OZBILJNA TEMA

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
evo ovako:mrgreen:

kazu da politicari i uopste ljudi koji ili imaju neki vladajuci polozaj ili su po prirodi onako dominantni, da vole da budu ponizavani u seksu na najrazlicitije nacine. i bile su neke emisije o tome, to je kao neki fenomen (eh...a sta nije:P), pa su cak dovodili i prostitutke koje su za musterije imale ljude iz vrha raznih drzava. prica se svodi na to da sto veci autoritet i polozaj, to veca zelja da se bude ponizen i zlostavljan seksualno. to onako generalno gledano.
sta vi mislite o tome?
ako se teorijapoveze sa ljudima koje znate i sa kojima ste imali nesto seksualno..
koliko to moze da bude tacno?
u smislu, tip koji je sav faca i dominira da voli dominantniju ribu?
i obrnuto...

ps. al ne mogu da zaboravim naseg dedicu:P:lol:
 
evo ovako:mrgreen:

kazu da politicari i uopste ljudi koji ili imaju neki vladajuci polozaj ili su po prirodi onako dominantni, da vole da budu ponizavani u seksu na najrazlicitije nacine. i bile su neke emisije o tome, to je kao neki fenomen (eh...a sta nije:P), pa su cak dovodili i prostitutke koje su za musterije imale ljude iz vrha raznih drzava. prica se svodi na to da sto veci autoritet i polozaj, to veca zelja da se bude ponizen i zlostavljan seksualno. to onako generalno gledano.
sta vi mislite o tome?
ako se teorijapoveze sa ljudima koje znate i sa kojima ste imali nesto seksualno..
koliko to moze da bude tacno?
u smislu, tip koji je sav faca i dominira da voli dominantniju ribu?
i obrnuto...

ps. al ne mogu da zaboravim naseg dedicu:P:lol:

Upravo cuh ovih dana za slucaj dominantnog koji ne moze da svrsi ako nije dominantan...:whistling::rumenko:
 
evo ovako:mrgreen:

kazu da politicari i uopste ljudi koji ili imaju neki vladajuci polozaj ili su po prirodi onako dominantni, da vole da budu ponizavani u seksu na najrazlicitije nacine. i bile su neke emisije o tome, to je kao neki fenomen (eh...a sta nije:P), pa su cak dovodili i prostitutke koje su za musterije imale ljude iz vrha raznih drzava. prica se svodi na to da sto veci autoritet i polozaj, to veca zelja da se bude ponizen i zlostavljan seksualno. to onako generalno gledano.
sta vi mislite o tome?
ako se teorijapoveze sa ljudima koje znate i sa kojima ste imali nesto seksualno..
koliko to moze da bude tacno?
u smislu, tip koji je sav faca i dominira da voli dominantniju ribu?
i obrnuto...

ps. al ne mogu da zaboravim naseg dedicu:P:lol:



a ja se pitam što već dva dana imam želju da ti lepim tapete, a ti me lupaš valjkom po bulji:dash:
 
evo ovako:mrgreen:

kazu da politicari i uopste ljudi koji ili imaju neki vladajuci polozaj ili su po prirodi onako dominantni, da vole da budu ponizavani u seksu na najrazlicitije nacine.
Мени је била боља она прва тема и таман хтедох да кликнем а оно катанац! :roll:
Е, сад, ту је употребљена једна друга фраза – остављају доминантан утисак, док је овде фраза – по природи доминантни.
Тако да, одлучи се на који тип људи у ствари мислиш.
 
Мени је била боља она прва тема и таман хтедох да кликнем а оно катанац! :roll:
Е, сад, ту је употребљена једна друга фраза – остављају доминантан утисак, док је овде фраза – по природи доминантни.
Тако да, одлучи се на који тип људи у ствари мислиш.

ma nije to moje misljenje. to su neki ustaljeni stavovi, bem li ga.
ne koji samo ostavljaju dominantan utisak. nego zaista ljudi koji vole da dominiraju.
opet, bez obzira na posao kojim se bave. recimo u svakodnevnom zivotu vole da dominiraju.
 
Imala sam priliku iliti nesrechu da prisustvujem "opushtanju" izvesnih politichara u jednom restoranu
kada je razulareni dedica trazzio da mu dovedu devojchice od 13 god (i dobio)
zzivot mi se smuchio.
Koliko sam videla, ipak oni vole da ponizzavaju
od nesrechnog konobara do nesrechnih devojchica...
 
ma nije to moje misljenje. to su neki ustaljeni stavovi, bem li ga.
ne koji samo ostavljaju dominantan utisak. nego zaista ljudi koji vole da dominiraju.
opet, bez obzira na posao kojim se bave. recimo u svakodnevnom zivotu vole da dominiraju.

Па у том случају, мислим да и сексу воле да буду доминантни. Ко воли да доминира, воли у свему и ту нема приче.
Али људи који, у ствари, нису такви по природи, већ, из неких разлога морају/воле да одају такав утисак, е ту се већ да дискутовати... Мој одговор је: вероватно да, али нисам имала таква искуства јер ме такви људи нервирају.
А са онима из прве групе ... јесам, па знам. Част изузецима.
 
i ja sam gledala emisije na tu temu...a zašto je to tako,pitanje je veliko:think:?

verovatno im dosadi da stalno budu dominatni i da ih svi na poslu slušaju i u guzu ljube pa vole da se opuste malo u četiri zida,i puste nekom drugom da ih potčinjava da bi se malo oslobodili stresa il čega već:)
 
i ja sam gledala emisije na tu temu...a zašto je to tako,pitanje je veliko:think:?

verovatno im dosadi da stalno budu dominatni i da ih svi na poslu slušaju i u guzu ljube pa vole da se opuste malo u četiri zida,i puste nekom drugom da ih potčinjava da bi se malo oslobodili stresa il čega već:)

pa i ja to mislim. da prepuste kontrolu nekom drugom, da se konacno opuste i prepuste...
 
Па у том случају, мислим да и сексу воле да буду доминантни. Ко воли да доминира, воли у свему и ту нема приче.
Али људи који, у ствари, нису такви по природи, већ, из неких разлога морају/воле да одају такав утисак, е ту се већ да дискутовати... Мој одговор је: вероватно да, али нисам имала таква искуства јер ме такви људи нервирају.
А са онима из прве групе ... јесам, па знам. Част изузецима.

ne znam, tu sada postoje dve grupe.
ajmo ovako.
neko ko ima vodeci polozaj u firmi ili politici, ne mora nuzno i da bude osoba koja VOLI da dominira. pa zato ono sto ti kazes..
a moze i da voli..
a isto tako ima ljudi sa obicnim poslovima, a po prirodi vole da dominiraju..
tako nekako:)
 

Back
Top