emocijalna masturbacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

1976!

Iskusan
Poruka
5.110
Na raznim sajtovima za upoznavanje okacene su slike lepih devojaka.Neke su relativno mlade i lepe,neke su zaista mlade i lepe,a ima i osoba srednjih godina sa slobodnim fotografijama.Jedna studija pokazala je da prosecan evropljanin trosi 300 e godesnje za prevazilazenje usamljenosti,te savremene bolesti covecanstva.U Srbiji je ta svota ,verovatno, manja ali neki su se dosetili i odlucili da i na tome zaradjuju.Pitam se zasto su na takvim sajtovima osobe koje su zaista lepe i zenskog pola?Da li je u pitanju hranjenje sujete,zadovoljenje nekih emocijalnih potreba,lecenje skoro nanesenih povreda i uvreda od muskaraca,izazivanje lubomore partnera,zabava,izbegavanje stvarnih odgovornosti i realnosti?Previsoki kriterijumi koji iskljucuju osobe iz realnosti i upucuju na mesto gde je izbor,bar prividno,veci?Potreba za dopadanjem bez ucestvovanja?Emocijalna masturbacija koja delimicno ukljucuje i virtuelnog partnera?Nesto drugo...?
 
To sam se i ja oduvek pitao... Šta će tako lepe devojke/žene na netu, da se naslađuju i uznemiravaju ih manijaci... U stvari, ko zna da li je te postavljene posmatraju na to kao na uznemiravanje... Emotivna masturbacija je, po meni...

Dloa, i one su ljudi, a u ljudskoj psihi je želja za exponiranjem, a internet daje mogućnost exponiranja na širem broju ljudi, pod zaštitom ekrana i tastature..

Jbga,koliko nam mogućnosti pruža internet, toliko nas i vraća unazad i zatupljuje
 
Na raznim sajtovima za upoznavanje okacene su slike lepih devojaka.Neke su relativno mlade i lepe,neke su zaista mlade i lepe,a ima i osoba srednjih godina sa slobodnim fotografijama.Jedna studija pokazala je da prosecan evropljanin trosi 300 e godesnje za prevazilazenje usamljenosti,te savremene bolesti covecanstva.U Srbiji je ta svota ,verovatno, manja ali neki su se dosetili i odlucili da i na tome zaradjuju.Pitam se zasto su na takvim sajtovima osobe koje su zaista lepe i zenskog pola?Da li je u pitanju hranjenje sujete,zadovoljenje nekih emocijalnih potreba,lecenje skoro nanesenih povreda i uvreda od muskaraca,izazivanje lubomore partnera,zabava,izbegavanje stvarnih odgovornosti i realnosti?Previsoki kriterijumi koji iskljucuju osobe iz realnosti i upucuju na mesto gde je izbor,bar prividno,veci?Potreba za dopadanjem bez ucestvovanja?Emocijalna masturbacija koja delimicno ukljucuje i virtuelnog partnera?Nesto drugo...?

Meni je to svejedno,dok god ko moze da zaradjuje na tome i neko da izdvaja pare za to na svoje zadovoljstvo neka,mada mi malo izgleda poput dusevne prostitucije :D! Ali je kul, ne zagadjuje se okolina,niti izrabljuju ljudi,vec se prodaje prica! Fino Fino :D
 
Možda je bolje pitanje zašto ljudi (both m&ž) padaju na glupave priče i prenose ih u rl i samim tim dižu kriterijum...

Jedan lik se dopisivao sa nekom ribom iz kolumbije koja navodno extra izleda i mesecima nije imao ni želju da gleda devojke, jer Bože moj on se dopisuje sa prelepom kolumbijkom:roll:
 
ljudi su na netu zato sto su otudjeni
mada ima i iskompleksiranih i poruznih
ja sam imao tu nesrecu da sam imao 2 megabita 2002-ge,pa 4, pa 8, pa sam flipnuo skroz
odjednom ogromne mogucnosti
spalio sam 5 hdd-a za 2 godine
onda kad sam to sve isprobao otkrio sam forum
a posto je napredak i znanje u mojoj drzavi zabranjeno onda umjesto da se nesto konstruktivno radi i razvija informacioni sistem prolupava za vrijeme radnog vremena
sva sreca pa ce ovo potrajati jos godinu-godinu i po jer bi inace totalno zaglupio
ajde sva sreca pa radim privatno uvijek neke poslice pa mi nije toliko dosadno
 
Na raznim sajtovima za upoznavanje okacene su slike lepih devojaka.Neke su relativno mlade i lepe,neke su zaista mlade i lepe,a ima i osoba srednjih godina sa slobodnim fotografijama.Jedna studija pokazala je da prosecan evropljanin trosi 300 e godesnje za prevazilazenje usamljenosti,te savremene bolesti covecanstva.U Srbiji je ta svota ,verovatno, manja ali neki su se dosetili i odlucili da i na tome zaradjuju.Pitam se zasto su na takvim sajtovima osobe koje su zaista lepe i zenskog pola?Da li je u pitanju hranjenje sujete,zadovoljenje nekih emocijalnih potreba,lecenje skoro nanesenih povreda i uvreda od muskaraca,izazivanje lubomore partnera,zabava,izbegavanje stvarnih odgovornosti i realnosti?Previsoki kriterijumi koji iskljucuju osobe iz realnosti i upucuju na mesto gde je izbor,bar prividno,veci?Potreba za dopadanjem bez ucestvovanja?Emocijalna masturbacija koja delimicno ukljucuje i virtuelnog partnera?Nesto drugo...?

Чекај, није ми јасно.
Зар је једина потребна и пожељна женска особина - лепота?
И ако је лепа - гаратовано не може да буде сама, усамљена, несрећна...?

Јбт, ми ружне онда никад нећемо доћи на ред! :confused:
 
Na raznim sajtovima za upoznavanje okacene su slike lepih devojaka.Neke su relativno mlade i lepe,neke su zaista mlade i lepe,a ima i osoba srednjih godina sa slobodnim fotografijama.Jedna studija pokazala je da prosecan evropljanin trosi 300 e godesnje za prevazilazenje usamljenosti,te savremene bolesti covecanstva.U Srbiji je ta svota ,verovatno, manja ali neki su se dosetili i odlucili da i na tome zaradjuju.Pitam se zasto su na takvim sajtovima osobe koje su zaista lepe i zenskog pola?Da li je u pitanju hranjenje sujete,zadovoljenje nekih emocijalnih potreba,lecenje skoro nanesenih povreda i uvreda od muskaraca,izazivanje lubomore partnera,zabava,izbegavanje stvarnih odgovornosti i realnosti?Previsoki kriterijumi koji iskljucuju osobe iz realnosti i upucuju na mesto gde je izbor,bar prividno,veci?Potreba za dopadanjem bez ucestvovanja?Emocijalna masturbacija koja delimicno ukljucuje i virtuelnog partnera?Nesto drugo...?
Strah,strah i strah u svim oblicuma...usuditi se ziveti je teze...bla,bla,truc,truc.....
 
Nebih da vredjam ...ali to vise govori o njima nego o pomenutim muskarcima.

Ајме! ТИ причаш о туђим критеријумима?!
Ти коме је једини критеријум за избор и вредновање жене- лепота?!:eek:
Да нису твоји критеријуми малко превисоки?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top