zamotam u sarene marame.rekla mi jednom drugarica da izgledam ko semafor :)
 
ja bas sad trazim da kupim neki crveni/drecavo zeleni/ljubicasti -al prava ljubicasta ne one anemicne boje - kaput (i sve moze da bude karirano.u stvari najradije bi crveni karirani,al da bude do kolena,cune kratki.

plus imam narandzasti kisobran.jeste li vi ljudi svesni koliko narandzasti kisobran svetli u tmurnom kisnom danu?posebno kad pogledas oko sebe a svi kisobrani crni,sivi i tamno-karirani :neutral:

inace sam cesto sarena,i uvek se zamotam u sarene marame.rekla mi jednom drugarica da izgledam ko semafor :)

Skoro sam u Gospodar Jevremovoj videla neku radnjicu sa drecavim kaputicima, neka nasa kreatorka , ali ne mogu sad da se setim naziva radnje:dash:
 

Back
Top