Dream of Mirror Online (DOMO)

Bllade

Ističe se
Poruka
2.706
Dream of Mirror Online (DOMO) je Socijalni MMORPG.
Jedna od glavnih osobina ove igre je ustvari specificna crtana grafika (sto se moze vidjeti u screen shotovima).


Rase

- Humani (ehm...ljudi ?)
- Spritovi (patuljci, tacnije kao gnomi u WoWu :lol:)
- Sylphovi (vrsta vilenjaka, meni licno lice na High Elfove)
- Shure (neke zvjeri, imaju rep i ushi od zivotinja :lol: izgleda zgodno na zenskim charovima)


Profesije

Blademaster
Shaman
Doctor
Mercenary
Dancer
Fencer
Martial Arts
Wizard
Hunter
Musician
Thief
Merchant


Za vise informacija pitajte ovdje ili posjetite sljedece linkove :

DOMO Glavni Site
DOMO Forum
DOMO Wiki



Idite na Onyx server i napisite ovdje svoja IGN tako da ih stavim na listu da se zna ko smo i gdje smo :]


Sale (Bllade)
NakiSovA (Sina)
Kostolomac (Electric eXecutor)
Kosta (Electric eXecutor)
Zoros (miXed)
Atheron (miXed)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Petovi Za Jahanje:
Medjedi
Macke
Morska Stvorenja
Svinje

ss8.jpg

start3.jpg

1358.jpg

1356.jpg

domo0115_a424VS7J681-1.jpg

2306380-1.jpg

00000007-1.png

00000016um9.png

00000006qi0.png

asdfdsasdf-1.jpg
 
Poslednja izmena:
jeste Aeriagames


to sto mozes sve profesije na jednom liku da istreniras je super
ali


za to ti treba par god ili moras biti no lifer

ipak iako imas sve prof nece biti toliko bajno na raznim subovima lol vidjeces :]

anyway mi se okupljamo pa ce nam biti drago ako nam se pridruzis :D
 
IGN Kostolomac , rasa su oni visoki a najverovatnije ce biti blademaster.

ako zelis da igras tipa blademastera bolje ti je da za pocetak izaberes Mercenary zato sto ce ti biti lakse da nadjes party jel ces moci biti tank pa kasnije uzmi BM kada prvg nabudzish


medjutim, ako planiras vise solo itd onda je BM super (ipak BM je ako ne i najjaca close combat profesija) :]
 
A posle kog levela mogu da levelujem ostale klase?

Znaci kada nabijes lvl 10 sa commonerom mozes da uzmes questove za druge profesije.

Od 10tog lvla ce ti biti dostupni svi questovi, i mozes sve da ih rijesis ili ustvari samo one koje ti hoces, po rijesavanju questa za odredjenu profesiju ta ce ti profesija postati dostupna.

Dostupnu profesiju mozes staviti kao Primarnu ili uzeti jednu od "grana te profesije" i staviti u sekundarnu grupu :]

To mozes da obavis u Dojou :)




Sto se tice odabira profesija itd oko toga se ne trebas brinuti.
Bilo kada mozes otici u grad i promjeniti profesiju ako to zelis :)
Svaku profesiju lvlujes zasebno i ona samo dobija iskustvo ako ti je primarna :)
Ama vidjeces o cemu pricam poslije 2 dana igranja ^^
 
Ja mislim da imam oko 2000 ap...

moj ti je savjet da to stekas, sakupljas preko contesta itd. Pa kada bude rebate onda da puknes :], jel ti ovako u malim kolicinama nece nista znaciti



ja u 12skyu imam malko manje od 200 mil, oko 195 tako negdje, sto mi je za sada dovoljno za 2 90day badga u DOMOu :]

samo jos da nadjem AP sellera >.>



@mixer


edituj moj prvi post i stavljaj dole imena igraca i njihov nick na forumu
 
Odakle ti? Od evenata?

Da, imaju oni eventi, jes da nagrade stizu poslije mjesec dana itd, ali jednom kad ih nakupis fino je to ;)
Moj savjet je da sa tim pojenima posto nisi AP buyer, da ih jedsnostavno vrtis na 100% rebate.
npr : 100% Rebata na zaklane macice O.o, ti fino potrosis sav svoj kesh na zaklane macice i nakon 14 radnih dana itd. APovi ti se vrate :D




PS. mislim da tamo nema zaklanih macica al se sve da napraviti :hahaha:
 

Back
Top